Środa 12.04.2017 09:15

Misiewicz zarobi 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE! "Antoni pokazał, kto tu rządzi"

Antoni Macierewicz Bartłomiej Misiewicz

Misiewicz zarobi 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE! "Antoni pokazał, kto tu rządzi"Antoni Macierewcz długo pozostawał odporny na naciski prezesa Prawa i Sprawiedliwości, by pozbył się w końcu swojego ulubionego rzecznika, Bartłomieja Misiewicza. Wprawdzie Jarosław Kaczyński wyrozumiale odniósł się do wybryków niezbyt wykwalifikowanego i wyedukowanego Bartka, który nabrał zwyczaju rozdawania państwowych posad w palarniach nocnych klubów oraz jeżdżenia rządową limuzyną na sygnale do MacDonaldsa, jednak czarę goryczy przelał sposób, w jaki traktował doświadczonych i zasłużonych oficerów. W końcu prezes PiS-u uznał, że zmuszanie ich do oddawania honorów dwudziestosiedmiolatkowi, który do niedawna pracował jako pomocnik aptekarza, to przesada i kazał Macierewiczowi zwolnić Misiewicza.

Antoni długo lawirował i kluczył. Trzymał Bartłomieja na przedłużonym urlopie, ale w tym samym czasie nie mógł oprzeć się pokusie, by wysłać go na Nowogrodzką z zadaniem przeprowadzenia zmian personalnych w spółkach skarbu państwa. Zobacz: Szydło zapewnia, że "Misiewicz nie pełni już tych funkcji", tymczasem… ZWALNIA PREZESÓW PAŃSTWOWYCH SPÓŁEK!

W ten sposób Macierewicz poniżył szefową rządu, Beatę Szydło, która ledwie kilkanaście godzin wcześniej z przejęciem zapewniała, że "Misiewicz nie pełni już żadnych ważnych funkcji". A także nastąpił na odcisk samemu Kaczyńskiemu, który zdążył już zapewnić w wywiadzie, że PiS pozbył się Misiewicz raz na zawsze.

To oczywiście okazało się nieprawdą. Dokładnie w rocznicę katastrofy smoleńskiej, gdy wszyscy ważni politycy PiS-u byli zajęci obchodami i wygłaszaniem uroczystych przemówień, Misiewicz po cichu objął utworzone specjalnie dla niego stanowisko pełnomocnika rządu do spraw komunikacji Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Zobacz: Bartłomiej Misiewicz znów awansuje! Został pełnomocnikiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej!

To już drugi raz, gdy państwowy monopolista wyciąga do niego pomocną dłoń. Wcześniej, gdy Misiewicz zasiadał w radzie nadzorczej firmy, specjalnie dla niego zmieniono statut, który przed Misiewiczem wymagał od członków rady wyższego wykształcenia. Teraz zaś utworzono dla niego cały dział komunikacji z rządem.

Jak ujawnia Fakt, na nowym stanowisku Bartek zarobi trzy razy więcej niż w Ministerstwie Obrony Narodowej. Jego miesięczna pensja wyniesie... 50 tysięcy złotych. Będzie czym szastać w nocnych klubach.

Antoni pokazał, kto tu rządzi - komentuje krótko polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Dodajmy, że w jednym z ostatnich wywiadów Kaczyński stwierdził, że Macierewicz "ma wiele takich cech, które mają ludzie bardzo silni, pewnej ekstrawagancji". Jak długo jeszcze będzie znosił te jego "ekstrawagancje"?

,

Lipiński o sprawie Misiewicza: pozycja Macierewicza jest autonomiczna

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (448)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 448
Odpowiedz
778 81
zgłoś
pis 12.04.2017 09:24
Miłość nie zna granic.
Odpowiedz
66 33
zgłoś
Gość 12.04.2017 09:25
Nie głosuje, ani na Po ani na PiS tylko na tzw. Trzecią drogę.
Odpowiedz
126 7
zgłoś
gość 12.04.2017 09:25
Kpina
Odpowiedz
280 14
zgłoś
Gość 12.04.2017 09:25
No o co tu k*****a chodzi?????
Odpowiedz
748 70
zgłoś
Gość 12.04.2017 09:25
No no, Misio musi byc dobry w TE klocki. Lepszy niż Edmund.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 448