Trwa ładowanie...
aktualizacja

Poznajcie kandydatki na Miss Universe 2016! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Do konkursu stanęło 86 kandydatek. Polskę reprezentuje Izabella Krzan. Która najładniejsza?

1
 / 23
Albania, Angola, Argentyna, Aruba
Albania, Angola, Argentyna, Aruba
0
0

Konkursy Miss Universe organizowane są od 1952 roku. Przez 20 edycji odbywały się wyłącznie w USA. Z roku na rok rosła też liczba uczestniczek. Podczas pierwszej edycji było ich 30, w najgorszym momencie zaledwie 26, a do tegorocznych zmagań stanie aż 86 kobiet z całego świata.

W tym roku na Filipinach reprezentować nas będzie Izabella Krzan. Do tej pory żadna Polka nie zdobyła tytułu Miss Universe, zaledwie trzy weszły do finału, a dwie - w tym Marcelina Zawadzka - do półfinału.

Zobaczcie tegoroczne uczestniczki konkursu. Myślicie, że Iza ma szansę wygrać?

2
 / 23
Australia, Austria, Bahamy, Barbados

Caris Tiivel, Dajana Dzinic, Cherell Williamson, Shannon Harris

3
 / 23
Belgia, Belize, Boliwia, Brazylia

Stephanie Geldhof, Rebecca Rath, Antonella Moscatelli, Raissa Santana

4
 / 23
Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Bułgaria, Chile, Chiny

Erika Creque, Violina Ancheva, Catalina Paz Caceres, Li ZhenYing

5
 / 23
Chorwacja, Curacao, Czechy, Dania

Barbara Filipovic, Chanelle de Lau, Andrea Bezdekova, Christina Mikkelsen

6
 / 23
Dominikana, Ekwador, Finlandia, Filipiny

Rosalba "Sal Garcia" Abreu, Connie Jimenez, Shirly Karvinen, Maxine Medina

7
 / 23
Francja, Gruzja, Guam, Gwatemala

Iris Mittenaere, Nuka Karalashvili, Muneka Joy Cruz Taisipic, Virginia Argueta

8
 / 23
Gujana, Haiti, Holandia, Honduras

Soyini Fraser, Raquel Pelissier, Zoey Ivory, Sirey Moran

9
 / 23
Islandia, Indie, Indonezja, Izrael

Hildur Maria, Roshmitha Harimurthy, Kezia Warouw,Yam Kaspers Anshel

10
 / 23
Jamajka, Japonia, Kajmany, Kanada

Isabel Dalley, Sari Nakazawa, Monyque Brooks, Siera Bearchell

11
 / 23
Kazachstan, Kenia, Kolumbia, Korea

Darina Kulsitova, Mary Esther Were, Andrea Tovar, Jenny Kim

12
 / 23
Kosowo, Kostaryka, Malezja, Malta

Camila Barraza, Carolina Duran, Kiran Jassal, Martha Fenech

13
 / 23
Mauritius, Meksyk, Mjanmar (Birma), Namibia

Kushboo Ramnawaj, Kristal Silva, Htet Htet Htun, Lizelle Esterhuizen

14
 / 23
Niemcy, Nikaragua, Nigeria, Norwegia

Johanna Acs, Marina Jacoby, Unoaku Anyadike, Christina Waage

15
 / 23
Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru

Tania Dawson, Keity Drennan, Andrea Melgarejo, Valeria Piazza

16
 / 23
Polska, Południowa Afryka, Portugalia, Portoryko

Izabella Krzan, Ntandoyenkosi Kunene, Flavia Brito, Brenda Jimenez

17
 / 23
Rumunia, Rosja, Sierra Leone, Singapur

Teodora Dan, Juliana Korolkowa, Hawa Kamara, Cheryl Chou

18
 / 23
Hiszpania, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka

Noelia Freire, Zuzana Kollarova, Lucija Potoćnik, Jayathi De Silva

19
 / 23
Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Tanzania

Ida Ovmar, Dijana Cvijetic, Chalita Suansane, Jihan Dimack

20
 / 23
Ukraina, Urugwaj, U.S.A.

Alena Spodynyuk, Magdalena Cohendent, Deshauna Barber

21
 / 23
Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Tansu Cakir, Veronika Bódizs, Jaime-Lee Faulkner, Sophia Sergio

22
 / 23
Wenezuela, Wietnam

Mariam Habach, Le Hang

23
 / 23
San Escobar

Witold Waszczykowski

KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Viki Gabor zaprosiła śniadaniówkę do swojego domu: przytulny salon z kominkiem, kolekcja winyli i bliskość natury (ZDJĘCIA)

Viki Gabor po 18. urodzinach zdecydowała się wyprowadzić od rodziców. Dziś wokalistka mieszka w eleganckim domu pod Warszawą. Ostatnio zaprosiła do nieruchomości kamery TVN. Jak się urządziła?
9.

TYLKO NA PUDELKU: Michał Czernecki uskutecznia shopping w towarzystwie TAJEMNICZEJ BLONDYNKI. Trzymali się za ręce (ZDJĘCIA)

Na początku lipca poinformowaliśmy jako pierwsi o tym, że Michał Czernecki rozwodzi się z żoną po 20 latach małżeństwa. Teraz paparazzi napotkali aktora u boku sporo młodszej blondynki. Nowa miłość?
8.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie wciąż pokazują córeczce świat. Rodzinka na medal? (ZDJĘCIA)

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie wybrali się wraz z córką na słoneczne wakacje. Rodzinka eksploruje Zjednoczone Emiraty Arabskie. W social mediach pojawiła się kolejna seria zdjęć z wczasów.
7.

Weronika Rosati publikuje archiwalne materiały i składa życzenia córce z okazji 8. URODZIN: "Mądra PONAD SWÓJ WIEK dziewczynka" (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati wrzuciła na Instagram zlepek nagrań z udziałem Elizabeth. Dołączyła do niego wpis, w którym ujawniła, jak dużo radości córka wniosła do jej życia. Zwróciła się do jubilatki.
6.

Dziś jest królową stylu i elegancji, a kiedyś..? Tak zmieniała się Joanna Przetakiewicz na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz świętuje dziś 58. urodziny. Ikona stylu i klasy, która zachwyca swoją elegancją i wyczuciem mody, nie zawsze wyglądała tak perfekcyjnie. Przez lata przeszła prawdziwą metamorfozę, udowadniając, że styl i wygląd zewnętrzny to efekt pracy nad sobą i odwagi w eksperymentowaniu.
5.

Małgorzata Rozenek relacjonuje kolejny dzień na Malediwach i komplementuje Radka: "MOJA PERŁA" (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają aktualnie na Malediwach. Celebrytka jest zachwycona miejscem, w którym się zatrzymali. Pokazała, jaki mają widok z tarasu.
4.

Samotna (?) Katarzyna Zillmann szwenda się po markecie wieczorową porą. Humor nie dopisywał? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zillmann stała się prawdziwą ulubienicą paparazzi. Ostatnio 30-letnia sportsmenka została sfotografowana podczas samotnych zakupów. Tego dnia odwiedziła dyskont spożywczy.
3.

Garstka celebrytów na premierze książki Anny Wendzikowskiej: dawno niewidziana Agnieszka Włodarczyk, mąż Katarzyny Niezgody i Piotr Zelt (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska wydała właśnie poradnik "Ku zmianie. 102 nawyki świadomego życia". Wesprzeć jej nowe przedsięwzięcie wpadło kilkoro celebrytów. Zobaczcie.
2.

Tak wyglądały Rozenek, Lewandowska czy Lipińska, zanim stały się sławne. Oto polskie gwiazdy na początku kariery (ZDJĘCIA)

Polski show-biznes był świadkiem wielu spektakularnych metamorfoz. Osoby, które kojarzymy z pierwszych stron gazet, niekiedy wyglądają już zupełnie inaczej. Jak na początku kariery wyglądali Paulina Smaszcz czy Krzysztof Ibisz?
1.

Lily Collins uzbrojona w czerwoną torebkę Fendi mknie na nagranie w sukience z prześwitami (ZDJĘCIA)

Lily Collins nieźle się wystroiła na nagranie programu Jimmy'ego Fallona w Nowym Jorku. Paparazzi uchwycili ją w sukience z prześwitami, futrzanym płaszczu i z torebką Fendi w dłoni. Fotoreporterzy mogli liczyć na kilka nieśmiałych uśmiechów.