Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie szanuję Andrzejewicz"

692
Podziel się

...mówi Zapendowska. A Isis Gee to jej zdaniem "kura, która ma ludzką twarz". Dobrze, że nie "kogut" :)

"Nie szanuję Andrzejewicz"
bDzPEoVx

W najnowszym numerze tygodnika Gwiazdy ukazał się obszerny wywiad z Elżbietą Zapendowską, która szczerze przyznaje, których polskich wykonawców nie znosi. Jurorka Idola i Jak ONI śpiewają szczerze mówi, co myśli o Gosi Andrzejewicz/Andrzejczuk/"Pearline":

Andrzejewicz nie jest ani wokalistką, ani osobowością, ani niczym. Mnie śmieszy [to, że Gosia chwali się tym, że Ela ją chwaliła i mówiła, że "zostanie gwiazdą"], bo rocznie przesłuchuję koło tysiąca osób i jeszcze nigdy nikomu nie powiedziałam, że zrobi karierę. Mogę powiedzieć, że ktoś ma charakter, warunki i może ci się udać, ale nigdy że zrobi karierę. A to wszystko to dopiero przedsionek do artyzmu.

A Gosia Andrzejewicz, która dla mnie jest taką niuńcią dla piętnastolatek, która w tym przedsionku robi sobie fryzurki i się mizdrzy. Ja po prostu nie szanuję takich artystek. Ona może sobie być. Może się nawet sklonować dziesięć razy i ja mam to gdzieś.

bDzPEoVz

Ostro wypowiada się też na temat Isis Gee i jej wygranej w eliminacjach do Eurowizji:

Jak oglądałam komentarze po eliminacjach i zachwyt tą panną, która wygrała to wymiękłam. Czy Isis Gee to dobry wybór? Dramatyczny! Świat zwariował. *Najlepiej być kurą, która ma ludzką twarz i kozie nogi. *Wtedy na pewno wygramy Eurowizję. Głos tej pani jest słaby, nieczysty, beznadziejny!

Jej zdaniem Isis wysłano na konkurs, by zablokować karierę Urbańskiej:

To był jakiś spisek komisji, żeby tylko Natasza nie pojechała na Eurowizję. To ona właśnie powinna tam jechać, bo miałaby największe szanse na wygraną. *Urbańska to nie jest marny towar. Polacy jej nie lubią, to fakt. Ale czy Polacy lubią *Justynę Steczkowską albo Edytę Górniak?

bDzPEoVF
bDzPEoWa
KOMENTARZE
(692)
gość
13 lat temu
ela jest z*******a
gość
13 lat temu
oj bardziej lubimy górniak niz urbanską
gość
13 lat temu
Co za wyznanie
bDzPEoWb
gość
13 lat temu
yyy zawsze myślałem że pani Ela jest znormalizowana jako jedyna w tym calym ,niestety pomyliłem się jak ona może oceniać Isis Gee,przecież głos ma fajny ona lansuje tylko swoją edzie i swoich.a tak nie wiem co to nagła nagonka na Isis ??? Zaraziła się od leszczyńskiego czy co? Komu zależy żeby zniszczyć Isis kto za to im płaci żeby tak mówili: doda,natasza,edzia, a może ktoś inny? ciekawe kto??chyba że portale piszą bzdety ???
gość
13 lat temu
ja tez nie lubie Andrzejewicz
Najnowsze komentarze (692)
gość
11 lat temu
W końcu ktoś ma odwagę powiedzieć głośno co myślą wszyscy po cichu :) Tak trzymać pani Ewo!
gość
12 lat temu
Zapendowska nie powinna sie wypowiadac Brzydula mowiaca kaczym glosem przez nos.bleeeeeeeeee
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
tylko cholewka dlaczego powiedziala tak o isis :| ?!?!?!?! ona ma swietny glos ,nie to co urbanska ciots.
gość
12 lat temu
ela is cool :Ddd
gość
12 lat temu
"Urbańska to nie jest marny towar. Polacy jej nie lubią, to fakt. Ale czy Polacy lubią Justynę Steczkowską albo Edytę Górniak?" otóż to! samo sedno! w Polsce kroluje kicz dody, gosi, feel a nie zwracamy uwagi na utalentowane osoby bo...no wlasnie...bo co?
gość
12 lat temu
urbańska to s**a
gość
12 lat temu
Zapendowiska to stra szma.a każdego krytykuje a sama nic nie osiągneła
bDzPEoVT
gość
13 lat temu
Zapendowska, jest chyba albo głucha albo g****a albo bezczelna. Naprawdę nie słyszy, że Isis ma mocny dobry głos? Tej to chyba serio ktoś zapłacił za gadanie bzdur. Bo jest niby-specem od głosu i ludzie mogą się nabrać na jej opinie...
gość
13 lat temu
Pani Ela to świetna kobieta :)
gość
13 lat temu
lubię zapendowską.. zna się na rzeczy i mówi otwarcie to co ma na myśli.
Chocolaty15
13 lat temu
Chlip! Chlip! Dlaczego Elżbieta Zapendowska krytykuje Isis?!Jak to "kura z ludzką twarzą"?!Mnie też Ela w pewnym sensie obraziła,bo powiedziała,że Andrzejewicz to niuńca dla piętnastolatek.A ja właśnie jestem piętnastolatką! Czyli co osoby w moim wieku są płytkie?O to chodziło pani Zapendowskiej?! Lubią tylko "niuńcie" a nie prawdziwe wokalistki? Tak nie jest,przepraszam bardzo! I nietaktownie ze strony pani Elżbiety że tak wszystkich krytykuje.Nawet Andrzejewicz nie zasłużyła na takie ostre słowa Cóż,takie moje zdanie. :-/
gość
13 lat temu
P. Ela Zapendowska cieszy sie moim uznaniem :P
gość
13 lat temu
święta racja!!andrzejewicz nie umie spiewac!!
...
Następna strona
bDzPEoWv