Szulim mści się na Dodzie? "Zaprasza do Azja Express wszystkich jej wrogów"...

177
Podziel się

Agnieszka chce ponoć, by w drugiej edycji wystąpili Nergal i Ślotała.

Szulim mści się na Dodzie? "Zaprasza do Azja Express wszystkich jej wrogów"...

Agnieszka Szulim daleka była od zachwytów wyrokiem Sądu Apelacyjnego w sprawie pobicia w chorzowskiej toalecie. Sędzia uznał, że atak pistoletem na wodę nie kwalifikuje się do tego, by podtrzymać wyrok sądu pierwszej instancji, skazujący Dodę na prace społeczne. Rabczewska postanowiła iść za ciosem i zapowiedziała pozwanie Agnieszki za zniesławienie. Liczy na to, że kolejny proces uszczupli majątek jej męża o milion złotych.

Dorota ujawniła w wywiadzie dla Vivy, że ciągle jest dumna z tego, że napadła na Szulim po gali Niegrzecznych. Wyraziła nadzieję, że jej postawa stanie się wzorem dla młodych ludzi, jak załatwiać sporne sprawy.

Chciałabym, żeby mój przykład był wzorem dla młodych ludzi i dla moich fanów, by nigdy nie stawiali rodziny poniżej innych wartości - ujawniła w wywiadzie.

Po ogłoszeniu wyroku rozczarowana Woźniak-Starak stwierdziła, że Doda najwyraźniej "ma obsesję na jej punkcie". Dorota odpowiedziała jej w Vivie. Zobacz: Doda o Szulim: "Honor jest bezcenny, za wszystko inne możesz zapłacić kartą swojego męża"

To jednak nie koniec medialnego konfliktu. Jak ujawnia Super Express, Agnieszka namawia właśnie wrogów Dody, by wszyscy razem wybrali się do Indii, na drugi sezon programu Azja Express.

Choć emisja pierwszej edycji jeszcze się nie zakończyła, to już planowana jest kontynuacja - ujawnia tabloid. Okazuje się, że prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła zapraszać do programu swoich przyjaciół, a zarazem nieprzyjaciół Dody. Dziennikarka chce, by w programie pojawił się były narzeczony artystki, Nergal, jak również ukochana jej niedoszłego szwagra Kamila Haidara, Zosia Ślotała.

Wprawdzie Agnieszka planowała ponoć zrezygnować z prowadzenia drugiej edycji, powierzając ją Hannie Lis, ale przy tak doborowym towarzystwie może jeszcze zmieni zdanie.

Kogo jeszcze mogliby zaprosić? Kolejka "nieprzyjaciół Dody" byłaby długa...

KOMENTARZE
(177)
gość
3 lata temu
Niby Doda ma obsesję na jej punkcie, ale jak dla mnie to dziwne, że ona zaczyna się przyjaźnić automatycznie z każdym jej byłym. Wydaje mi się, że to Szulim ma niezdrową obsesję...
Gość
3 lata temu
Zeby powstala przyjazn potrzeba dwoch stron!!! Tylko szulim sie z nimi zaprzyjaznila a a oni z nia nie? Wez sie Pudlu. Po prostu waszyscy sie na niej poznali.
Gość
3 lata temu
A Doda ma przyjaciół czy samych wrogów?
Gość
3 lata temu
Poznali sie wszyscy na transie to sie zaprzyjaznili. Co w tym dziwnego?
Gość
3 lata temu
Dodon już nie ma pomysłu na siebie
Najnowsze komentarze (177)
Gość
3 lata temu
Dodzi nikt nie zaprasza do programów a pcha się wszędzie nawet Polsat sie na nią wypial
gość
3 lata temu
Ha ha niezle
Babcia 70tka
3 lata temu
Ciekawe, czy Pani Szulim też grzebie w historiach łóżkowych obecnej swojej rodziny. Może w przyszłości zrobi z tego show.
gość
3 lata temu
Kim jest beznadziejna celebrytka Szulim ona może przed DODĄ zamiatać podłogi na nic więcej nie zasługuje jest pustą ofiarą losu mani swej niższości i ma z tym problem
gość
3 lata temu
o co tu chodzi: doda to ta kiepska "piosenkarka", a ta Szulim to kto - i po jakiego grzyba ten materiał - czy naprawdę kogoś to interesuje?
gość
3 lata temu
nie jestem fanka ani jednej ani drugiej,ale dodziaa wyglada jak prostytutka i powinna stac na ulicy iczekac na jakiegos tirowca
gość
3 lata temu
doda jest tak duza gwiazda kobieta ze szulim zazdrosci jej spokojnie pani dodo im wiecej mowia na pania tym wiecej sily daja pani zasilaka panai a sami traca swiatlo slabna na pani dobra. pytanie czy tesciowie szarka sa za tym aby babrala jego nazwisko w tak male .....
gość
3 lata temu
Dodon żalosny
gość
3 lata temu
PAN
gość
3 lata temu
....
gość
3 lata temu
KTO rządzi w tvn? Szulimka - o znanej reputacji??? Czy ta Parówa z lokami kupiła już większość akcji tvn? Czy Miszczak dlatego pojechał do Wenecji? Właściciele TVN powinni jednak zbadać dokładnie, CZYM kieruje się Miszczak. Te czasy kiedy kontrowersyjna osoba była w programie i nakręcała oglądalność - już prawie minęły ! Ludzie w internecie nawet rzucają pomysły, żeby nie iść na następny film Parówy, a stacja wchodzi w ogromne koszty, by Szulimka mogła na koszt TVN zabrać Ślotałę, która lepi się do wszystkiego, co da jej zarobić i niszowego Nergala, którego ludzie nie lubią. Wystarczy, że pijak Haidar "zaszczycił" wesele w Wenecji. Byl to dla Staraków ZASZCZYT ???
Milan
3 lata temu
Agnieszka nie daj sie tej upadlej 5 -cio minutowej gwiazdeczce z Ciechanowa ! Aga ty masz wszystko kochajacego meza ,dom ,kase ,urode i wiecej Ci nie trzeba .Badz szczesliwa i usmiechaj sie czesto
gość
3 lata temu
Chyba to Szulim na obsesje na punkcie Dody, aż bije po oczach
kulfon iq 168
3 lata temu
łażą za mną po internecie, radiu i telewizji różne dody i opowiadają mi o sobie. a spróbuj się pozbyć takiego rzepa, prędzej górę podniesiesz
...
Następna strona