Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek: "Na pewno marzymy o powiększeniu rodziny"

323
Podziel się

"Moje pierwsze i drugie dziecko urodziłam dzięki metodzie in vitro. Więc dyskrecja i cisza są ważne" - mówi w tabloidzie. Zdradza też, o ile pozwała Wojewódzkiego.

Rozenek: "Na pewno marzymy o powiększeniu rodziny"
bCNeBJcl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub we wrześniu w pałacu w Konstancinie. Kilka miesięcy wcześniej ich związek przeszedł poważną próbę na planie programu Azja Express. Rozenek wyznaje teraz w rozmowie z Super Expressem, że najbardziej ceni sobie w Radku opiekuńczość.

Może nie zaskakuje mnie tym, ale za to go podziwiam - za opiekuńczość. To jest coś, o co mężczyźni powinni zadbać - apeluje w tabloidzie. To bardzo łatwo wprowadza wyjątkowy klimat do związku. Męski facet opiekujący się swoją kobietą. Natychmiast dokładnie układa relacje tak, jak powinny one wyglądać.

Decydując się na ślub z Radkiem Małgorzata obiecała, że urodzi mu dziecko. Majdanowi bardzo na tym zależy, bo ma już 44 lata i ani jednego biologicznego dziecka. Rozenek przyznaje jednak, że mogą być z tym problemy.

bCNeBJcn

Marzymy o powiększeniu rodziny, to na pewno. Czy to będzie syn, czy córka, nie ma to dla nas większego znaczenia. Radosław powiedział mi, że bliźniaki ewentualnie też mogą być. Ale tak na poważnie. Wolałabym nie przeżywać tego publicznie - wyznaje celebrytka w tabloidzie. Wiemy, że zarówno pierwsze, jak i drugie moje dziecko urodziłam dzięki metodzie in vitro. Więc dyskrecja i cisza są ważne, bo nie wytwarza presji, która nie jest potrzebna. Powiedzenie o tym, że marzy się o dziecku, nie jest zaproszeniem do skanowania mojego brzucha co tydzień.

Na razie Małgorzatę stresuje głównie konflikt z Renatą Kaczoruk i zapowiadany proces sądowy o zniesławienie z jej narzeczonym, Kubą Wojewódzkim, który w wywiadzie da Playboya zasugerował, że Rozenek jest medialną prostytutką, która "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej" i "próbowała rozpierdolić małżeństwo Piotra Kraśki". Małgorzata, która do tej pory niechętnie wraca do wspomnień z czasów gdy planowali z Piotrem wspólną przyszłość, bardzo się zdenerwowała.

Konflikt jest jednostronny. To są zaczepki jednej ze stron. Kuba zdecydowanie przekroczył granice w swoich wypowiedziach - wyjaśnia w tabloidzie. Ja mam bardzo szeroką skalę akceptacji różnych opinii wobec mnie. Naprawdę. Ale nie wtedy, kiedy włącza się w to życie prywatne, a tym samym może to wpłynąć na to, jak twoje dzieci postrzegają ciebie. Wnosimy o 100 tysięcy, które w całości przekażemy na fundację TVN "Nie jesteś sam". Uda się na 100 proc., najgorsze rzeczy trzeba odwracać tak, żeby wyciągnąć z nich coś pozytywnego. A jak pomyślę, że z tej całej dziecinady chore dzieci będą miały sprzęt do rehabilitacji czy leki, od razu poprawia mi się humor.

bCNeBJct
bCNeBJcO
KOMENTARZE
(323)
gość
4 lata temu
Rodzić dzieci w wieku 50 lat? Toż to ryzyko!
Gość
4 lata temu
No i fajnie Małgonia ale jakie dziecko przed 50-ką ?!
gość
4 lata temu
no i dobrze Gocha, życzę wygranej w sądzie z dziadkiem i jego Żenulką
bCNeBJcP
kamila
4 lata temu
w tym wieku będzie ciężko Małgosiu....
gość
4 lata temu
i dobrze, że Gminny będzie musiał zapłacić na chore dzieci
Najnowsze komentarze (323)
Gość
4 lata temu
Mózg sobie powiększ g****a raszplo.
Gość
4 lata temu
Wykastrowac radzia, bedzie kilku darmozjadow i matolow mniej
Gość
4 lata temu
Zenujaca debilna i oblesna para
Gość
4 lata temu
Panie Majdanie wie pan ile naprawde pani Malgosiu ma lat ?.Czy ona pana tez oklamala z jej wiekem?
Gość
4 lata temu
Lady Żenada, mózg sobie powiększ.
gość
4 lata temu
Jakie to będzie szczęście zbudowane na zdradzie?
Gość
4 lata temu
Hmmm dyskrecja i cisza , dobre dobre i mowi to ktos kto codziennie wrzuca focie do internetu ...
gość
4 lata temu
ta to może pani.ogorek lizać stopy zulerka
bCNeBJcH
gość
4 lata temu
nie ma się czym chwalić in vitro.
gość
4 lata temu
Rozenkowa urodziła się wtedy gdy jej ojciec przeszedł na studia zaoczne .
gość
4 lata temu
tyy Rozynek ale w twoim wieku chyba zmagasz się już z przekwitaniem - Jakie to przykrę w tym wieku udawać dziewczynkę
gość
4 lata temu
Na wymioty zbiera na jej widok.
gość
4 lata temu
Nie bardzo rozumiem dlaczego ta celebrytke z tym nic lansujecie. TVN promuje samych takich idiotow i isiotki jak była Rozenek. Szkoda jej dzieci jak ogladaja matke idiotke.
gość
4 lata temu
I*****a z tym palcem w buzi robi z siebie idiotkę - stara r*****a
...
Następna strona
bCNeBJdj