Trwa ładowanie...
bErladSJ

Europejskie Nagrody Filmowe: Rosati, Ostaszewska, Szulim i Wendzikowska pozują na czerwonym dywanie (DUŻO ZDJĘĆ)

We Wrocławiu pojawili się też Olejnik, Kumorek, Mołek i... Pierce Brosnan.

462
Podziel się
1 z 35
Weronika Rosati
Weronika Rosati
0
0

Wczoraj we Wrocławiu rozdano Europejskie Nagrody Filmowe, odpowiednik amerykańskich Oscarów. Nagrodę dla najlepszego filmu otrzymała Marena Ade za Toni Erdmann. Nie zabrakło też wyróżnień dla Polaków - Małgorzata Szumowska odebrała nagrodę publiczności, uhonorowano także Andrzeja Wajdę. Gwiazdą gali był natomiast Pierce Brosnan, którego nagrodzono za "europejski wkład w kino światowe".

Oprócz laureatów na czerwonym dywanie w Europejskiej Stolicy Kultury pojawiły się Maja Ostaszewska, Weronika Rosati, Anna Wendzikowska, Magdalena Kumorek, Agnieszka Szulim, Katarzyna Smutniak, Monika Olejnik, Magda Mołek i Agnieszka Grochowska. Obok nich pozowały gwiazdy europejskiego kina, między innymi hiszpańska aktorka Adriana Ugarte czy pochodząca z Belgii Cécile de France.

Zobaczcie, jak wyglądały:

bErladTj
KOMENTARZE
(462)
gość
5 lata temu
Wędzikowska jak z cyrku!
gość
5 lata temu
Pierce Brosnan klasa mężczyzna ;)
Gość
5 lata temu
A od kiedy pani Szulim jest aktorka???
bErladTn
gość
5 lata temu
Rosati ładnie
Gość
5 lata temu
Galeria - nie oglądam!
Najnowsze komentarze (462)
Gomść
5 lata temu
Monika olejnik jak lala z cepelli
Gośmć
5 lata temu
Molek jak filip z konopi
Goscm
5 lata temu
W edzokowska jak treserka lwów w cyrku
gość
5 lata temu
Mołek okropnie staro.
gość
5 lata temu
fatalne ujęcia...co to za fotograf? chyba miał wszystkich uchwycić w głupich minach itp..
gość
5 lata temu
Kim jest ten przystojnaikWasilewski?? Kto wie??
gość
5 lata temu
litości, nie pozował stara tylko ta oszołomka szulim. wstydu nie ma, by się wpychać między gwiazdy. pusty b******l !!!
gość
5 lata temu
pudelku, a co w tym wymienionym w komentarzu gronie - robi parweniuszka szulimka ??? jakim prawem wy ją tam wymieniacie ? ktoś was opłacił/opłaca?
bErladTf
gość
5 lata temu
Kulig nieciekawie:(
Miopel
5 lata temu
Jak Ostaszewska mogła strzelić taką gafę!!!:((((( Trzeba było poprosić profesjonalistkę G.Torbicką o prowadzenie gali. A tak wyszło jak wyszło:((((
gość
5 lata temu
Wędzikowska to chyba na ruskim targu kupiła tę kreację.... Szkoda mi tylko Agnieszki Grochowskiej - ładna, zgrabna kobietka - a ubiera się koszmarnie - normalnie habit przy jej sukience to ostatni krzyk mody:)
WTOPA
5 lata temu
A o wtopie Stuhra i Ostaszewskiej z wręczaniem nagrody nie napiszecie jednak?
gość
5 lata temu
Napiszcie o wtopie Ostaszewskiej. Dala nagrode nie tej osobie, a potem probowala ja wyrwac !!!
gość
5 lata temu
super podobną kreację uszyłam sobie w evicie. gorąco polecam bo każda z nas znajdzie coś dla siebie i będzie wyglądała równie oszałamiająco jak nasze gwiazdy:)
...
Następna strona
bErladSR
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Kalczyńska wyleguje się na dmuchanym flamingu i wcina kukurydzę na plaży w Chałupach (ZDJĘCIA)

Anna Kalczyńska wraz z rodziną wybrała się do Chałup. Na plaży dziennikarka relaksowała się uzbrojona w parawan i dmuchanego flaminga. Grała też w bule i zajadała kukurydzę.
9.

"40 kontra 20". Tak kiedyś wyglądała Linda! Była JASNĄ BLONDYNKĄ (ZDJĘCIA)

Linda Palej z "40 kontra 20" to córka innej uczestniczki z tego samego programu - Izabeli Sopory, która też walczy o względy Roberta Kochanka. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła 31-letnia stewardesa, zanim trafiła do programu.
bErladSS
8.

"Gala" przestaje istnieć! Pamiętacie NAJSŁYNNIEJSZE OKŁADKI ikonicznego dwutygodnika? (STARE ZDJĘCIA)

Po dwudziestu latach (!) obecności na rynku, dwutygodnik "Gala" przestanie się ukazywać. Co zrobią ze sobą spragnieni sesji celebryci?
7.

Tokio 2020. Katarzyna Zillmann podziękowała partnerce na antenie TVP. Kim jest dziewczyna polskiej medalistki? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zillmann z zaangażowaniem promuje akcję "Sport przeciwko homofobii". Od kilku miesięcy spotyka się z Julią Walczak.
6.

15. urodziny Pudelka! Tak wyglądał rok 2019: debiut Klaudii El Dursi, upadek Kamila Durczoka i gorący romans Julii Wieniawy... (ZDJĘCIA)

Witamy w roku, w którym Maryla Rodowicz postanowiła rozwieść się z mężem z powodu masła (?!), Nicki Minaj wyszła za kryminalistę... 2019 to też showbiznesowy debiut "skromnej szwaczki" Klaudii El Dursi oraz Archiego Mountbatten-Windsora. Pamiętacie z kim dwa lata temu romansowała Julia Wieniawa?
bErladST
5.

WSZYSTKIE TWARZE Kitty Spencer! Tak świeżo poślubiona bratanica księżnej Diany zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

30-letnia Kitty Spencer wywołała w mediach niemało zamieszania, gdy w ostatni weekend świat dowiedział się o jej ślubie z dwa razy starszym multimilionerem Michaelem Lewisem. Zobaczcie, jak zmieniała się bratanica księżnej Diany.
4.

Małgorzata Rozenek w TĘCZOWEJ MINI obsypuje buziakami Radosława podczas spaceru z Heniem (ZDJĘCIA)

Choć Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są bardzo zajęci robieniem kariery, starają się jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi. Zobaczcie, jak się bawili na spacerze z Henryczkiem.
3.

Ucieczki przed paparazzi, KUPNO DOMU i podróże. Tak rodziła się miłość Marcina Gortata i Żanety Stanisławskiej (ZDJĘCIA)

Pudelek jako pierwszy poinformował, że Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska wiosną tego roku wzięli ślub. Przypomnijmy, jak wyglądała historia uczucia koszykarza i ekspertki beauty.
bErladSU
2.

"Szalona babcia ze złotym autem" podbija TikToka! Kim jest Małgorzata Ekert? (ZDJĘCIA)

Ekspertka stylizacji paznokci Małgorzata Ekert szturmem zdobyła tiktokowe algorytmy. Okazuje się, że lubująca się w luksusie "sexy babcia" od lat działa za kulisami polskiej branży rozrywkowej. Dostrzegacie w niej gwiazdorski potencjał?
1.

Zalatana Małgorzata Rozenek wpada do piekarni po ŚWIEŻY BOCHENEK (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej z tego, co udało się jej zakupić w sklepie z pieczywem. Po wakacjach w Szwecji i we Włoszech stęskniła się za polskimi wypiekami?
bErladTH