Trwa ładowanie...
Przejdź na

Melania też chciała założyć własną markę odzieżową!

78
Podziel się

Niestety, nikt nie chce kupować jej ubrań, bo tabloid zasugerował, że Pierwsza Dama USA pracowała jako dziewczyna do towarzystwa.

Melania też chciała założyć własną markę odzieżową!
bEhOCaGd

Od momentu wygrania przez Donalda Trumpa wyborów prezydenckich, jego rodzina, a zwłaszcza żona Melania, znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Aktualnie pierwsza dama toczy walkę z dziennikiem Daily Mail, który zasugerował, że w przeszłości pracowała jako dziewczyna do towarzystwa. Teraz Melania żąda co najmniej 150 milionów dolarów odszkodowania za straty moralne, jakie spowodować miała publikacja tabloidu.

A są one jej zdaniem niemałe, bo podobno znacząco wpłynęły na postrzeganie jej w kategoriach marketingowych. Melania zajmuje się projektowaniem i sprzedażą luksusowej biżuterii, a w planach miała poszerzenie asortymentu swojej firmy o odzież, akcesoria, buty, kosmetyki do ciała i włosów oraz autorską linię perfum.

Żona miliardera jest bardzo zaniepokojona osłabieniem marki "Trump" i martwi się, że sama się do tego przyczyniła. Sytuacji nie ułatwia jeszcze Donald, który oskarżył właśnie na Twitterze firmę Nordstrom o niesprawiedliwe traktowanie jego córki. Koncern odmówił sprzedaży ubrań projektowanych przez Ivankę.

bEhOCaGf

Moja córka Ivanka została potraktowana przez Nordstrom bardzo niesprawiedliwie! Jest świetną osobą - zawsze namawiała mnie do robienia właściwych rzeczy. Straszne! - napisał prezydent USA.

bEhOCaGl
bEhOCaGG
KOMENTARZE
(78)
Gość
4 lata temu
Denerwuje mnie to, że ludzie nie potrafią pogodzić się z wygraną Trumpa. Wygrał, to wygrał. Ktoś na niego zagłosował. Pogódźcie się z tym i życie dalej.
Gość
4 lata temu
Piękna! Pozdrawiam wszystkich 😊 Kochajcie się wzajemnie, bo życie jest krótkie!!!❤
gość
4 lata temu
Do bólu amerykańska... i to NIE JEST komplement.
bEhOCaGH
Gość
4 lata temu
Jak nie wiadomo o co chodzi...
Gość
4 lata temu
Bo pracowała. Skandal, że prostytutka została pierwsza damą...kim k ma realne szanse na to samo!
Najnowsze komentarze (78)
gość
4 lata temu
Banda debili!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
Bzdura! Kupowaliby, bo ma świetny gust. Nawet jej wrogowie nie mogą się przyczepić do jej najbardziej znanych kreacji i mówią tylko, że nie o strój u pierwszej damy chodzi. Otóż chodzi!
Gość💖
4 lata temu
Ja bardzo chętnie kupiłabym ubrania od Melani 😊
gość
4 lata temu
Piękna na dodatek obrzydliwie bogata kobieta! dlatego denerwuje glupich ludzi! bo zazdrosc nie zna granic! zalosne
gość
4 lata temu
Mysle ze gazeta ma racje. Donald T to twor kapitalizmu amerykańskiego.. Bardzo dobrze ze taki g****k został prezydentem USA. Dlaczego maja mieć lepiej niżi w Polsce. Nasz g****k nazywa Msciwoj I
gość
4 lata temu
Dajcie spokój! To bardzo atrakcyjna kobieta, najładniejsza jak do tej pory Pierwsza Dama.
Gość
4 lata temu
A kardashian to co?!
TYLE W TEMACI...
4 lata temu
przecież wszyscy wiedzą że była q**a na telefon tak też poznała donalda
bEhOCaGz
JANKES
4 lata temu
pierwsza dama niech się zajmie reprezentowaniem kraju a nie sprzedażą butów, za 4 lata może otwierać co chce tak samo jego córeczka chcą wykorzystać moment na dorobienie się ale to nie polska tylko usa więc melanie majtki na d****o i do roboty pilnuj tego rudego idiote by nie doprowadził do końca ameryki
Gość
4 lata temu
Sami Amerykanie go wybrali na prezydenta a teraz hejtują! Melania powinna olać ich wszystkich i robić swoje.
gość
4 lata temu
nie kupuja bo to bezguscie
gość
4 lata temu
co ona ma na policzku
gość
4 lata temu
Znając Trumpa nie byłby w stanie spotykać sie z normlaną dziwczyną . Musiał pójść na skróty . A Ona wygląda na taką lekką pannę .
Gość
4 lata temu
I co z tego. Teraz jest pierwszą damą ameryki. Wszystko się zmienia. Wałęsa był prezydentem a podobno kapował. Ale wydarzenie. Sławni uwielbiani okazują się cpunami, lekomanami, pedofilami. Księża gwałcą i kradną. Nic nowego.
...
Następna strona
bEhOCaHb