Trwa ładowanie...

Styl gwiazdy: Joanna Krupa

35
Podziel się:
35
Podziel się:

37-latka dekoltem chwali się po obu stronach Atlantyku. Ma dobry gust?

1
 / 15
Kobieta Roku Glamour
Kobieta Roku Glamour
0
0

Joanna Krupa jest jedną z niewielu polskich celebrytek, które mogą pochwalić się rozpoznawalnością w Stanach. Choć 37-latka uważa się za modelkę, sławę przyniosła jej rola "osobowości telewizyjnej". Krupa w Polsce występuje jako prowadząca Top Model, a w USA znana jest z reality show, w którym sprzecza się z koleżankami o domniemane zaniedbania w temacie higieny intymnej.

Urok i miła aparycja sprawiły, że Krupa z prowadzącej Top Model szybko wyrosła na jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Nauczona mechanizmów hollywoodzkiego show biznesu, 37-latka rozpoznawalność przekuła w sukces finansowy. Krupa regularnie pojawia się na ściankach w Polsce i w Stanach, ma na koncie "autorskie" perfumy i role w filmach klasy B, a do tego bezinteresownie udziela się jako aktywistka PETA.

Stała obecność na ściankach wymaga od celebrytki dopracowanego stylu. Krupa zdaje się być konsekwentna w swoich wyborach, na zmianę stawiając na kreacje z dekoltem do pępka lub bardzo obcisłe fasony. Najchętniej lansuje się w sukienkach od zaprzyjaźnionych projektantów: Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki&Brzozowski lub Michaela Costello. W ostatnich miesiącach szczególnie polubiła kreacje Elisabetty Franchi. Całość najczęściej uzupełniają dodatki polskiej marki Simple i biżuteria Lilou.

Zobaczcie, jak Krupa prezentuje się na ściankach. Ma dobry gust?

2
 / 15
Gala Autism Speaks
3
 / 15
Elle Style Awards
4
 / 15
Gala Pod Psim Aniołem
5
 / 15
Premiera książki "Modny PRL"
6
 / 15
Premiera Martini Asti
7
 / 15
Prezentacja wiosennej ramówki TVN
8
 / 15
Doskonałość Mody
9
 / 15
Pokaz Bizuu
10
 / 15
Pokaz Paprocki&Brzozowski
11
 / 15
Konferencja programu "Misja pies"
12
 / 15
Targi kosmetyczne
13
 / 15
Premiera filmu "You Can't Have It"
14
 / 15
Impreza magazynu "Star"
15
 / 15
Premiera filmu "Unforgettable"
KOMENTARZE
(35)
gość
7 lat temu
Jest piękna, tylko pozazdrościć i nie, nie bądźmy zawistni :)
gość
7 lat temu
Zawsze mega!
hitcher
7 lat temu
Ladnemu we wszystkim ladnie :)
anson
7 lat temu
mogłaby zostać moją najlepszą przyjaciółką 😍
gość
7 lat temu
Dobrze dowinansowana
Najnowsze komentarze (35)
gość
7 lat temu
oczom nie wierzę na ponad 30 komentarzy dot, J,Krupy tylko kilka jest nieprzychylnych,Czyżby Polacy się zmieniali.. Dotychczas był prawie zawsze jad ze strony starych bab z wąsami i facetów, którzy żyją z paszczurami.
gość
7 lat temu
Jest ladna, ale jest w niej zawsze cos wulgarnego i sztucznego, jak Rabczewska czy Rozenek. Epatowanie martwym biustem wszystkim trzem wychodzi bardzo kiepsko.
Gość
7 lat temu
Rozgwiazdy , żal
goiść
7 lat temu
pięknie wygląda
gość
7 lat temu
Ma piękna figurę , jest piękna aczkolwiek już zniszczona na twarzy taka rycząca czterdziestka
gość
7 lat temu
Na drugim zdjęciu botoksu policzku jej opadł
Gość
7 lat temu
Super kobieta o wielkim sercu dla zwierząt. Wielki szacunek Joasiu.
Gość
7 lat temu
P****k!Stary p****k to juz dno.Nie wie bidula co najważniejsze;(
Gość
7 lat temu
Rozpuszczona dziewczynka.pieniadze to nie wszystko.masz męża.jedz do niego
Gajowy
7 lat temu
Tak bardzo kochając zwierzęta powinna chodzić z BOBREM na wierzchu .
gość
7 lat temu
I gust i biust ma dobry;)
facet
7 lat temu
cudowna
gość
7 lat temu
sztuczna i zrobiona na maxa
Sonia
7 lat temu
Bardzo ładna kobieta i ładnie się ubiera!
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda Wioletka z "Rancza". ODMIENIONA aktorka wyeksponowała dekolt na ściance (ZDJĘCIA)

Magdalena Waligórska-Lisiecka zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Wioletki w serialu "Ranczo". Choć od zakończenia emisji minęło już sporo czasu, aktorka nadal cieszy się życiem celebrytki. Bardzo się zmieniła?
9.

Piotr Gąsowski zabrał na ściankę 16-letnią CÓRKĘ! (ZDJĘCIA)

Piotr Gąsowski jest dumnym ojcem dwójki dzieci. W środę aktor zabrał swoją 16-letnią córkę na premierę do teatru. Julia i Piotr z uśmiechem na twarzach stanęli na ściance w blasku fleszy fotoreporterów. Widać podobieństwo?
8.

SKWASZONA Danuta Holecka w designerskiej kurtce i trampkach w panterkę drałuje przez zaspy śniegu do siedziby TVP (ZDJĘCIA)

Danuta Holecka została ostatnio zauważona w Warszawie podczas załatwiania codziennych spraw. Szefowa "Wiadomości" TVP tego dnia wyszła z domu w naturalnej wersji, rezygnując z makijażu. Zobaczcie, jak się prezentowała.
7.

Zmęczona Eva Longoria zdejmuje szpilki po imprezie "ELLE" i BOSO przemierza parking (ZDJĘCIA)

Eva Longoria wzięła udział w imprezie "ELLE"s Women In Hollywood Celebration. Aktorka zadała szyku w cielistej sukni wysadzanej kryształkami na ramiączkach. Tuż po imprezie pozwoliła sobie na nieco więcej swobody - zdjęła szpilki i przemierzała parking boso.
6.

Loni Willison, borykająca się z kryzysem bezdomności, zauważona w Los Angeles w towarzystwie kolegi (ZDJĘCIA)

Loni Willison, która od dobrych paru lat żyje na ulicy, jest regularnie fotografowana przez kalifornijskich paparazzi. Na najnowszych zdjęciach widzimy, że ostatnio wyjątkowo nie przemierzała Los Angeles sama.
5.

Agnieszka Woźniak-Starak w puchówce za 3,5 tysiąca buszuje po sklepach, po czym wsiada do swojej tesli za 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

Na co dzień Agnieszka Woźniak-Starak lubuje się w spektakularnych stylizacjach. Ostatnio jednak z powodu brzydkiej pogody 45-latka musiała wybrać bardziej praktyczny zestaw. Pasuje jej taki "look"?
4.

Gwiazdy przybywają na premierę w Garnizonie Sztuki: całuśni Bomba i Collins, Gąsowski z córką, elegancka Racewicz... (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem miała miejsce premiera "Klubu niepokornych" w Garnizonie Sztuki. Na tamtejszej ściance pojawiło się wiele rozpoznawalnych osobistości, w tym Sylwia Bomba z Grzegorzem Collinsem, Sławomir z Kajrą czy Piotr Gąsowski z córką.
3.

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Najbliżsi pożegnali projektanta. Przybył też jego wieloletni partner (ZDJĘCIA)

6 grudnia rodzina i przyjaciele Gabriela Seweryna towarzyszyli mu w ostatniej drodze. Do rodzinnej miejscowości projektanta dotarli przyjaciele z programu "Królowe życia". Nie zabrakło też jego wieloletniego partnera, Rafała Grabiasa.
2.

NATURALNA Meghan Markle zauważona podczas joggingu. Nawet będąc "incognito", stawia na DROGIE akcesoria (ZDJĘCIA)

Meghan Markle odkąd przeprowadziła się z Harrym za ocean, wiedzie dużo spokojniejsze życie i śmiało może pokazywać się publicznie w codziennej odsłonie. Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas joggingu.
1.

Biznesowe IMPERIUM ojca Tadeusza Rydzyka: termy toruńskie, gigantyczne świątynie i HOJNE datki ze Skarbu Państwa (ZDJĘCIA)

Choć Tadeusz Rydzyk sam twierdzi, "że nie ma nic", zarządzane przez niego spółki obracają kwotami rzędu kilkuset milionów dolarów. Czy to oznacza, że na co dzień "skromny zakonnik" pławi się tak naprawdę w luksusie? Przynajmniej oficjalnie nie...