Piątek 21.04.2017

Styl gwiazdy: Joanna Krupa

modapudelek Joanna Krupa

Joanna Krupa jest jedną z niewielu polskich celebrytek, które mogą pochwalić się rozpoznawalnością w Stanach. Choć 37-latka uważa się za modelkę, sławę przyniosła jej rola "osobowości telewizyjnej". Krupa w Polsce występuje jako prowadząca Top Model, a w USA znana jest z reality show, w którym sprzecza się z koleżankami o domniemane zaniedbania w temacie higieny intymnej.

Przypomnijmy: Amerykański sąd wezwał Krupę do dostarczenia dowodów, że... JEJ "CI*KA NIE ŚMIERDZI"!

Urok i miła aparycja sprawiły, że Krupa z prowadzącej Top Model szybko wyrosła na jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Nauczona mechanizmów hollywoodzkiego show biznesu, 37-latka rozpoznawalność przekuła w sukces finansowy. Krupa regularnie pojawia się na ściankach w Polsce i w Stanach, ma na koncie "autorskie" perfumy i role w filmach klasy B, a do tego bezinteresownie udziela się jako aktywistka PETA.

Stała obecność na ściankach wymaga od celebrytki dopracowanego stylu. Krupa zdaje się być konsekwentna w swoich wyborach, na zmianę stawiając na kreacje z dekoltem do pępka lub bardzo obcisłe fasony. Najchętniej lansuje się w sukienkach od zaprzyjaźnionych projektantów: Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki&Brzozowski lub Michaela Costello. W ostatnich miesiącach szczególnie polubiła kreacje Elisabetty Franchi. Całość najczęściej uzupełniają dodatki polskiej marki Simple i biżuteria Lilou.

Zobaczcie, jak Krupa prezentuje się na ściankach. Ma dobry gust?

« Poprzednie 1/15

Kobieta Roku Glamour

2Kobieta Roku Glamour