Jarosław Kaczyński ZAWIESIŁ MISIEWICZA! "Powołamy KOMISJĘ ŚLEDCZĄ do zbadania całej sprawy!"

382
Podziel się

Nachalnej promocji byłego asystenta farmaceutycznego nie zniósł już nawet sam prezes PiS, z którego z Antonim Macierewiczem łączy wieloletnia polityczna zażyłość. Misiek pociągnie go na dno?

Jarosław Kaczyński ZAWIESIŁ MISIEWICZA! "Powołamy KOMISJĘ ŚLEDCZĄ do zbadania całej sprawy!"

27-letni Bartłomiej Misiewicz od dłuższego czasu uchodzi za jednego z najbardziej "niezatapialnych" polityków Prawa i Sprawiedliwości. Protegowanego Antoniego Macierewicza w 2015 roku mianowano szefem gabinetu politycznego oraz rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej, odznaczono go też Złotym Medalem "Za zasługi dla obronności kraju", a generałowie z wieloletnim doświadczeniem i zasługami musieli mu salutować. Kiedy kontrowersji wokół "Miśka" nie udało się wyciszyć, został odwołany ze swojej funkcji i natychmiast... stworzono dla niego nową. Od kilku dni posiadający wykształcenie średnie ogólne były asystent w jednej z aptek w Łomiankach jest pełnomocnikiem zarządu państwowej Polskiej Grupy Zbrojeniowej ds. komunikacji, cokolwiek ma to znaczyć.

Okazało się jednak, że nawet Jarosław Kaczyński, którego z Macierewiczem łączy wieloletnia polityczna zażyłość, nie wytrzymał tak nachalnego promowania Bartłomieja. Podczas błyskawicznej konferencji prasowej, zorganizowanej naprędce kilkanaście minut temu ogłosił, że zawiesza Misiewicza w prawach członka PiS i zapowiedział... powołanie komisji śledczej do zbadania kulis jego kariery w partii.

Zaraz do przybyciu co siedziby partii, czyli za kilkanaście minut, bo jadę prosto tam, podpiszę decyzję o zwieszeniu go w prawach członka partii oraz decyzje o powołaniu komisji Prawa i Sprawiedliwości do zbadania całej sprawy, całego tego wydarzenia, jak i wszystkich poprzednich - mówił Kaczyński. Mam prawo powołać taką komisję i mam zamiar z tego skorzystać. Mam nadzieję, że będzie działała szybko, ale oczywiście trochę to zajmie, ale wyjaśnimy wszystkie kontrowersje, które tak bulwersowały opinię publiczną.

Jak sądzicie, czy Misiek pogrąży Antoniego?

KOMENTARZE
(382)
gość
3 lata temu
jaroslaw i pis wlasnie zwiekszyli kary na znecanie sie nad zwierzetami!!! dzieki!!!
Gość
3 lata temu
Panie Kaczyński pogoń pan tę patologię!
gość
3 lata temu
sluszna decyzja!
gość
3 lata temu
brawo
gość
3 lata temu
Misiewicz...coz on ma na Macierewicza?
Najnowsze komentarze (382)
gość
3 lata temu
Adolf obudził się ze snu zimowego? Do tej pory nie słyszał i nie widział co wyczynia Misiewicz? Ta szopka po to by pokazać ciemnemu narodowi jaką ma się władzę . Kto to kupuje poza elektoratem PiS ?
gość
3 lata temu
teraz p prezesie prosze zawiesic tego sadyste co zneca sie nad rodzina piaseckiego von b*****o z parti bo wizerunek psujesz
gość
3 lata temu
jakoś Min. Ziobro umiał sobie wybrac porzadnego młodego rzecznika Jakiego, Pani Premier Szydło to samo, Bochenka tylko Maciarewicz nie potrafił obiektywnie dokonac wyboru na takie wazne eksponowane stanowisko? to widac cos z nim nie tak, przerost formy nad trescia i narzucanie jej innym na siłe? trochę samokrytyki by sie przydało
Mariusz
3 lata temu
Najwyrażniej doszło do wielkiej pomyłki......Jeżeli pracodawca zatrudni mnie na stanowisku, do którego nie mam uprawnień i przez to dojdzie do jakiejkolwiek tragedii to inspekcja pracy ukara mnie.? Czy raczej pracodawcę..? Chyba pracodawcę......Dlaczego więc kary nie poniósł w tym wypadku Pan Macierewicz...? Na ten temat akurat nic się nie mówi....Bardzo to dziwna sytuacja i nie zrozumiała....
Gość
3 lata temu
szkoda ze antek nie jest nastepny w kolejce do wylotu
Gość
3 lata temu
Och jak oni kochają te komisje 😂
gość
3 lata temu
a na czele komisji stanie Macierewicz - bo tacy jesteśmy prawi! - dodał
gość
3 lata temu
łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu!!!! PRL w czystej postaci; Bareja by tego nie wymyślił....
Ernesto
3 lata temu
To nie jest istotne! Czy macie już może nową fotę Wolińskiego w wannie?
gość
3 lata temu
Dobrze się stało, bo ten nowy Dyzma pogrążyłby nasz kraj w chaosie.Został do weryfikacji jego protektor, oby jak najszybciej.
gość
3 lata temu
BRAWO ale dlaczego tak pózno!!!
gość
3 lata temu
NARESZCIE!!!
gość
3 lata temu
A tak ładnie pasował ten wymoczek do pisiorów.
gość
3 lata temu
jeszcze te rzecznik beszczelna wypieprzyc
...
Następna strona