Trwa ładowanie...
Przejdź na

Caitlyn Jenner wystąpi na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa! "Chcę zostać trans-ambasadorką"

55
Podziel się

Transpłciowa celebrytka przyjęła zaproszenie na uroczystą inaugurację Trumpa 20 stycznia. Bardzo wiele gwiazd odmówiło. "Jestem republikanką i popieram Trumpa".

Caitlyn Jenner wystąpi na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa! "Chcę zostać trans-ambasadorką"
bCyJXbRx

Już za kilka dni odbędzie się oficjalne zaprzysiężenie Donalda Trumpa na 45. prezydenta USA. Na uroczystą ceremonię "specjalne zaproszenie" dostała Caitlyn Jenner, w przeszłości utytułowany sportowiec, a prywatnie ojciec (obecnie już matka) najmłodszych Kardashianek: Kylie i Kendall. 67-letniej celebrytce nie przeszkadzają poglądy prezydenta, który w swoich publicznych wystąpieniach wielokrotnie krytykował i obrażał kobiety.

Jestem republikanką i popieram Donalda Trumpa - mówiła Caitlyn w trakcie kampanii wyborczej w 2016 roku. Robi dużo dobrego dla kobiet i środowiska LGBT. Chciałabym zostać trans-ambasadorką i walczyć o nasze prawa obywatelskie, chętnie zostałabym też doradcą rządu w tym zakresie.

Jak donosi Us Weekly, celebrytka już przyjęła zaproszenie na uroczystą inaugurację Donalda Trumpa, która odbędzie się 20 stycznia. Według anonimowego źródła tabloidu, celebrytka "chce wykorzystać sławę dla korzyści społeczności LGBT".

bCyJXbRz

Co ciekawe, Mike Pence, wiceprezydent w rządzie Trumpa, jest zadeklarowanym przeciwnikiem gejów, lesbijek i osób transpłciowych. Podczas kampanii prezydenckiej zarzucano mu "zbyt agresywny program antyLGBT". Kilka miesięcy temu w oficjalnym wystąpieniu potwierdził plan wycofania ochrony prawnej dla osób LGBT, którą w 2014 roku przeforsował Obama. Z kolei Trump zapowiedział poparcie prawa, które pozwoli na odmowę świadczenia usług osobom LGBT, jeśli "nie pozwala na to sumienie". Być może obecność Caitlyn na inauguracji pomoże im zmienić zdanie.

bCyJXbRF
bCyJXbSa
KOMENTARZE
(55)
gość
3 lata temu
Może napiszecie sprostowanie, że ta cała dzisiejsza sprawa Trumpa z prostytutkami to fake i trolling jednego z użytkowników 4chana? Bo media na całym świecie do oczerniania to pierwsze, ale pisać sprostowania to nie ma komu.
gość
3 lata temu
będzie tam spiewać, tańczyć czy deklamować?
Gość
3 lata temu
To Kris z zazdrości szwy za uszami puszczą ;)
bCyJXbSb
Gość
3 lata temu
Takie rzeczy tylko w ameryce mozecie mnie hejtowac ale oni maja cos z glowami
gość
3 lata temu
czy ojczym Kim Kardaszanki prezentuje konserwatywne wartości, żeby występować na uroczystości tego prezydenta?!
Najnowsze komentarze (55)
gość
3 lata temu
caitlyn go home
Gość
3 lata temu
Hmmm Bruce a raczej Caitlyn trochę przypomina Melanie T... :D moze sie zaprzyjaźnią
gość
3 lata temu
Qeghkghbbbhjjjjjjjjjjnnninjjjjgg
Gość
3 lata temu
Ma rację. Ludzie pytają, jak kobieta może popierać Trumpa, że musi być niezrownowazona psychicznie i w ogóle. Faktycznie, lepiej wybrać skorumpowaną Clinton, która popierała aborcję aż do momentu narodzin! Dla niej usunięcie ciąży mogło mieć miejsce nawet w 9 miesiącu ciąży! Matka i babcia... Szalona kobieta. Caitlyn życzę wszystkiego dobrego :) mądra kobieta :)
gość
3 lata temu
Myslałąm, że to Sara Boruc :D
gość
3 lata temu
Ciekawe czy ma fiuta
gość
3 lata temu
Z***biście. Może i Trump i Pence mają poglądy anty gejowskie, ale Trump przynajmniej g***i nie jest i na pewno skorzysta z okazji, żeby medialnie zaprzyjaźnić się z Caitlyn Jenner :) A to mu raczej przysporzy sympatii - w końcu będzie musiał się jakoś dogadać z tą mniejszościa :)
Gość
3 lata temu
Jednak producenci South Parku są wręcz nieomylni.
bCyJXbRT
Gość
3 lata temu
On jest strasznie zakłamany ( bruce ) myśli tylko o sobie i o swojej transpłciowości bo gejami lesbijkami i innymi "współbraćmi " gardzi. Jesteście naiwni , na przestrzeni lat w ich show wielokrotnie obrażał gejów, był przeciwko, teraz dalej jest. Mówił naprawdę okropne rzeczy o tych ludziach a później po 60 , trzech małżeństwach w sumie 10 dzieciach stwierdził ze jest kobieta Ale kręcą go dalej kobiety przy czym jest dalej anty homo. To nie jest tolerancja ten facet jest chory psychicznie
gość
3 lata temu
My byliśmy wcześniej nasz/nasza dużo mniej medialna (brzydszy/brzydsza). Ale akceptowana przez wszystkie opcje jak i obywateli a niby jesteśmy z tyłu demokracji?
Donald
3 lata temu
Caitlyn Jenner to kur..a.
gość
3 lata temu
Jajka wywali 😂😂😂😂😂
gość
3 lata temu
Ciekawe jaka role bedzie tam pełnić
gość
3 lata temu
Brawo Caitlyn! Pokaż, że my transseksualiści tez jesteśmy ludźmi i szanujemy konserwatywne wartości!
bCyJXbSv