Trwa ładowanie...
Przejdź na

Największa WPADKA w historii Oscarów! Pomylono zwycięzców...

111
Podziel się:

Ta pomyłka przejdzie do historii oscarowej gali. Reżyser i producent musieli oddać statuetkę…

Największa WPADKA w historii Oscarów! Pomylono zwycięzców...
bEKJtOrV

W najważniejszym momencie wczorajszej gali Oscarowej doszło do wpadki, która przejdzie do historii kinematografii. Na scenę wyszli dawni filmowi Bonnie i Clyde, czyli Faye Dunaway i Warren Beaty, którzy mieli ogłosić kto otrzymał statuetkę w najbardziej prestiżowej kategorii. Po otwarciu koperty ogłosili, że wygrał typowany przed galą La La Land.

Kiedy na scenie twórcy filmu i aktorzy dziękowali za wygraną doszło do zamieszania i ogłoszono, że zaszła pomyłka. Oscara przyznano filmowi Moonlight Barry'ego Jenkinsa. Początkowo aktorzy i reżyser La La Landu byli mocno zdezorientowani. Potem pogratulowali prawdziwym triumfatorom gali.

To nie jest żart. "Moonlight", wygraliście! - zawołał Jordan Horowitz, który chwilę wcześniej cieszył się z nagrody. Wyrwał kartkę Warrenowi Beatty i pokazał ją do kamery.

bEKJtOrX
bEKJtOsd
Zobacz także: Zosia Ślotała i Ola Nagel komentują kreację gwiad na Oscarach 2017
Zobacz także: Zobacz też:
bEKJtOsy
KOMENTARZE
(111)
Gość
5 lata temu
Jak można się pomylić, gdy na kartce jest tylki tytuł filmu?
gość
5 lata temu
ciekawe ile koki idzie na takiej imprezie....?
Gość
5 lata temu
Same nieporozumienia, brak klasy...Oscary to dno nie maja nic wspolnego z dawnymi latami...
bEKJtOsz
gość
5 lata temu
OSKAR DLA PROWADZĄCEGO !!!!!!!!!!
gość
5 lata temu
Dzisiejsze Oscary są mniej więcej tak wartościowe jak choinka zapachowa morska bryza
Najnowsze komentarze (111)
Sfilmowana
5 lata temu
Bardzo mnie śmieszy, że ludzie, którzy nie oglądali ,,Moonlight" jak zawsze najchętniej wypowiadają się na jego temat. To film o murzynie-geju, tylko dlatego dostał oskara. No właśnie nie. Może nie jest to wybitny film, sama uważam, że inny film powinien go dostać, ale absolutnie nie bojkotuję ,,Moonlight". Jest to niezwykle dobry, subtelny film, tylko że no niestety nie wszyscy mogą go pojąć. Nie oznacza to jednak, że można go tak krytykować, bo to jest po prostu słabe.
gość
5 lata temu
Moze czas przestac zatrudniac ludzie w wieku po-emerytalnym do czytania .... Obydwoje mieli dobrze ponad 70 lat ... to ze sobie zoperowali facjaty nie zmienia zfaktu ze oczy i mozg juz nie tego ....
gość
5 lata temu
Ale jak to się stało? Beaty dostał złą kartkę do przeczytania? Przecież na tej wyraźnie widać, że Moonlight....
gość
5 lata temu
chyba specjalnie to zrobili
Sasasa
5 lata temu
Wszystko wyreżyserowane a ludzie przed tv lykna ze niby wpadka....
gość
5 lata temu
Jakby się zajęli dobrą organizacją gali a nie anty-trumpową propagandą i włażeniem w d**e mniejszościom rasowym to by pewnie gafy nie było i ogólny poziom imprezy też byłby lepszy.
oskar
5 lata temu
to coś dziwnego , jeden film na kartce i się pomylił , czytać nie umie czy nie chciał przeczytać co napisane i myślał ,że przejdzie ? dno i wodorosty , brak słów
Gość
5 lata temu
Oscary to dno. Nie chodzi o filmy tylko poprawność polityczną
bEKJtOsr
Gość
5 lata temu
Oglądałeś/las chociaż ten film?
gość
5 lata temu
mial byc Oscar dla filmu Smolensk a tu dali dla Moonlicht, Kaczynski sie w grobie przewraca na Wawelu a Jarek ze zlosci zmarszczy skore na swoim flaku.
to ja
5 lata temu
Przeciez to specjalnie
gość
5 lata temu
dwa stare, niedowidzące grzyby
gość
5 lata temu
w sumie do oscarow sa nominowani i wygrywaja w jakichs 95% biali ludzie, glownie Amerykanie, czasem Anglicy czy gwiazdy z zachodniej Europy, głownie mężczyźni, koniecznie z nienagannym amerykańskim lub angielskim akcentem.. To właściwie dlaczego cały świat to dalej ogląda? Filmy są zazwyczaj kiepskie, jak np w tym roku przereklamowany LaLaLand (film o LA i białych amerykanach). Nie nominuje się i nie nagradza przeważnie ludzi innych ras, czy ludzi z biedniejszych krajów czy kontynentów. KObiety nagradza sie tylko w kategoriach aktorskich czy charakteryzatorek. Oscary dostają przewaznie młode i łądne aktorki, a dla starszych czy dojrzałych aktorek prawie nie ma ambitnych ról, jak dla aktorów w tym wieku. Rasizm i szowinizm, pod pelerynką fałszywej poprawności politycznej.. A jadą na Trumpa.. Zakłamanie, fałsz, targowisko próżności
Gość
5 lata temu
Pomyłka? To przecież Ameryka, tam nawet to było wyrezyserowane...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKJtOtk
bEKJtOtl
bEKJtOtm
bEKJtOtn
bEKJtOto
bEKJtOsT