Frąckowiak wdzięczy się do fotoreporterów i syna Przetakiewicz (ZDJĘCIA)

Modelka znów przyszła na imprezę z synem byłej dziewczyny najbogatszego Polaka. Ładna z nich para?

Obraz

Jesienią ubiegłego roku okazało się, że Magdalena Frąckowiak, znana za granicą i utytułowana polska modelka, znalazła nowego chłopaka. I to nie byle kogo - Magda zakochała się bowiem w Aleksandrze "Aleksie" Przetakiewiczu, synu Joanny Przetakiewicz, byłej dziewczyny najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Magda szybko znalazła wspólny język z przyszłą teściową, z którą lubi pokazywać na Instagramie nogi i posiłki.

Niestety, od czasu, gdy Joanna wyjechała do Indii zebrać o jedzenie za dolara dziennie, Magdzie i Aleksowi chyba się trochę nudzi. Wtorkowy wieczór postanowili spędzić na ściance na imprezie marki Badura. Frąckowiak ubrana w elegancką czerń, wiele wysiłku wkładała w to, by zauważyli ją fotoreporterzy.

Zobaczcie, jakie stroiła miny. Seksowna?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Magdalena Frąckowiak: czy niedługo na stałe osiądzie w Polsce?

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą