Radwańska i Celt o seksie: "Musi być z wyczuciem. DOPIERO PO ŚLUBIE!"

151
Podziel się

Agnieszka i jej narzeczony udzielili "przedślubnego" wywiadu. "Czas na dzieci będzie, jak przejdę na emeryturę".

Radwańska i Celt o seksie: "Musi być z wyczuciem. DOPIERO PO ŚLUBIE!"

Agnieszka Radwańska i jej trener, sparringpartner, a ostatnio także narzeczony Dawid Celt udzielili Vivie "przedślubnego" wywiadu, w którym opowiadają o swojej miłości i planach na przyszłość. Zdecydowali się na to, bo, jak podkreśla Celt, chodziło o szczytny cel. Dochód z wywiadu, nieudanej sesji zdjęciowej oraz konkursu, na który Agnieszka ofiarowała rakietę, daszek i sukienkę do gry w tenisa, zostanie przeznaczony na leczenie 11-miesięcznego Adasia.

Radwańska i Celt znają się od dawna. Dawid wspomina, że spotkali się po raz pierwszy, gdy Agnieszka miała 17 lat, a on 21.

Wtedy była dla mnie smarkulą. Nigdy bym nie pomyślał, że może kiedyś zostać moją narzeczoną - mówi w wywiadzie. Już kiedy pracowaliśmy razem, nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie myślałem, że ona nie jest dla mnie - zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie.

Na szczęście okazało się to nie takie trudne. Radwańska wyznaje, co najbardziej ceni w partnerze.

Fajnie jest z kimś, kto rozumie, jak wygląda życie tenisisty i się nie wścieka, że mnie ciągle nie ma w domu - tłumaczy w Vivie. Tak mi tym zaimponował, że jesteśmy razem już trzy lata. Szykujemy się do ślubu, ale chcielibyśmy to zachować dla siebie. Tak jak udało nam się utrzymać najpierw to, że jesteśmy razem, a potem to, że się zaręczyliśmy. Byłam tym naprawdę zaskoczona, chociaż o zaręczynach rozmawialiśmy od dłuższego czasu. Na normalne życie przyjdzie czas, jak pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci.

Na razie, jak zapewniają, muszą być bardzo ostrożni, jeśli chodzi o seks. Chociaż wygląda na to, że Agnieszka nie traktuje swojej deklaracji poważnie.

Dawid nie mów! Znowu brukowce się nas uczepią - powiedziała tenisistka.

Seks z wyczuciem - dodał Dawid

Ale dopiero po ślubie - stwierdziła ze śmiechem Radwańska.

Jak ujawnia Agnieszka, wyczucie jest niezbędne w każdym aspekcie jej podporządkowanego sportowi życia. Z wiekiem musi coraz bardziej na siebie uważać.

Więcej czasu spędzam na stole u moich fizjoterapeutów niż na korcie - wyznaje Radwańska. Im jestem starsza, tym regeneracja jest dłuższa. Czuję wiek w kościach. Dlatego tyle czasu spędzam na fizjoterapii. Jedna kontuzja może wyeliminować mnie na cały sezon, bo od jednej zaczynają się kolejne. Momentami mam już dość.

Sport nie jest dla miękkich ludzi - wyjaśnia Celt. Jak marudzi, to mówię jej, żeby się nie mazała, tylko brała do roboty, bo samo się nie zrobi.

KOMENTARZE
(151)
gość
3 lata temu
kim są ci ludzie na okładce? :-) ben affleck i jennifer lopez znowu są razem? :-)
gość
3 lata temu
Jak ja nie lubie dzieci... Wiem, se sama bylam dzieckiem i chwala moim rodzicom, ze musieli mnie znosic :)
Gość
3 lata temu
Następna dziewica!
gość
3 lata temu
Srutututu, juz im wierze.
krysia
3 lata temu
żart!!!!???
Najnowsze komentarze (151)
gość
rok temu
I bedzie druga małgosia R:)
gość
rok temu
Jak grała i miała jakies wyniki to oki jeszcze dalo sie zniesc jakos. ale jak skonczyla z graniem i zaczyna gwiazdorzyc to no to jakas masakra czy cos. Po co to sie pcha na te okladki no po co. Skoro ludzie ja znali i podziwiali to oki niech tak zostanie. byłoby dobrze. Ale nie musi poopowiadac jak to ona sie sexi. A niech to. I Czar prysł
rozumiem to p...
rok temu
29 lat po slubie pierwszy raz to dlatego już nie gra w tenisa gra z mężem
gość
rok temu
Małżeństwo było gwoździem do trumny z jej karierą.
jsz
3 lata temu
TO nie Agnieszka na okładce. Retusz zmienił wygląd. Masakra.
Gość
3 lata temu
Seks dopiero po ślubie...co za bzdura. Chyba że się spotkać impotent z lesbijką.
Gość
3 lata temu
Taaa...tylko jej d**a grala:-)
Gość
3 lata temu
Bardzo dobrze. Seks TYLKO po ślubie.
gość
3 lata temu
Proszę o podpisanie imionami i nazwiskami osób na okładce. Nie mam pojęcia kto to jest.
gość
3 lata temu
Śmieszy mnie takie podkreślanie, że dochód z wywiadu to na cele charytatywne pójdzie, więc są usprawiedliwieni, że gadają o tym publicznie... blablabla... Ciekawe, po co to im? Historia wielokrotnie pokazała, że kto sprzedaje swój związek prasie, po jakimś czasie tłumaczy się z jego rozpadu! A oni chcą o tym mówić publicznie? Seriously? Aga zarobiła tyle kasy, że mogłaby sfinansować leczenie tego 11-latka bez wywiadów! Jak chce, to niech sobie sprzedaje życie prywatne. Tylko potem niech nie płacze, że go nie ma!
gość
3 lata temu
Radwańska jest dla mnie prawdziwą bohaterką, dziewczyny bierzcie z niej przykład, bo warto wymagać od siebie i innych i nie zadawalać się miernotą w życiu, kochajcie tylko tych, co was szanują i kochają i nie bierzcie udziału w czarnych sabatach nikczemnych czarownic
gość
3 lata temu
maja bohosiewicz tez tak mowila, a zostala modną mamą blogerką a slubu nie widac ;)
gość
3 lata temu
p******y
pmp
3 lata temu
bedzie niepokalane poczecie? sex po slubie to kupowanie kota w worku...a jak kobitka zimna deska to co?
...
Następna strona