Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gąsowski zostawił Głogowską po 11 latach. "Miała już dość samotności w związku"

425
Podziel się

"Zabrała swoje walizki i wyprowadziła się z dzieckiem z mieszkania Piotra". Poznali się na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Gąsowski zostawił Głogowską po 11 latach. "Miała już dość samotności w związku"
bDThnMlN

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się jesienią 2005 roku na parkiecie Tańca z gwiazdami. Zajęli piąte miejsce w drugiej edycji show, a przy okazji się w sobie zakochali. W ogóle druga edycja obfitowała w romanse. Równolegle rozgrywały się jeszcze dwa: między Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem oraz Małgorzatą Foremniak i Rafałem "śpicie kurwa?" Maserakiem. Do tej pory przetrwał tylko związek Cichopków i to też nie bez trudności. Jak donosi tygodnik Świat i Ludzie, Gąsowski i Głogowska właśnie rozstali się ostatecznie po prawie 11 latach związku. Zapowiadało się na to od dłuższego czasu. Nigdy nie byli specjalnie dopasowaną parą. Aktor nie jest raczej entuzjastą tradycyjnej rodziny. Ani rodziny w ogóle. Nawet gdy był już oficjalnie w związku z Głogowską, a na świat przyszła ich córka Julka, lubił polecieć z kolegami na kilka tygodni do Afryki czy Azji, podczas gdy Głogowska siedziała w domu z dzieckiem.

Akceptowała to i pozwalała mu bronić się w wywiadach, ale było widać, że jest tym przygnębiona. Ich związek przypominał pod tym względem dziwną relację Tomka Karolaka i Wiolety Kołek.

W jednym ze smutnych wywiadów dla Vivy tancerka ujawniła, że po narodzinach córki Piotr wpadł tylko na chwilę do szpitala... między imprezami. Nie posiedział jednak długo, bo spieszył się na kolejne przyjęcie.

bDThnMlP

Piotr wpadł do szpitala o 22, jadąc gdzieś, zajrzał po drodze zobaczyć małą - wspominała wtedy Ania. Byłam jeszcze słaba po cesarce i 23-godzinnym porodzie. Wylałam z siebie wszystko, co czułam, jak mi było źle, jak ciężko. I że jestem taka niepewna, co będzie, nie wiem, czy on chce być z nami, czy nie. Czy nas kocha. Że muszę wiedzieć, jak dziecko się będzie nazywało: Głogowska czy Gąsowska. On zawsze był taki zabiegany, spotykając się ze mną, zwykle odbywał dziesiątki zawodowych rozmów przez komórkę. Nie chciałam go więc ograniczać.

Wyobrażacie sobie, jak musiała się poczuć?

Z czasem Gąsowski zrezygnował z zostawiania rodziny samej na święta. Niestety, kiedy rok temu Głogowska straciła posadę prowadzącej Tańca z gwiazdami, po raz kolejny zrozumiała, że nie może liczyć na wsparcie partnera.

bDThnMlV

To był dla niej bardzo trudny okres. Poczuła się odtrącona - ujawnia w tabloidzie jej znajomy. Liczyła na wsparcie swojego mężczyzny, a tymczasem on... miał ważne zawodowe zajęcia. To przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku.

Tegoroczne wakacje spędzili już osobno. Jak donosi tabloid, Głogowska zabrała wszystkie swoje rzeczy z mieszkania Gąsowskiego i zamieszkała z Julką u mamy.

Po kolejnej awanturze spakowała walizki i wyprowadziła się z dzieckiem z mieszkania na Powiślu - pisze gazeta. Osoby jej bliskie nie mają wątpliwości, że to już koniec. Piotr jest miłością jej życia, ale życie z nim okazało się zbyt trudnym wyzwaniem.

Sama tancerka nie chce rozmawiać na ten temat.

bDThnMlW

Spieszę się na nagranie - powiedziała dziennikarzowi tabloidu. Nie będę tego komentować.

bDThnMlX
bDThnMlY
Zobacz także: Gąsowski o związku z Głogowską
Zobacz także: Zobacz też:
bDThnMmq
KOMENTARZE
(425)
gość
4 lata temu
Już dawno było widać,że on ma ją gdzies.Jej zalezało bardziej od początku,a to już klapa dla kobiety.Zresztą to Piotrus Pan
gość
4 lata temu
Ona wydaje się bardzo sympatyczną osobą. A po drugie, co mediom do ich prywatnego życia ?
gość
4 lata temu
Czemu ludzie nie pielęgnują swoich związków? Ciągle wokół tylko JA JA i JA. Me myself and I. Egotyzm to straszna choroba XXI wieku.
bDThnMmr
gość
4 lata temu
No cóż! g***i c*p! w końcu zostanie sam!i będzie starym samotnym capem!
gość
4 lata temu
Szkoda fajnych kobiet na takich facetów.
Najnowsze komentarze (425)
gość
4 lata temu
lubie gonsa ale anki zawsze bylo dla niego szkoda... za fajna dla niego tak samo jak hanka.
gość
4 lata temu
Panie Piotrze, nie rozkochuj w sobie kobiet. Jak potrzebna Ci wolność, to zrezygnuj z kobiet. Zachowanie 52 letniego kawalera zadziwia!!!!!
gość
4 lata temu
Pani Aniu głowa do góry, uwielbiam Panią , było mi bardzo przykro, ze zabrakło Pani w Tańcu z gwiazdami.Jak się wali, to się wali , ale co nas nie zabije, to nas wzmocni.
gość
4 lata temu
Jak mozna sie zakochać takim brzydalu, on jest wyjątkowo nieapetyczny
gość
4 lata temu
Tak to jest jak kobiecie bardziej zalezy na facecie. Nawet, jak w tym przypadku, kiedy kobieta jest o wiele bardziej atrakcyjna od faceta.
gość
4 lata temu
nie ma kogo żałować ona jest ładna, a on? Boże się pożal
gość
4 lata temu
Co ta kobieta w tym zadufanym Piotrusiu widziała .Hanka Jej nic nie powiedziała co to za typ.
gość
4 lata temu
Co za beznadziejny gosc.
bDThnMmj
gość
4 lata temu
Aneczka to fajna babka. Zyczę, bu powiodło się jej.
gość
4 lata temu
gupio wsiowo baba - a on p****t nieprzeciętny - egoista capowaty
gość
4 lata temu
Stary zapasiony p****t.
gość
4 lata temu
Tlusty Gas i ta urocza , swietna tancerka ... od poczatku bylo wiadomo , ze to nie przetrwa z jego powodu !
gość
4 lata temu
COS wam sie poplątało...ON ja zostawiał czesto sama w domu a ONA zostawiła go definitywnie w pustym domu na zawsze /mam nadzieje/ Takiej pieknej ,delikatnej kobiecie nie potrzebny taki " burak" z wygladu i charakteru....z wywiadow tak wynika! Aleluja i do przodu pani Aneczko ....tanecznym krokiem w życie ..miłych ,madrych męzczyzn nie brak....Poprzednia partnerka.....Haneczka była optymalna dla niego!! Wyzej nie podskoczy!
gość
4 lata temu
Tez miałam takie życie prawie 10 lat aż rzuciłam "narzeczonego " pajaca co tylko myslal o sobie. Dobrze ze nie było dzieci z tego.
...
Następna strona
bDThnMmL