Sobota 04.03.2017 08:30

Gejowska para nie zniknie z "Barw szczęścia"! "Oglądalność rośnie"

Barwy szczęścia Jacek Kurski

Gejowska para nie zniknie z "Barw szczęścia"! "Oglądalność rośnie"

Jacek Kurski ostatnio częściej niż dotąd zaskakuje Polaków. Niedawno okazało się, że "misję" telewizji narodowej widzi głównie w promowaniu disco-polo. Jak wyznał, osobiście nie zna piękniejszej piosenki o miłości niż Taką cię wyśniłem. Muzycy disco - polo zacierają ręce, bo wiadomo, że w TVP można sporo zarobić. Zwłaszcza gdy wejdzie w życie ustawa, zmuszająca wszystkich posiadaczy telewizorów do płacenia abonamentu, nawet jeśli nie oglądają TVP i nie słuchają disco-polo.

Jak szacuje Rada Mediów Narodowych, na konto telewizji publicznej wpłynie dzięki temu 700 milionów złotych rocznie. Trudno się więc dziwić, że Kurskiemu humor ostatnio dopisuje. Okazał się nawet tak ludzkim panem, że, jak wyznał w wywiadzie, osobiście jest przeciwny wykluczaniu ludzi za cokolwiek.

Jego wspaniałomyślność, rzecz jasna, nie dotyczy osób, które nie przepadają za PiS-em i krytykują Jarosława Kaczyńskiego dziennikarzy "rzucających diabelskie spojrzenia" oraz gejów, którzy, zdaniem Kurskiego, są niezgodni z konstytucją. Wyjaśnił przy okazji, że na randki chodzi się tylko po to, żeby w przyszłości płodzić dzieci. Jak ktoś nie chce mieć dzieci, to już lepiej niech w domu siedzi.

Randki służą temu, żeby powołać rodzinę, więc oczywistym jest, że muszą to być dwupłciowe pary - wyjaśnił prezes „mediów narodowych”. Dlatego w Pierwszej randce nie przewiduję małżeństw jednopłciowych.

Ta wypowiedź zmartwiła ekipę serialu Barwy szczęścia, w którym wątek Darka i Władka nie dość, że budzi sympatię widzów to jeszcze jest bardzo istotny dla fabuły. Na razie, jak ujawnia biuro prasowe serialu, nie było żadnych nacisków z góry.

Nie otrzymaliśmy żadnych sugestii. Oglądalność serialu rośnie, a z opinii widzów wynika, że akceptują oni wszystkie rozwijane przez scenarzystów wątki - potwierdza Karolina Baranowska z biura prasowego w rozmowie z Faktem.

To komentarz do kontrowersyjnej wypowiedzi Kurskiego? Poszło o "nachalną homopropagandę"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (129)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129
Odpowiedz
62 33
zgłoś
anna 04.03.2017 08:32
Nie oglądam.
Odpowiedz
26 142
zgłoś
piotr 04.03.2017 08:32
kurski to seksowny mężczyzna
Odpowiedz
570 140
zgłoś
Gość 04.03.2017 08:33
Najlepsza para z serialu
Odpowiedz
37 122
zgłoś
gość 04.03.2017 08:33
Jak wokol nas jest tylu homo,to non stop atakuja takim scenariuszem.Ja nie lubie w ogole seriali polskich,to mnie to wsio ryba.Mimo wszystko czuje,ze wkrotce zabraknie miejsca na normalna fabule,bo hetero odejda w odstawke.Co sie dzieje?
Odpowiedz
34 170
zgłoś
Gosck 04.03.2017 08:34
Powinien ich wywalić z serialu to jest propagowanie dewiacje seksualnych a nie wartości prawdziwych rodzinnych dodatkowo jest to ochydne
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 129