Piątek 21.04.2017

Radny Pis "przeprasza" za znęcanie się nad żoną: "Byłem PROWOKOWANY poprzez środkowe palce. Dyskredytowała mnie niejednokrotnie"

Rafał Piasecki PiS radny Prawa i Sprawiedliwości bił żonę Rafał Piasecki bił żonę Rafał Piasecki znęcał się nad żoną Karolina Piasecka

Radny Pis "przeprasza" za znęcanie się nad żoną: "Byłem PROWOKOWANY poprzez środkowe palce. Dyskredytowała mnie niejednokrotnie"

Rafał Piasecki najpierw stał się znany za sprawą atakowania Roberta Biedronia i jego orientacji seksualnej, a obecnie jest "najsłynniejszym" polskim radnym w związku z ujawnieniem szokujących nagrań, na których maltretuje żonę. Polityk Prawa i Sprawiedliwości, dumny ze swojego "tradycyjnego, katolickiego wychowana", przez 11 lat znęcał się fizycznie oraz psychicznie nad Karoliną Piasecką. W końcu duszona, bita, poniżana i zmuszana do współżycia kobieta zdecydowała się na publikację jednego z kilku nagrań, na których słychać jak radny znęca się na nią i terroryzuje całą rodzinę. Piasecki groził nawet, że zabije żonę i córki.

Radny Bydgoszczy z ramienia PiS poinformował, że "w związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji, zrzeka się mandatu". W końcu zdecydował się także publicznie skomentować sprawę. Do tej pory o jego niewinności zapewnił adwokat, który twierdził, że były radny nigdy nie znęcał się nad małżonką. W rozmowie z reporterką magazynu Polska i Świat niemal płacząc mąż, który bił "w imię Boże" powiedział:

Byłem prowokowany poprzez środkowe palce. Żona znała moje słabe punkty, dyskredytowała mnie niejednokrotnie, wiedząc, co robiłem dla rodziny, jak bardzo się starałem. Ja do tej pory ponad wszystko kocham żonę i kocham moje dzieci. Natomiast odnosząc się do samego nagrania: jest drastyczne. Ja bardzo przepraszam, przepraszam po raz wtóry moją małżonkę za to - przepraszam cię, Karolino - moje dzieci, które być może muszą tego słuchać. Przepraszam całą opinię publiczną. Nie ma słów wytłumaczenia. Nawet to, że byliśmy na balu karnawałowym i byłem pod wpływem alkoholu, nie tłumaczy mnie z tego.

Rafał Piasecki utrzymuje, że był wulgarny, ale jest niewinny i nigdy nie uderzył żony. Obecnie radny Bydgoszczy po wielu naciskach zrzekł się mandatu.

Zobacz: Maltretowana żona radnego PiS: "Szukałam pomocy dużo wcześniej. UCIEKŁAM OD KATA"

Tak radny PiS "wołał o miłość": "Zawsze będziesz miała ochotę! Masz brać tabletki na libido!"

Baranowska o przesłuchaniu Tuska: chcę wierzyć, że prokuratura działa bez porozumienia z PiS


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (960)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 960
Odpowiedz
159 19
zgłoś
Uno 21.04.2017 09:31
Chwalmy ludzi którzy czynią dobrze i utrwalają dobre wzorce.
Odpowiedz
1396 202
zgłoś
Gość 21.04.2017 09:32
Zalosny maly zakompleksiony czlowieczek
Odpowiedz
1055 140
zgłoś
Gość 21.04.2017 09:32
Malutki słaby czlowieczek.
Odpowiedz
1497 245
zgłoś
Marta 21.04.2017 09:32
Obrzydliwy jest ten facet!!!! Mam nadzieję że juz sie z tego nie podniesie i skończy na samym dnie!!!
Odpowiedz
271 19
zgłoś
gość 21.04.2017 09:32
teraz się tłumaczy, bydło
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 960