Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mateusz Maga "śpiewa" i stroi miny w "Pytaniu na śniadanie"! (ZDJĘCIA)

186
Podziel się

Androgyniczny uczestnik "Top Model" odkrywa przed Polską swój kolejny talent…

Mateusz Maga "śpiewa" i stroi miny w "Pytaniu na śniadanie"! (ZDJĘCIA)
bDIRproB

Mateusz Maga to celebryta o wielu talentach. Po występie w Top Model rozwijał swoją karierę zarówno na wybiegach, jak i na ściankach. Zagrał też w filmie u boku fryzjera, Kajetana Góry, ostatnio zaś ogłosił, że… zamierza zostać piosenkarzem.

Wczoraj pojawił się z krzyżem na szyi w Pytaniu na Śniadanie, gdzie z pełnego playbacku "wykonał" swój debiutancki utwór First Kiss. Niestety, wygląda na to, że Mateusz nie jest specjalnie utalentowany muzycznie, skoro nawet w studyjnej wersji jego głos przepuszczono przez auto-tune, bardzo mocny filtr, przypominający ten z piosenki Cher, Believe.

Maga pisał później na Facebooku, że "przyćmiły go chórki"…

bDIRproD

Przypomnijmy, że młody celebryta zamierza reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji. Zobaczcie, jakie miny robił podczas swojego występu i na korytarzu TVP.

bDIRproJ
bDIRproK
bDIRprpe
KOMENTARZE
(186)
łaMaga
3 lata temu
Szczyt żenady, lips sync beznadziejny, no i ta totalna nieznajomość słów *swojej* piosenki.
gość
3 lata temu
jezu jakie to jest żenujące..jakiś stary misiek go posuwa i w zamian robi mu dobrze..karierę O nawet nie trafia otwieraniem paszczy w słowa,okropne grymsy twarzczaszki, gesty kukły i ciągłe poprawianie tych kudłów. Czy ci z tych wytwórni myślą , że każde guffno mogą ludziom wcisnąć??? Co za czasy .... Nic osobostego do tego chłopaka, tylko, ze widocznie on jest tak samo wyrafinowany, zakłamany jak mdły. WSTYD
człowiek_ze_s...
4 lata temu
p***ł transwescyta, kosmita? nie kumam. torby z narzędziami którą noszę co dzień zarabiając na chleb za granicą by nie uniósł !
bDIRprpf
gość
4 lata temu
Niech zaśpiewa a capella, bez elektroniki to będzie prawda dla prawdy co no wart !!!
gość
4 lata temu
Ni to baba nie to chlop,jedno pewne fest,że to "coś"piszczacym dziwolagiem jest!
gość
4 lata temu
Jak dla mnie to transwestyta. Niby troszkę wygląda jak chłopak ale jednak bardziej przypomina dziewczynę i ten głos kobiecy, a raczej dziewczęcy. Paranoja co się robi z tym światem.
MIRA
4 lata temu
kto napisał, ze stroi miny.Uważam, ze całkiem fajny występ a piosenka do słuchania, ale jak widzę poniżej w Polsce eksperci są od wszystkiego tylko nie od samych siebie.Tak, tak głupotę i własne błędy widać dopiero z perspektywy czasu i to by była prawda.
Gość
4 lata temu
Tragedy !!!!! Niw rób sobie tego jak zmądrzejesz będziesz żałować
Gość
4 lata temu
Widać i słychać że nie śpiewa tego na żywo, ten churek najlepszy - ręce opadają
gość
4 lata temu
Wcaale a wcale nie widać, że playback ;p gitara, której nie ma, fortepian, który gra cicho a brzmi głośno. A sam Mateusz? Po już p*******ch jego ciała widać, że za muzykalny to on nie jest i nie czuje nawet tego, co "sam napisał". Z własnej woli, niestety ale więcej tego nie posłucham
gość
4 lata temu
pan przy fortepianie udaje że gra , a dziewczyny przez całą piosenkę śpiewają choć wcale ich nie słychać.ŻENADA
gość
4 lata temu
hahahaha co to masakrator
Gość
4 lata temu
Kolejny śniadaniowy hit, gdzie nie słychać ani jednego klawisza a facet gra na fortepianie-brawo!
bDIRproX
Gość
4 lata temu
Nie czepiajcie się chłopaka. Ładna piosenka, ma talent. Pewnie gdyby był opalonym brunetem z bicepsami to byście piszczały panienki :)
...
Następna strona
bDIRprpz