Trwa ładowanie...
Przejdź na

Iza Małysz o 14-letniej psychofance: "Próbowałam przemawiać do niej po matczynemu"

97
Podziel się:

"Nadszedł dzień urodzin Karoliny, kiedy pokazała mi życzenia, jakie dostała. To już nie jest czysta zabawa, ale to jest strach o własne dziecko".

Iza Małysz o 14-letniej psychofance: "Próbowałam przemawiać do niej po matczynemu"

Choć czasy "Małyszomanii" skończyły się wraz z zakończeniem przez Adama Małysza kariery skoczka narciarskiego, sportowiec wciąż ma wielu oddanych fanów. Niestety, tak duża popularność rodzi też negatywne emocje, które odbijają się na jego rodzinie. Niedawno Iza Małysz zdecydowała się opowiedzieć o prześladującej ich od lat stalkerce, 14-letniej psychofance, która nękała nie tylko ją i jej męża, ale również ich córkę Karolinę:

W Dzień Dobry TVN małżeństwo zdecydowało się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach. Jak przekonywała Iza, sportowiec i jego żona próbowali rozwiązać problem "pokojowo", jednak było to niemożliwe:

Próbowałam do niej przemawiać po matczynemu, po ludzku. I to przez bardzo długi czas. Bo to jest młoda dziewczyna. Może nie zawsze sobie zdawała sprawę z tego co robi. Ale już po tych czterech latach nie wytrzymałam. Nadszedł dzień urodzin Karoliny, kiedy pokazała mi życzenia, jakie dostała. Żadna matka chyba sobie nie wyobraża takiej sytuacji. Ja po prostu zamarłam. To już nie jest czysta zabawa, ale to jest strach o własne dziecko.

Chcieliśmy, żeby ktoś się zajął tą sprawą poważne, ale w takim kontekście, żeby ktoś tej dziewczynie pomógł. Bo my, broń Boże, nie chcieliśmy, żeby tej dziewczynie stała się jakakolwiek krzywda - dodał Adam.

Zobacz także: Adam Małysz: Maciej Kot pokazał, że umie wykorzystać potencjał
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(97)
ruda anka
8 lat temu
a gdzie są rodzice tej dziewczyny, czy nie wiedzą co ona wyprawia, dlaczego nie sprowadza jej do pionu
Gość
8 lat temu
Bardzo dobrze, że walczą z tą gimbazą!!!
Gość
8 lat temu
Nie tlumacz sie przed idio...i.dobrze zrobilas. Kazda matka postapilaby tam samo w obronie swojego dziecka
Gość
8 lat temu
Od lat, 14-latka?
Gość
8 lat temu
Masakra
Najnowsze komentarze (97)
dana
8 lat temu
Ale córeczka Małysza, to zupełny niewypał----brzydkie kaczątko!!!!!! Kto mógłby, coś od niej chcieć??????????///
AntyMalish
8 lat temu
Pazerni górale lansują się choćby na jakiejś głupiej nastolatce. Co? Rajdy nie wyszły? Buhahahaha!
Gość
8 lat temu
co za psycholka p******a! leczyć to coś ,albo zamknąć w psychiatryku, jak nie potrafi normslnie funkcjonować w społeczeństwie !!!!!
gość
8 lat temu
wszyscy piszą że masakra, że panna psycholka itd....ale z drugiej strony mamy ludzi którzy wrzucają do sieci prywatne zdjęcia, ze szczegółami opisują swoje życie prywatne, gdzie wakacje spędzili, jakie restauracje lubią etc...etc...a potem zdziwienie, że mają takich fanów...trzeba było nie trąbić na lewo i prawo co mamy gdzie mamy to nie byłoby tych problemów...proste....
gość
8 lat temu
Wszystko prze te portale społecznościowe
gość
8 lat temu
Znam sytuację, ta psychofanka prześladowała nie tylko Małyszów, ale też niektórych skoczków itd. I z tego co wiem to ma 18 lat nie 14.
gość
8 lat temu
Byłam pewna ze będzie cd Malyszowa musi zaistnieć! Ma straszne parcie na szkło, a nuz gdzieś sie załapie do programu
Gość
8 lat temu
Za to powinno sie wędrować rodziców do odpowiedzialności ja wiem ze cieżko jest dopilnować dziecko dlatego daje sie takiemu dziecku dozór kuratora i policja powinna zainstalować w telefonie, laptopie ect prigramy śledzące poczynienia owej 14 łatki!
gość
8 lat temu
matka zawsze będzie bronić swojego dziecka i bardzo dobrze...
gość
8 lat temu
Cos mi się tu nie zgadza , najpierw pisała Małyszowa że cała jej rodzina jest nękana a teraz napisała oświadczenie ,że tylko pod adresem córki są obelgi . Może to między młodymi jakieś porachunki i zwyczajnie jest nadopiekuńcza . Młodzi powinni sami między sobą takie sprawy załatwiać
gość
8 lat temu
Może ona jest nieślubnym dzieckiem Małysza ?
gość
8 lat temu
Są ludzie chorzy psychicznie co z byle powodu na policję zgłaszają i są tacy co piszą , jedni i drudzy są chorzy na umyśle
gość
8 lat temu
Mnie smieszy ta historia.Zeby z gowniara nie dali rady.Moze jest za cicho na ich temat bo w takie rzeczy nie uwierze.
Gość
8 lat temu
Aleksandra Klukowska tak nazywa się stalkerka
...
Następna strona