Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata Rozenek-Majdan odda suknię ślubną na aukcję WOŚP!

202
Podziel się

"Gosia uważa, że suknie tylko zalegają jej w szafie".

Małgorzata Rozenek-Majdan odda suknię ślubną na aukcję WOŚP!
bCPBsAZN

**_

_**

bCPBsAZP

Zarówno Agnieszka Woźniak-Starak , która wyszła za mąż pod koniec sierpnia tego roku, jak i Małgorzata Rozenek-Majdan, która wzięła ślub dwa tygodnie po niej, wystąpiły na swoich uroczystościach w kilku kreacjach. Agnieszka, podczas swojego wycenianego na 1,2 miliona złotych ślubu, poszła do ołtarza w białej, nieco bezowatej sukni, zaś podczas wesela przebierała się aż trzy razy. Pierwszy taniec z Piotrem po ślubie zatańczyła w czerwonej kreacji od Joanny Przetakiewicz.

Jedną z tych kreacji postanowiła zlicytować na cele charytatywne. W rozmowie z Party ujawniła, że pieniądze z licytacji, podobnie jak 80 tysięcy złotych, otrzymane od weselnych gości, zostały wpłacone na leczenie chorego chłopca oraz konto Fundacji Viva! Akcja dla zwierząt, koordynującej projekt Adopciaki.pl.

Małgorzata Rozenek także postanowiła nie zatrzymywać wszystkich kreacji. Jak ujawnia Fakt, perłową suknię ślubną postanowiła zwrócić projektantce Ewie Minge, która przekaże ją na licytację.

bCPBsAZV

Sukienka jest szyta nićmi z prawdziwego srebra - zachwala swoje dzieło Minge. Jej wartość to 50 tysięcy złotych.

Z kolei kremową suknię, w której wystąpiła na weselu, Małgorzata chce przekazać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Choć niejedna panna młoda swój ślubny strój traktuje jako pamiątkę,to Gosia uważa, że te piękne suknie tylko zalegają jej w szafie - potwierdza informator tabloidu. Tymczasem wystawiając je na aukcje, pomoże innym.

_

bCPBsAZW

_

bCPBsAZX

bCPBsAZY
bCPBsBaq
KOMENTARZE
(202)
Gość
4 lata temu
szlachetne
Gość
4 lata temu
świetnie
Gość
4 lata temu
super gest,trzeba przyznać że po Azji express wiele gwiazd pokazalo się naprawdę z dobrej strony i bardzo ich polubiłam choćby rozenek Włodarczyk czy miko
bCPBsBar
Gość
4 lata temu
No i gitez
Gość
4 lata temu
I to jest właśnie ta dobroczynność celebrytów. Cos czego nigdy i tak juz nie założy oddaje i wychodzi na taką ofiarną. Moze jakiś przelew z osobistego konta dodatkowo?
Najnowsze komentarze (202)
gość
3 lata temu
to chyba żart ta sukienka to koszmarek hahhahahahah
gość
4 lata temu
Malgosia nie zla
gość
4 lata temu
pięknie Gośka!!!
gość
4 lata temu
najłatwiej jest oddać przepocony ciuch niż wyłożyć kasę, marne
Gość
4 lata temu
Kto tę przepierdzianą przepoconą szmatę kupi??!
Rag'n'Bone Ma...
4 lata temu
wejdzcie na youtube posluchac Rag'n'Bone Man - Human..slowa niesamowite muzyka supper ..glos jakby czarnego faceta i ten dzwiek....staly rytmiczny kajdan..rytm chain gang..skora mi cierpnie
Gość
4 lata temu
W*******l stara tylko mole
gość
4 lata temu
Kasę by dała, a nie zapocone szmaty.
bCPBsBaj
gość
4 lata temu
Popieram takie akcje, jest tyle chorych ludzi a leczenie mega drogie
gość
4 lata temu
a może gwiazdy dawały by pieniadze a nie niepotrzebne szmaty!
gość
4 lata temu
Pudel czemu nie ma nawet wzmianki o eurowizji junior,ja rozumiem że to nie to samo co normalna ale przecież też nas reprezentuje młoda zdolna dziewczyna.
gość
4 lata temu
jaki ten radzio oblesny, nawet na własnym slubie. a ona taka dobra by o niej mówiono bo po cholere jej te suknie w szafie
gość
4 lata temu
Pierwszy taniec z PIOTREM????????? Radzio to chyba nie Piotr.
gość
4 lata temu
Ale te od Kuklus Klan
...
Następna strona
bCPBsBaL