Sobota 07.01.2017

Anna Dereszowska kończy dziś 36 lat (ZDJĘCIA)

Anna Dereszowska urodziny Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska popularność i sympatię widzów zdobyła rolą policjantki Kaliny w Złotopolskich oraz Korby w Lejdis. Aktorka przez lata była partnerką Piotra Grabowskiego, z którym związała się w atmosferze skandalu, po tym jak odbiła go żonie. Później tłumaczyła, że nie do końca była świadoma konsekwencji swojej decyzji.

Po lepszych i gorszych wyborach zawodowych Dereszowska wystąpiła w roaście Kuby Wojewódzkiego, w trakcie którego wytknięto jej "drewnianą" grę aktorską i wstydliwy romans z Kamilem Durczokiem.

Ostatnio w TVN Style realizowała program Hotel marzeń, w którym jeździła po ciekawych hotelach na całym świecie i relacjonowała swoje przeżycia w telewizji. Wygląda jednak na to, że prowadzenie kolejnego sezonu odbierze jej Magda Gessler.

Anna jest stałą bywalczynią branżowych imprez i ścianek, na których pozowała nawet w zaawansowanej ciąży. Prywatnie jest mamą 8-letniej córki Leny ze związku z Grabowskim, a niedawno urodziła syna swojemu obecnemu partnerowi, fotografowi Danielowi Duniakowi.

Dziś Ania kończy 36 lat. Zobaczcie, jak się zmieniała:

« Poprzednie 1/17

36. urodziny Anny Dereszowskiej

236. urodziny Anny Dereszowskiej