Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie będzie ekstradycji Romana Polańskiego!

261
Podziel się:

Decyzja Sądu Najwyższego jest ostateczna. "Ekstradycja do USA jest niedopuszczalna". Polański nie pojawił się w sądzie...

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie będzie ekstradycji Romana Polańskiego!

Dziś o 9:00 rano sędziowie Izby Karnej Sadu Najwyższego zebrali się, by ostatecznie zdecydować o losie Romana Polańskiego, oskarżanego o odurzenie narkotykami i zgwałcenie w odbyt 13-letniej Samanthy Geimer. Po gwałcie dziewczynka mówiła policjantom, że płakała, bo sperma pedofila była na całym jej ciele. Kasacji wyroku Sądu Okręgowegow Krakowie chciał Zbigniew Ziobro, który twierdził, że "Polański nie może być traktowany inaczej tylko dlatego, że jest znany".

Jak właśnie poinformowano, Sąd Najwyższy zdecydował, ze Polańskiego jednak nie czeka ekstradycja do Stanów Zjednoczonych. Decyzja Sądu jest ostateczna i oznacza, że ekstradycja byłaby niedopuszczalna prawnie.

Polański nie pojawił się w sądzie.

To było na mojej bieliźnie. To było na mojej pupie i na tych rzeczach... - Geimer mówiła o spermie Polańskiego. Potem siedziałam w samochodzie i płakałam.

Przypomnijmy, jak spotkanie z reżyserem wspomina jego ofiara: 13-latka: "POLAŃSKI SZCZYTOWAŁ W MOIM ODBYCIE. Zbierało mi się na płacz"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(261)
gość
6 lat temu
Może i budzi to wiele wątpliwości, ale sądy mają działać w ramach prawa jakie obowiązuje, a nie z widzimisie Ziobry i tego się trzymajmy, bo interpretacja prawa według własnych potrzeb źle się kończy, a nam obywatelom powinno zależeć aby w tym chorym państwie chociaż rządy były niezależne.
gość
6 lat temu
Kompromitacja Ziobry!! Chciał na siłę wydać swojego obywatela za przestępstwo przedawnione w Polsce już dawno. Mimo że pokrzywdzona mu wybaczytła, mimo że Polańśki zawarł ugodę w sądzie amerykańskim ale potem sędzia zaczął się odgrażać i zmienił zdanie. Przypominam że USA nie wydało nam NASZEGO obywaleta zamieszanego w zabójstwo gen. policji Papały. A Ziobro im na siłę chciał wydać 84 letnie Polaka.
gość
6 lat temu
Pedofilia księży nie powinna ulegać przedawnieniu,bo od świętych wymaga się czystości.A Polańskiemu mamusia podesłała córeczkę aby wkręcić ją do świata Hollywood.W Królestwie Żydowskim trzeba Żydowi okazać miłosierdzie wszak jest to rok miłosierdzia
Gość
6 lat temu
Co na to Ziobro?
Gość
6 lat temu
Niesprawiedliwe
Najnowsze komentarze (261)
lena
3 lata temu
zyda pod sad,,,
lena
3 lata temu
zyd przeklety narod...
lena
3 lata temu
zyda gwalciciela to na pochybellll
gość
6 lat temu
zj****y zbok, milion by mi placil a bym w jego gownach nie zagrala, oj ludzie wiedza jaki jest, juz dawno USA sie odwrocilo i znajomi ze Stanow, juz jak zonka zmarla (ta w ciazy zamordowana) to cwaniaczyl, nawet dziecka nie chcial wprost jej to powiedzial, pewnie naslal na nia i na cale towarzycho tych mordercow, a sam "niby"pozniej wrocil, krzeslo dla niego a nie azyl.Powinnismy juz go wydac dawno , do p*****a stary gnojku a nie spokojna starosc.
gość
6 lat temu
Lubię i cenię go bardzo - odpuszczam mu wolę jego niż Durczoka brrrr
gość
6 lat temu
jaka jest różnica miedzy polańskim który wyruchał 13 w d**ę, a chłopakiem który wyruchał swa 13 dziewczynę w d**ę? nie ma żadnej, wiec po co ta spina z polańskim!!! jak s**a nie da to pies nie weźmie!!!!
gość
6 lat temu
w naszym systemie prawnym i kulturze prawnej istnieje coś takiego jak przedawnienie karalności, w skrócie chodzi o to, że nie można całe życie płacić za jeden czyn, Polański płaci całe życie, bo łątkę gwałciciela dostał na całe życie i się jej nie wypiera, już dość oberwał a swoich obywateli żaden kraj nie wydaje
gość
6 lat temu
bezkarny, bogaty, żydowski pedofil Liebling-polański, znowu będzie przyjeżdżał do Polski na fałszywym paszporcie
Gość
6 lat temu
Nie ważne, że Polańskiemu podsuneła ją jej matka, twierdząc, ze jest pełnoletnia. Ech... Ocenić, przykleić łatkę i następnego obrobić.
mieszko1
6 lat temu
Jak widać pedofili narodowości żydowskiej chroni immunited a Piotr Rybak pujdzie do więzienia za spalenie kukły.Oto Prawo i Sprawiedliwość
gość
6 lat temu
niewyżyty kurd**el - tacy są najgorsi
gość
6 lat temu
jego życie dobiega końca szkoda że niejeden napluje mu na grób
Gość
6 lat temu
Zenada bogaci mogą wszystko stary oblesny zboczeniec
ieiris
6 lat temu
Autor tego artykułu jest niespełna rozumu. Po co człowieku szczujesz głupich ludzi na Polańskiego?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie