Kardashianki rezygnują z reality show!

155 reakcji
0
0
155
Podziel się

Zdjęcia zostały wstrzymane do grudnia, a być może jeszcze dłużej. Po raz pierwszy od lat kamery nie będą towarzyszyć im podczas Bożego Narodzenia...

Kardashianki rezygnują z reality show!

Po napadzie w Paryżu, w trakcie którego Kim Kardashian została związana i okradziona, celebrytka liczyła na to, że po powrocie do Stanów Zjednoczonych wyleczy się z traumy i jej życie wróci do normy. Okazało się, że jest tylko gorzej - Kanye West przeszedł załamanie nerwowe i trafił na oddział psychiatryczny jednego ze szpitali w Los Angeles. Przebywa tam od tygodnia i jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie mógł wyjść.

West zawsze uchodził za ekscentrycznego i samolubnego. Prawdopodobnie jednak jego stan psychiczny pogarszał się wraz z pogłębiającymi się problemami finansowymi. Przyczyną ostatniego kryzysu miała być nietrafiona inwestycja, w wyniku który zadłużony Kanye stracił kolejne 10 milionów dolarów.

Podobno już po rabunku w Paryżu Kim chciała "wycofać się z show biznesu", a odkąd Kanye się załamał, nie odstępuje go na krok. Przekonała nawet personel szpitala, żeby pozwolono jej nocować na oddziale psychiatrycznym obok męża.

Jak donosi TMZ, Kardashianki z powodu problemów wizerunkowych i stanu zdrowia Kanyego podjęły decyzję o zawieszeniu swojego reality show Z kamerą u Kardashianów. Już po paryskim tygodniu mody przyszłość programu była niepewna, bo jego główna bohaterka była w bardzo złym stanie psychicznym. Teraz wiadomo, że zdjęcia zostały wstrzymane do grudnia, a prawdopodobnie na jeszcze dłużej.

Informatorzy TMZ donoszą, że producenci mają tyle nakręconego materiału, że są w stanie zmontować z niego wszystkie zakontraktowane odcinki. Mimo to ekipa filmowa miała nagrywać przez całe święta, ale jest już pewne, że do tego nie dojdzie. Po raz pierwszy od lat kamery nie będą więc towarzyszyć im podczas świąt Bożego Narodzenia.

155
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(155)
Gość
3 lata temu
Ale Kevin będzie?
gość
3 lata temu
Biedactwa... A my tu o kwocie wolnej od podatku jałowo dyskutujmy
ahaja
3 lata temu
Moje życie już nigdy nie będzie takie samo
gość
3 lata temu
Nareszcie!!! Koniec sprzedawania prywatności dla pieniędzy. Jeden już się leczy inni też powinni
Gość
3 lata temu
To będą takie smutne święta bez nich
Najnowsze komentarze (155)
seo plugin
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
Gość
3 lata temu
Kobiety modliszki wszyscy mężczyźni w tej rodzinie mają problemy z psychiką. Każdy leczyl sie na depresję a ten co się nie leczył został kobietą.
gość
3 lata temu
jasne, goowno prawda :D akurat ta rodzina ani centa z tej kasy nie zostawi
ola
3 lata temu
Czas najwyższy, pokazywanie, takich, naiwnych idiotek ??/ nie wiem, czemu miało służyć ????
Gość
3 lata temu
Spoko,będzie Kevin w Nowym.Jorku.Tez.dobrze
myszeczkaa
3 lata temu
chyba doszły do wniosku wkońcu, że wstyd pokazywać taką rodzinę, partnerka Roba, West w szpitalu, bo mu już całkiem odwaliło... Żenada ;)
gość
3 lata temu
najwyższy czas, kto przy zdrowych zmysłach,, wydaje miliony na takie dno , przecież to jeszcze bardziej pustoszy mózgi prostaczków oglądających tę szopkę
gość
3 lata temu
Nareszcie !!,,- tylko kto je będzie ubierał ,sprzątał ,malował? bo one same tego nie potrafią .
Gość1111111
3 lata temu
Nsjlepszy prezent na święta
Gość
3 lata temu
Ta akurat Nie będą towarzyszyć im kamery już to widzę
Gość
3 lata temu
Cała rodzinka powinna się leczyć.
gość
3 lata temu
tylko odliczać dni jak bruce vel kejtlin do niego dołączy. przebieranie się w kobiece szmatki dla kasy może okazać się tragiczne w skutkach.
gość
3 lata temu
Nareszcie tej rodzinki patologicznej nie benda pokazywac
gość
3 lata temu
jak bez kamer? wszyscy tam na snapchatach beda siedziec :D
...
Następna strona