Żona Kijowskiego: "Moje ośmioletnie dziecko pyta: "Mamo, dlaczego tata niszczy Polskę?"

225
Podziel się

"Ktoś życzliwy wrzucił nam do ogródka martwego kota. Innym razem zniszczono naszą skrzynkę pocztową".

Żona Kijowskiego: "Moje ośmioletnie dziecko pyta: "Mamo, dlaczego tata niszczy Polskę?"

Mateusz Kijowski, założyciel Komitetu Obrony Demokracji uparcie trwa na stanowisko lidera, mimo że wszyscy tłumaczą mu, że działa tylko na jego szkodę. Kijowskiemu jednak najwyraźniej trudno rozstać się z pracą, która przynosiła mu 15 tysięcy złotych miesięcznie. Na takie sumy opiewały ujawnione do tej pory faktury, które wystawiał swojej firmie informatycznej. Załatwił to tak sprytnie, by o pieniądzach nie dowiedział się komornik, bo mógłby je zająć na poczet zaległych alimentów.

Kijowski nie protestował, gdy media podawały, że jego dług alimentacyjny sięgnął 100 tysięcy złotych. Tłumaczył, że "płaci, ile może". Wyniosło to średnio 1200 złotych miesięcznie na troje dzieci. Koszt utrzymania jednego dziecka wycenił więc na 400 złotych. To mniej niż wynosi państwowy dodatek na dziecko.

Nie podniósł wypłacanej kwoty nawet gdy na jego konto wpływało 15 tysięcy złotych miesięcznie. Z czasem przyznał, że jego dług alimentacyjny jest dwa razy większy niż twierdził do tej pory i wynosi 220 tysięcy. Kijowski jest także całkowicie pewny, że ujawnienie kompromitujących go faktur i dowodów na to, jak oszukiwał i okradał własne dzieci oraz członków i sympatyków KOD-u, to robota "kreta", najpewniej ze służb specjalnych.

Uczestnicy zebrania mazowieckiego KOD najwyraźniej mu uwierzyli, bo wybrali go na przewodniczącego zarządu na Mazowszu.

Żona Kijowskiego, Magdalena postanowiła wesprzeć męża, żaląc się na ich ciężką sytuację. Podczas niedzielnych wyborów na przewodniczącego łódzkich struktur KOD-u, narzekała, że zarówno mąż jak i ona całe życie podporządkowali działalności na rzecz demokracji i nie tylko nie mają z tego żadnych korzyści, ale jeszcze ich dziecko jest prześladowane w szkole.

Mamy ośmioletnie dziecko, które po przyjściu ze szkoły pyta: "Mamo, dlaczego tata niszczy Polskę?". Nie umiem odpowiadać na takie pytania dziecku. Jest to cholernie trudne - wyznała Magdalena Kijowska. KOD zdezorganizował totalnie nasze życie domowe. Miałam wrażenie, że straciłam wszystko. Przez dom przewijali się obcy ludzie, dzieci nie jadły obiadów, tylko kanapki. I to jak sobie same je zrobiły. Mateusza nie było ciągle w domu, ale chociaż wiedziałam, gdzie jest i co robi. Ktoś życzliwy wrzucił nam do ogródka martwego kota. Innym razem zniszczono naszą skrzynkę pocztową.

**

**

KOMENTARZE
(225)
Gość
3 lata temu
Dziecko mądrzejsze od rodziców...
gość
3 lata temu
Nie zajmują sie własnymi dziećmi i jeszcze sie tym chwalą? Świetny model rodziny - naprawdę.
gość
3 lata temu
Szkoda, że przy artykule o Misiewiczu większość nie doczytała, że Kaczyński powiedział: nie ma zgody żeby oficerowie meldowali się takiemu młodemu człowiekowi.
gość
3 lata temu
To ile on ma tych dzieci i z kim?
gość
3 lata temu
watpie, zeby 8-letnie dziecko mialo takie glebokie przemyslenia... ale nie watpie, ze pyta, dlaczego tata to taki buc i czemu ich okrada
Najnowsze komentarze (225)
Realistka
3 lata temu
Co za patologia....... na iphony i podróże stać a na własne dzieci NIE.
ko$$$cielny
3 lata temu
Popierający Kijowskiego to w większości przygłupy zmanipulowani przez paru cwaniaków.
gość
3 lata temu
wstretna żonka
rura
3 lata temu
Kijowski wal PIS-DY!
Jola
3 lata temu
wstretna ona, wstretny on, a tej grubej, oblesnej zonie Kijowskiego nie przeszkadzalo, ze mezus kradl pieniadze z puszki, okradal frajerow KOD-ziarzy i swoje dzieci? Korzystala z tych pieniedzy chetnie i kupowala sobie luksusy, co za zdzira
gość
3 lata temu
niech mu powie że zapatrzył się na Kaczora;;;
gość
3 lata temu
tak, chyba po konsultacji z mamusią..
gość
3 lata temu
Tą wyższą szkołę zarządzania w warszawie,to kończyła większość z tych ćwoków, teraz mają się za bossów.Za kapuchę dostawali papier,bo rozumu to u tych przodowników KOD,Nowoczesna i PO to rozumu ni ma!
Gringo
3 lata temu
Złodziejom kiedyś obcinano ręce. Może czas do tego powrócić.
gość
3 lata temu
O kim tu dyskutować, to cham i p*****k.
gość
3 lata temu
A mamusia w doopę PiSowi wchodzi, żeby ugrać więcej? Nie popieram niepłacenia na dzieci, bo sama jestem matką. Ale wkładanie pisowskich haseł w usta ośmiolatka, to już gruba przesada. Poza tym swoje sprawy załatwia się bez udziału tabloidów. Jeszcze tylko zdjęć na ściance brakuje.
gość
3 lata temu
Co to tylu z czarnymi parasolami ? A to dzień otwarcia parasola w d***e .
na
3 lata temu
Co za matka!!!
gość
3 lata temu
dawac kase dla mateuszka on was wydyma wy debile z kodu
...
Następna strona