Isis Gee to "tancerz" i "wokalista"

733
Podziel się

Wojewódzki poniża transseksualistę (albo kobietę).

Isis Gee to "tancerz" i "wokalista"

Kuba Wojewódzki postanowił wesprzeć swojego kolegę z Idola, Roberta Leszczyńskiego w walce z hipokryzją Isis Gee, która podobno urodziła się jako facet i obcięła sobie penisa. Podczas wczorajszej rozmowy z Janiną Paradowską spytał:

Czy wie pani ile lat ma wokalista i tancerz Isis Gee?

Dziennikarka nie wiedziała, więc Kuba naprowadzał: Nie zna pani tego mężczyzny? To Polak, który będzie nas reprezentował na Eurowizji.

To było nawet zabawne. To znaczy o ile Isis naprawdę obcięła sobie penisa. W innym wypadku mogło być jej przykro.

Jeżeli Tamara Gołębiowska urodziła się kobietą, powinna być nauczką dla wszystkich planujących operacje plastyczne, które nieuchronnie czynią człowieka sztucznym.

KOMENTARZE
(733)
gość
12 lat temu
No albo niech się określi pod względem orientacji seksualnej bo Mucha to chyba była przykrywka jego gejowskich upodobań!!!
gość
12 lat temu
ten pieer..ony lewak zamiast wspierać Isis na Eurowizji dobija ja, tacy sa lewacy o nazwiskach Wojewódzki itp
gość
12 lat temu
Cóż za poziom, a po Polsku pisać umiesz? To proszę o przekład z tych banialuków na nasze bo trochę się gubię w dialekcie dresa blokowego.
WOJEWUCKI"NO ...
12 lat temu
" no prosze cie", przestan juz truc, jestes nudziarzem, powtarzasz sie , gadasz jak bys byl na haju, weź sobie nerwosolu, albo melisy sobie zaparz i spadaj
P O W I A T O...
12 lat temu
Najnowsze komentarze (733)
gość
11 lat temu
leszczynski robert jest najgorsza osoba taki pozer burak i ogolnie wielki nikt...nic nie osiagnal i tylko zazdrosci wszystkim... parowko znikaj !!!!
ANTYFAN MARYL...
11 lat temu
O BOŻE !!! JAKA ONA JEST OKROPNA !!! CO DO URODY NAJBRZYDSZYCH KOBIET ŚWIATA MARYLA RODIWCZ JEST OCZYWIŚCIE NA PIERWSZYM MIEJSCU ,ALE ONA ABSOLUTNIE NA DRUGIM . ONA JEST BRZYDKA !!! TA KOŃSKA MORDA !!! PO URODZIE COŚ CZUJE ,ŻE ROBIŁA SOBIE OPERACJĘ PLASTYCZNĄ I ZDAJE MI SIĘ ,ŻE ONA CHYBA BYŁA WCZEŚNIE FACETEM . TO JEST OBRZYDLIWE !!! NA PEWNO ŚPIEWA LEPIEJ OD MARYLKI , BO OD NIEJ NAWET PSY SZCZEKAJĄ LEPIEJ NIŻ ONA ŚPIEWA ,ALE Isis pewno śpiewa nie wiele lepiej niż Maryleńka !!!
gabiz krakow
11 lat temu
issis wyglda jak chlop dla tego takie ploty ;]
gość
12 lat temu
Nie Isis jest KOBIETĄ i w tym momęcie Kuba przegioł !!!!!!
gość
12 lat temu
kogo?
gość
12 lat temu
dajcie jej spokój !chciała przyjechać do polski robiąc karierę a zamiast niej usłyszała steki przykrości ...
gość
12 lat temu
Wojewódzki wara od Isis, jej prywatne życie to jej sprawa. Ty faktycznie wyglądasz jak wyświęcony stary prawiczek, czuję obrzydzenie do facetów wyglądajacych tak jak ty-młodo stary lump!!!Dziwię się, ż w swoim programie przywołujesz swoją matkę-myślałam, że ty się wyklułeś ze starego jaja tzw.zbuka.
gość
12 lat temu
Skoro Leszczyniski tak ocenia Isis to może sam był babą jak tak ocenia osobe która po raz pierwszy od dłuższego czasu weszła do finału Eurowizji i jest w tej dziesiątce to jesli nie ma co robić to niech nie obraża ludzi którzy potrafiąlepiej spiewać niz on.
gość
12 lat temu
facet jak się patrzy;D
gość
12 lat temu
dziza niech ona sie przyzna ze byla facetem i bedzie spokoj.
gość
12 lat temu
nie ma co się dziwić transwestytę to ma niestety wypisaną na twarzy, ale niech sobie ono pośpiewa na festiwalu
gość
12 lat temu
A co to kogo obchodzi. Jak dobrze śpiewa, to niech będzie, a Kubuś to taki p***d......y chłoptaś z małym "małym" i dlatego musi ciągle zwracać na siebie uwagę ;)))))
gość
12 lat temu
aWojewódzki to mądry jest
gość
12 lat temu
nawet jeśli Isis jest facetem to jest w miare normalna czego niemożna powiedźieć o tym jełopie kubie!!łapie jakikolwiek gorący temat aby oglądalność jego powalonego programu choć troche wzrosła.żałosne!!!
...
Następna strona