"Polacy nie lubią pięknych ludzi!"

655
Podziel się

Deląg twierdzi, że jest... za ładny na Polskę!

"Polacy nie lubią pięknych ludzi!"

Paweł Deląg, promujący się poza granicami kraju jako "Paul Delon", mocno podbudował swoje ego, występując w zagranicznych produkcjach. Aktor uważa się już za międzynarodową gwiazdę, która nie pasuje do rodzimego, zaściankowego show-biznesu. Zdaniem Deląga nie udało mu się zrobić spektakularnej kariery w ojczyźnie, gdyż... jest zbyt piękny! Jego zniewalająca aparycja odstraszała reżyserów i producentów filmowych.

Polskie kino szuka raczej osób o przeciętnej urodzie - narzeka Paweł w rozmowie z Super Expressem. Ładni aktorzy często wręcz przeszkadzają w realizowanym filmie, bo są nierealni, bo mają urodę jakby nie z tego świata, o którym powstaje opowieść. Zresztą żyjemy w kraju, w którym ci, którzy są ładniejsi albo bogatsi, strasznie pozostałych wkurzają i irytują. Uroda w Polsce to wciąż pewnego rodzaju przekleństwo.

Nie ukrywam, że dotychczas najciekawsze i - zaryzykuję twierdzenie - najważniejsze dla mnie role zagrałem poza granicami kraju - chwali się aktor.

Czy naprawdę Deląg jest zbyt piękny dla Polaków? Czy wszyscy zazdrościmy mu urody?

KOMENTARZE
(655)
gość
12 lat temu
to jest zlosliwosc polakow. A rzeczywiscie jest to b przystojny facet
gość
12 lat temu
tak to jest w polsce ladny ma przesrane bo polacy to zawistny narod :(
gość
12 lat temu
Paweł ma rację...niestety ładni ludzie nie są zbyt akceptowani wśród mniej atrakcyjnych. Nie czarujmy sie jesteśmy narodem zazdrosnym i tyle.
gość
12 lat temu
deląg był straszliwie drewniany w każdej roli, w której miałam okazję go "podziwiać". cóż, kiepskiej baletnicy..
gość
12 lat temu
Pawełku i co z tego ze jestes przystojny no i ładny jak mowisz , ale do włsnego rodzonego cięzko ci się bylo przyznac co ??? nie znałes go co ??? , wstydz Pawełku wstydz Ewa w twoim wieku
Najnowsze komentarze (655)
gość
8 lat temu
Deląg jest obiektywnie ładny ale nie maksymalnie przystojny. Mógłby sprzedawać bieliznę damską
gość
8 lat temu
Ludzie , którzy odpychają lub izolują mniej atrakcyjnych fizycznie od siebie są po prostu niedojrzali lub mają przerośnięte ego..A ile to nienajładniejszych ludzi przyczyniło się do rozwoju nauki? To tak jakby uroda była wyznacznikiem czegoś. Zrobiłem eksperyment , w którym raz udawałem niezbyt atrakcyjnego , innym razem wystarczająco ładnego. Efekt był taki ,że zewnętrzna powierzchowność odpycha lub przyciąga. W taki sposób poznaje się ludzi. Czy my Polacy mamy naturę sklepikarza co goni za błyskotkami jak sroka? Zastanówmy się nad tym
gość
8 lat temu
A może czas już skończyć z narcyzmem. Taka mentalność jest traktowana w cywilizowanych krajach za przejaw uwstecznienia i jest wyśmiewana .
gość
11 lat temu
meska rosati ?...
Ikuśka
11 lat temu
Ale NARCYZ ! Pycha chodzi przed upadkiem panie Deląg....
gość
11 lat temu
zbyt piekny jak na kogo? małpe w zoo?
gość
11 lat temu
Owszem,może jakieś 10-15 lat temu miał urodę ale teraz????...Jest po prostu bardzo przeciętnej urody panem w średnim wieku!!!
gość
11 lat temu
jest przystojny i juz
gość
11 lat temu
;o genialna wypowiedz :|
gagusia555
11 lat temu
a ty taki przystojny jestes, że jak r****m to tak z pół metra nad kiblem jest przyklejone twoje zdjęcie. ach ta ciąża...
gość
11 lat temu
"Zresztą żyjemy w kraju, w którym ci, którzy są ładniejsi albo bogatsi, strasznie pozostałych wkurzają i irytują." Powtarza jakieś zasłyszane frazesy chyba. Obecnie mamy wolny rynek i mogę powiedzieć, że jest zupełnie odwrotnie ;)
gość
11 lat temu
troche wylysial wiec powinien juz zyskac sympatie widzow ;))))
gość
11 lat temu
:*******
gość
12 lat temu
Jako Paweł Małaszyński i Michał Żebrowski są o niebo bardziej przystojni, a robią karierę i są powszechnie lubiani :/ P****t po prostu nie umie grać i gada głupoty.
...
Następna strona