Ten muzyk był kiedyś KOBIETĄ! Poznalibyście? (FOTO)

173
Podziel się

Jaimie Wilson postanowił udowodnić, że każda operacja zmiany płci jest indywidualną historią. Jego fanki nie wierzą...

Ten muzyk był kiedyś KOBIETĄ! Poznalibyście? (FOTO)

Chociaż w mediach coraz częściej pojawiają się historie ludzi, którzy z wielu powodów zdecydowali się zmienić płeć, transseksualizm to wciąż temat tabu, który wzbudza wiele kontrowersji. Wielu najtrudniej znaleźć zrozumienie i akceptację dla operacji zmiany płci w przypadkach osób pochodzących z tej samej rodziny.

W powszechnym mniemaniu osoby decydujące się na zmianę płci już od momentu dojrzewania nie tylko czują się niekomfortowo we własnym ciele, ale przede wszystkim w wyraźny sposób (także wizualny) identyfikują się z płcią przeciwną. Ten stereotyp chciał przełamać Jaimie Wilson, który od kilku dni jest "gwiazdą Instagrama" po tym jak zaczął dokumentować swoją przemianę. Przez 18 lat Jaimie był kobietą, a teraz, już jako mężczyzna, chce podbić scenę muzyczną.

Nie oceniajcie książki po okładce - apeluje Jaimie na Instagramie. Publikując te zdjęcia chcę udowodnić, że nie każdy pokazuje "znaki" przed zmianą płci. Nie musisz zdać żadnego testu, żeby pokazać, że jesteś transseksualistą. Chcę, żeby ludzie uwierzyli, że nie ma znaczenia, gdy słyszą, że ktoś jest biseksualny, transseksualny czy jest gejem lub lesbijką, tylko, żeby uwierzyli od razu, bo stereotypy muszą zostać przełamane - dodaje.

Internauci przyznali mu rację i zauważyli, że oglądając jego nowe zdjęcia faktycznie trudno domyślić się, że był kiedyś kobietą. Szczególnie zaskoczone są fanki Wilsona. Jego przemianę zdradzają dopiero fotografie, na których Jamie pozuje w damskiej bieliźnie lub porównuje zdjęcia sprzed przyjmowania testosteronu. Wyraźnie widać, że ma mniej męskie rysy twarzy i nie widać u niego zarostu. Jaimie posunął się nawet o krok dalej i pokazał na zdjęciach jak zmieniła się jego klatka piersiowa.

Przyznanie się do transseksualizmu było jednocześnie najlepszym i najgorszym dniem mojego życia - mówi. Tęsknię za rodziną, za rodzicami, którzy mogliby być ze mnie dumni, ale wiecie za czym nie tęsknię? Za samotnymi wieczorami, w trakcie których biłem się z uczuciami i czekałem aż wszyscy wyjdą z domu, a ja będę mógł przebrać się w męskie ciuchy i ukryć włosy pod czapką. Kiedy patrzycie na mnie, nie jestem najwyższym, najsilniejszym czy najprzystojniejszym mężczyzną na świecie, ale wiecie kim? Jestem w końcu sobą!

Zobaczcie, jak wygląda teraz Jaimie. Poznalibyście, że jeszcze niedawno był kobietą?

KOMENTARZE
(173)
Gość
3 lata temu
Bardziej męski niż nie jeden facet od urodzenia.
Gość
3 lata temu
Żyjmy I dajmy żyć innym
gość
3 lata temu
Wow, niesamowita przemiana.
Gość
3 lata temu
Grautuluje i zycze szczescia!
Gość
3 lata temu
Super Brawo !!
Najnowsze komentarze (173)
gość
2 lata temu
polecam :) uzupełnienie artykułu :) cudo
gość
3 lata temu
masakra jaka tam trans ono bo to nie wiadomo co jest czy facet czy baba porazka ono powinno sie leczyc na glowe
QWERTYUIOP
3 lata temu
A ja zmienię płeć i będę lesbijką, ot co!
Gość
3 lata temu
Ładny był jako kobieta i jako facet też niezły
Zibi
3 lata temu
Powinniśmy się akceptować takimi jakimi się urodziliśmy, a nie jakieś zmiany płci. Coraz więcej tych wybryków natury w tym świecie. Prawie jak biblijna Sodoma i Gomora które zniszczył Bóg. Tak też się stanie w niedługim czasie. Facet powinien być facetem a kobieta kobietą, a to jest niewiadomo co.
Dresu
3 lata temu
To jest jakaś ściema... inny nos, inne uszy, inne oczy. Co dziwne facet nie uśmiecha się tak żeby było widać zęby bo to by od razu zdradzilo...
Realistka
3 lata temu
Patologia.
Zbycho
3 lata temu
Kobiety teraz sa tylko z nazwy bo paskudne i bez figury wiec blizej im do chlopa niz kobiety , to dlatego samce teraz lacza sie coraz czesciej w pary bo nic ich u takich kopciuchow nie pociaga
Milujacy natu...
3 lata temu
Kolejny kameleon a jak tam te sprawy ? Moze o nich napiszesz ,jak by cie nienapasli chormonami to zawsze powruci ten problem ,natury nieda sie oszukac , i jeszcze jedno jak dlugo pociagniesz codziennie na chormonach i jak szybko pojawia sie problemy ze zdrowiem u ciebie ?
gość
3 lata temu
Większosc polaków to średniowieczna bieda cebula.....
gość
3 lata temu
W zyciu Bym Nie powiedzial ze był kobietą,super
Gość
3 lata temu
Baba to baba widac z twarzy. Co Wy ślepi jesteście?
gość
3 lata temu
no kurcze FAJNY z niej facet
gość
3 lata temu
najlepiej pokazywać brzuch z tęczową flagą
...
Następna strona