Ewa Farna do uczestniczki Idola: "Mogę być szczera? Irytujesz mnie"

107 reakcji
0
0
107
Podziel się

Patrycja Jewsienia najwyraźniej nie zdobyła sympatii jurorki, a mimo to przeszła dalej. Zobaczcie, kto jeszcze znalazł się w finałowej ósemce.

Ewa Farna do uczestniczki Idola: "Mogę być szczera? Irytujesz mnie"

W kolejnym odcinku Idola dwunastu uczestników wystąpiło na prawdziwej scenie przed publicznością zgromadzoną w warszawskim klubie Stodoła. Akcja programu w dużej mierze skupiła się wokół metamorfoz, jakim zostali poddani kandydaci na gwiazdy. Farbowano i ścinano im włosy oraz "stylizowano", ubierając w marynarki i cekiny. Nad stroną muzyczną występów czuwał z kolei kierownik zespołu muzycznego oraz trenerka wokalna.

Jako pierwszy wystąpił Adrian Szupke, który wykonał Miasto budzi się z repertuaru Yugopolis.

Myślałem, że wyjdziesz przebrany, ale się nie dałeś - powiedział Janusz Panasewicz do uczestnika, który faktycznie wyglądał tak jak na castingach. Występ Szupke spodobał się na tyle, że przeszedł do finału.

Kolejna była Karolina Artymowicz, którą makijaż mocno odmienił. Piosenka Fields of gold Stinga w jej wykonaniu również zrobiła wrażenie. Ela Zapendowska była nawet zła, że "nie ma się do czego przyczepić".

To jest smutne, ale mówiliśmy o tobie same dobre rzeczy. Witaj w finale - powiedziała.

Dobrze zaprezentował się również były uczestnik The Voice Of Poland, Mariusz Dyba z piosenką I Can’t stop thinking about you Stinga i także trafił do finału.

Nie powiodło się za to Julicie Trautsolt, śpiewającej No one Alicii Keys. Po jej zejściu ze sceny Ela głośno komentowała, że jej się nie podoba i jest bardzo przeciętna, co przełożyło się na późniejsze wyniki, bo Julita pożegnała się z programem.

Postęp zrobiła za to Patrycja Jewsienia, której poprzednio zarzucano, że za bardzo "kokietuje" głosem. Jej wykonanie Lost On You LP zachwyciło Janusza.

Zatkało mnie - powiedział Panasewicz.

Patrycja nie przekonała jednak Ewy, która wprost wyraziła swoje zdanie na jej temat.

Mogę być wobec ciebie szczera? Jesteś osobą, która będzie albo pokochana, albo irytuje. Mnie irytujesz. Ja tego nie kupuję.

Mimo to uczestniczka przeszła dalej.

W poprzednim odcinku sporo emocji wywołał nieudany występ Jakuba Krystyana, ale dano mu szansę i teraz oczekiwania wobec niego były wysokie. Gdy zaśpiewał piosenkę Bryana Adamsa I can’t stop loving you, jurorzy odetchnęli z ulgą.

_**Brawo Jakub**_ - powiedział Wojtek Łuszczykiewicz.

Po Jakubie wystąpiła Jowita Łasecka, której wykonanie piosenki Adele Set fire to the rain nie zapewniło miejsca w dalszym etapie.

Masz najlepszy warsztat z dziewczyn, jesteś bardzo precyzyjna, do tego ładne wyglądasz - komplementowała ją Ewa.

Mimo to dziewczyna odpadła.

Jurorów nie przekonał także Szymon Borkowski.

Dobrze poradził sobie za to Maciej Mazur i Adam Kalinowski z piosenką Urke Wilków oraz Angelika "Żelka" Zaworka, której zabiegi stylistów i makijażystki bardzo pomogły i dodały pewności siebie przy śpiewaniu Zegaru Edyty Bartosiewicz.

Z programem pożegnała się, wcześniej świetnie oceniana, Agata Karczewska, której wykonanie utworu Znalazłam O.N.A. nie przyniosło szczęścia. Agata poświęciła się nawet pozwalając zrobić sobie makijaż i uczesać włosy, ale to nie wystarczyło. Gdy odchodziła, Ewa Farna płakała mówiąc, że "czeka na jej nagrania".

Kolejny etap odbędzie się już na żywo i od tej pory o dalszym losie uczestników zadecydują głosy widzów. Komu kibicujecie?

107
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(107)
gość
3 lata temu
od Znalazłem ciekawy s***************i komorniczymi wszystko od 1 zl www.trafisz.ga Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen czytam Ja wylicytowałem nowego laptopa za 190zł :) lubuja dostep naczep
Gość
3 lata temu
Nie oglądam tego. Mam już dość programów o śpiewaniu!
Gość
3 lata temu
Słaby poziom tego idola, zupełnie bez szału ta edycja
gość
3 lata temu
Ewka to świetna babka, przynajmniej niczego nie udaje
Gość
3 lata temu
Karolinka Artymowicz - moja idolka ;) Trzymam kciuki mala!
Najnowsze komentarze (107)
gość
3 lata temu
Farna ma rację - ta laska jest strasznie irytująca. Trzymam kciuki za Kalinowskiego!
Gość
3 lata temu
Chyba nikt się nie przejmie komentarzem takiego wyjca jak "wielka gwiazda" Farna przecie to dno i beztalencie a ocenia innych horror
gość
3 lata temu
od Znalazłem ciekawy s***************i komorniczymi wszystko od 1 zl www.trafisz.ga Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen czytam Ja wylicytowałem nowego laptopa za 190zł :) lubuja dostep naczep
gość
3 lata temu
Wszyscy tylko śpiewają, tańczą ,gotują albo się modlą.
Gość
3 lata temu
Patrycja poracha ,lizuska
gość
3 lata temu
Jakub- co za głos, w końcu słycahć faceta a nie jakies falsety
gość
3 lata temu
Przez tą dziewczyne co irytuje farne ja wylaczylam Tv i wiecej nie poogladalam nowego idola :d hahah
Gość
3 lata temu
p. Zapendowskiej albo stepial sluch albo z braku "laku dobry i kit" wczesniej osoby nawet minimalnie fałszuje by ordrazu odpadły. A teraz sama nie wie kogo szuka... czy osobowosci czy głosu, problem w tym, że nie zawsze jedno z drugim idzie w parze.
gość
3 lata temu
rzeczywiście ta dziewczyna jest irytująca i jako jedyna znalazła się w finale pomyłkowo, powinna odpaść bo tego wycia nie da się słuchać
Franz Maurer
3 lata temu
Farna też mnie irytuje!!! Jest taka sztuczna i jeszcze potrafi popłakać się na zawołanie!
Marta
3 lata temu
Co tam robi ta farna?! Ona sama ma juz maniery w glosie jak Doda...
gość
3 lata temu
Może iEwka nicżego nie udaje ,ale w stosunku do uczestniczek zachowuje się lekceważąco i obraza je swoim zachowaniem
gość
3 lata temu
Szkoda Marceliny
gość
3 lata temu
Karolina, Adam, Mariusz i Adrian . Reszta przeciętna . Nie rozumiem, że w finale jest Angelika i Maciej , jak dla mnie, zupełnie przeciętni. Na ich miejscu powinien być Mordalski i Maciej od Karoliny . A już najbardziej niezrozumiała decyzja jak dla mnie to wywalenie Agaty .
gość
3 lata temu
Niski poziom jury i to ma być kultura?
gość
3 lata temu
Tragiczny ten program. Jurorzy i uczestnicy do bani. Raz ogladalam i nigdy wiecej.
gość
3 lata temu
Farna zazdrośnica, wyczuła konkurencję
Gość
3 lata temu
Szczerze to poziom marniutki. Szkoda czasu . Oglądałam wczoraj pierwszy i zarazem ostatni raz.
Gość
3 lata temu
Beznadziejne te programy, ludzie i tak o nich zapomną, the voice, idol, must be the music trzymal poziom, ale to kropla w morzu, wiecej jury zyskują
gość
3 lata temu
Farna przyszła zakutana w jakiś ręcznik, bo umyła sobie głowę, a ten facet przyszedł w jakimś porwanym sweterku siląc się na oryginalność. a to było słabe, zresztą nie wiem kto i zacz.
gość
3 lata temu
jak można było odrzucić Agate Karczewską?! nie rozumiem... głos jeden na milion!
gość
3 lata temu
Też wolę Agatę od Patrycji, ale obiektywnie uważam że to Agata wczoraj zaśpiewała gorzej, wykrzyczała tę piosenkę Chylińskiej, nie wiedziała o czym śpiewa, nie było w tym ani emocji ani głosu ani melodii, straciła w tej piosence cały swój charakter z castingu
gość
3 lata temu
Adrian powinien im podziękować że zrobili mu fryzurę a nie stroić fochy, zaczął wyglądać odrobinę lepiej a nie jak zapuszczony niedomyty o****h!
gość
3 lata temu
Patrycja jeśmienia czy jak jej tam IRYTUJĄCA
...
Następna strona