TYLKO U NAS: Patryk Pniewski pogonił Sawczuk! "Nadużyła zaufania"

613
Podziel się

Niestety, Katarzyna nie zmieniła swojego "rozrywkowego" trybu życia i podobno znów wdała się w romans. Kto by pomyślał...

TYLKO U NAS: Patryk Pniewski pogonił Sawczuk! "Nadużyła zaufania"

Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski poznali się na planie serialu Belfer i od razu zaprzyjaźnili. Z czasem połączyło ich coś więcej i od kilku miesięcy uchodzili za parę. Niestety, jak udało nam się dowiedzieć, związek nie przetrwał. Z naszych informacji wynika, że Patryk nie był zachwycony "luźnym" podejściem Kasi, która nie tylko zatraciła się w imprezach, ale także... nie była mu wierna.

Przypomnijmy, że wcześniej Sawczuk była związana z Maciejem Musiałem, później z Antkiem Królikowskim, z którym ostatecznie rozstała się, bo był zazdrosny o... Nikodema Rozbickiego. Znając jej historię aż trudno uwierzyć, że Pniewski spodziewał się normalnej relacji.

Nigdy nie umawiali się na poważny związek i podchodzili do sprawy na luzie, nie pozowali razem na ściankach ani nić z tych rzeczy. Kasia jednak przesadziła. Imprezy kilka razy w tygodniu to jedno, ale kiedy doszły do niego informacje o tym, że nie jest mu wierna, uznał, że nie ma sensu kontynuować tej relacji - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia młodego aktora. Wiele osób ostrzegało go, że Kasia jest niepoważna i mocno "rozrywkowa", ale uważał, że każdemu należy się szansa i nie ma sensu drążyć przeszłości. Niestety, okazało się, że nie jest gotowa na normalną relację.

Niedawno Pniewski tłumaczył w Fakcie, że należy do zazdrosnych mężczyzn, więc nic dziwnego, że zachowanie Sawczuk go zmartwiło.

Mówi się, że to słynne "aftery" po odcinkach _**Tańca z gwiazdami**_ były bezpośrednią przyczyną zakończenia związku. Jak obstawiacie, kto będzie kolejnym chłopakiem Sawczuk?

KOMENTARZE
(613)
Farunisa
3 lata temu
Gościnna w kroku :)
lio
3 lata temu
Kim są Ci ludzie? Poważnie pytam...
hubp
3 lata temu
Ta laska ma większy przebieg niż 20 letni samochód...
gość
3 lata temu
beznadziejne towarzycho
Gość
3 lata temu
Oni są tacy załośni. Myślą, że mają światowe życie, a tymczasem to jedna wielka farsa i zabieganie o uwagę mediów, bo w Polsce nie ma ról.
Najnowsze komentarze (613)
pniewski gej ...
3 lata temu
Kurcze ludzie obudźcie sie pniewski to gej wiem bo spałem z nim !!!
gość
3 lata temu
w tych środowiskach to jak w kalejdoskopie - to już nawet zmienianie bardziej niż rękawiczki. Aż dziwne,że żadnego syfa, kiły i rzeżączki jeszcze nie załapali, chociaż kto to wie - niektóre choróbska weneryczne dają znać znacznie później a zresztą moze i się już na coś leczą tylko po cichu
gość
3 lata temu
Cokolwiek się między nimi wydarzyło to użycie słowa "pogonił" jest żenujące ... wstyd panie dziennikarzyno.
gość
3 lata temu
ROZWYDRZONE BACHORY
mila
3 lata temu
jedno chce się wybić bardziej na drugim...żałosni, bo tak naprawdę nie osiągneli nic, poza tym, ze mają lekko ryj bardziej ofotografowany i okamerowany A on aktor kiepski, wrocławska PWST to wie :) W dodatku warszawka gejowska go zna, ze lubi w kakałko ;)
Liku
3 lata temu
Gej latający po pedalskich klubach, we wrocławskiej wodzie chłopców podrywał i l***i robił a tu gra wielkiego amanta, darujcie sobie, koleś jest żałosny oszukuje samego siebie, jaki to wspaniały jest, poza tym kim on jest? :) pyta moja siostra :)
gość
3 lata temu
Sawczuk to ukrainskie nazwisko..ona ma lechtaczke na wierzchu???
Gość
3 lata temu
Jaka karma?
Aa
3 lata temu
Jsk karma?
wetr
3 lata temu
beznadziejna rozpustnica
gość
3 lata temu
Może mieć na drugie "Grypa" bo każdy ją przechodził :-D
gość
3 lata temu
kazda aktoreczka przechodzi gościnnie przez łóżeczka a sawczuk sie obrywa za to że wystapiła w szopce noworocznej, teraz wszystkie pudelki i plotki atakują takich aktorow którzy nie ida z trendem pudelka czy plotka
gość
3 lata temu
Sawczuk jest za ładna żeby być wierna.
kolosinskaslo...
3 lata temu
JPRDL ogarnijcie się. Nie macie co robić tylko rozsiewać plotki wyssane z palca? Nie zdziwie się jeśli i Was Patryk poda do sądu. Ciekawe kto będzie mądrzejszy wtedy... Bez pozdrowień, a Ty Dziubas trzymaj się i pamiętaj że Słoneczka są całym serduchem za Tobą ♥
...
Następna strona