Trwa ładowanie...
Przejdź na

Radny Pis "przeprasza" za znęcanie się nad żoną: "Byłem PROWOKOWANY poprzez środkowe palce. Dyskredytowała mnie niejednokrotnie"

789
Podziel się:

"Ja do tej pory ponad wszystko kocham żonę i kocham moje dzieci" - zapewniał niemal płacząc Rafał Piasecki w pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu ujawnienia szokującej sprawy przemocy domowej.

Radny Pis "przeprasza" za znęcanie się nad żoną: "Byłem PROWOKOWANY poprzez środkowe palce. Dyskredytowała mnie niejednokrotnie"

Rafał Piasecki najpierw stał się znany za sprawą atakowania Roberta Biedronia i jego orientacji seksualnej, a obecnie jest "najsłynniejszym" polskim radnym w związku z ujawnieniem szokujących nagrań, na których maltretuje żonę. Polityk Prawa i Sprawiedliwości, dumny ze swojego "tradycyjnego, katolickiego wychowana", przez 11 lat znęcał się fizycznie oraz psychicznie nad Karoliną Piasecką. W końcu duszona, bita, poniżana i zmuszana do współżycia kobieta zdecydowała się na publikację jednego z kilku nagrań, na których słychać jak radny znęca się na nią i terroryzuje całą rodzinę. Piasecki groził nawet, że zabije żonę i córki.

Radny Bydgoszczy z ramienia PiS poinformował, że "w związku z brakiem dalszej możliwości pełnienia funkcji, zrzeka się mandatu". W końcu zdecydował się także publicznie skomentować sprawę. Do tej pory o jego niewinności zapewnił adwokat, który twierdził, że były radny nigdy nie znęcał się nad małżonką. W rozmowie z reporterką magazynu Polska i Świat niemal płacząc mąż, który bił "w imię Boże" powiedział:

Byłem prowokowany poprzez środkowe palce. Żona znała moje słabe punkty, dyskredytowała mnie niejednokrotnie, wiedząc, co robiłem dla rodziny, jak bardzo się starałem. Ja do tej pory ponad wszystko kocham żonę i kocham moje dzieci. Natomiast odnosząc się do samego nagrania: jest drastyczne. Ja bardzo przepraszam, przepraszam po raz wtóry moją małżonkę za to - przepraszam cię, Karolino - moje dzieci, które być może muszą tego słuchać. Przepraszam całą opinię publiczną. Nie ma słów wytłumaczenia. Nawet to, że byliśmy na balu karnawałowym i byłem pod wpływem alkoholu, nie tłumaczy mnie z tego.

Rafał Piasecki utrzymuje, że był wulgarny, ale jest niewinny i nigdy nie uderzył żony. Obecnie radny Bydgoszczy po wielu naciskach zrzekł się mandatu.

Zobacz także: Baranowska o przesłuchaniu Tuska: chcę wierzyć, że prokuratura działa bez porozumienia z PiS
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(789)
Marta
7 lat temu
Obrzydliwy jest ten facet!!!! Mam nadzieję że juz sie z tego nie podniesie i skończy na samym dnie!!!
Gość
7 lat temu
Zalosny maly zakompleksiony czlowieczek
Gość
7 lat temu
Malutki słaby czlowieczek.
Gość
7 lat temu
Bogobojny maltretujący swoją rodzine... Tak to jest z polaczkami katolikami. Najciemniej pod latarnia... Innych bedzie pouczać a sam zachowuje sie jak gnida która powinna skisnąć w więzieniu.
Gość
7 lat temu
I tak sie właśnie tłumaczy klasyczny sprawca przemocy. Ona mnie prowokowała,, kocham ja, to nie ja mówiłem ale alkohol który wypiłem podczas balu karnawałowego etc, etc..
Najnowsze komentarze (789)
Gość
7 lat temu
Biedne dzici....to zostawi na ich psychice bardzo duzo negatywnych emocji. Najbardziej to skrzywdzil dzieci. Matka...pozbiera sie. Dzieci niestety juz prawdopodobnie nie.
ada
7 lat temu
zakompleksiony malutki czlowieczek . Brzydze sie , niech mu sie nieszczęsci. Klatwa jakas nad nim wisi. Niech bedzie przeklety!
gość
7 lat temu
bardzo musi byc zakom,pleksiany P****R . Brzydze sie
gość
7 lat temu
A zdjęcia jego żony uśmiechniętej w bikini z obcym kolesiem przy basenie na wakacjach to normalne?
gość
7 lat temu
To krypto gej widac golym okiem. Schowal sie za parawanem zony i dzieci, ale natura jednak dawala znac o sobie. Musial sie odgrywac na slabszych za swoja patologiczna orientacje, bo nie mogl sobie dac rady ze soba i z orientacja, ktora coraz bardziej dopominala sie o swoje prawa. Znam to z autopsji
gość
7 lat temu
Damski bokser, siedzący w kościółku w pierwszej ławce - co za o****a i fałsz!
gość
7 lat temu
UPRAWIAĆ Z NIM SEX BEEEEEE
gość
7 lat temu
Zwykła s****a nie człowiek.
gość
7 lat temu
Ciągle myślę,ze gdyby Kasia Figura nagrała Kaja w akcji,miałaby teraz wszystkie problemy z glowy.
Kobiety
7 lat temu
JAKI PAN TAKI KRAM - nic tego nie zmieni. Cale szczęście, że praktykujący katolik. Pozdrawiamy księdza, który systematycznie dawał rozgrzeszenia.
gość
7 lat temu
śmieciuch. obrzydlak, żeby go tak traktowano teraz!!!
gość
7 lat temu
żałosna gnida
gość
7 lat temu
ch... u skoncz bo cie jak przyjedziesz w nasze okolice to osobiscie ci tak zapierd... w leb ,ze sie tymi swoimi sekami nakryjesz .Jeszcze z siebie ofiare kut.. sie robisz .By cie szlag trafil gnoju ,zebys z****l w méczarniach faker..sie jeb... ny!!!
gość
7 lat temu
bije bije asz nie zabije
...
Następna strona