Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ile piosenek ukradł Timbaland?

305
Podziel się

Znów podejrzany o plagiat!

Ile piosenek ukradł Timbaland?
bCxEdXHF

Naszym zdaniem Timbaland jest geniuszem muzyki pop. Jeżeli ukradł kilka melodii (o czym oczywiście warto mówić), trzeba pamiętać, że przez kilkanaście lat wyprodukował setki świetnych piosenek. Ostatnio coraz głośniej mówi się jednak o tym, że tematy do kilku z nich zostały ukradzione.

Najsłynniejszą sprawą jest Do it Nelly Furtado, który został ukradziony "jeden do jednego". Podobnie jest z piosenką Ayo technology 50 Centa i Justina Timberlake'a (PORÓWNAJ JE Z ORYGINAŁAMI!). Timbaland broni się mówiąc, że po prostu "samplował" czyjeś utwory. Problem jednak w tym, że nigdzie nie napisał, skąd wziął tę muzykę i nie zapłacił za nią ani dolara jej autorom. Dziwne, naprawdę myślał, że nikt się o tym nie dowie? Przecież te piosenki są grane w radiach na sałym świecie.

Lansik.pl donosi, że jeszcze jedna piosenka produkcji Timbalanda to plagiat - Dangerous Matta Pokory. Z tym akurat ciężko się do końca zgodzić. Ale faktem jest, że zdarza mu się "samplować" minutowe fragmenty:

bCxEdXHH
bCxEdXIi
KOMENTARZE
(305)
gość
12 lat temu
ma z*******e piosenki!
gość
12 lat temu
straszneeee
gość
12 lat temu
0 !! on jest genialny i jego piosenki!!! ;*
bCxEdXIj
gość
12 lat temu
o żesz ty!!!ale będzie buuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbaaaaaaaaa!!!:)
gość
12 lat temu
fakt, gość kradnie mody z commodore i amigi.. tez bym mogl byc takim kompozytorem
Najnowsze komentarze (305)
gość
10 lat temu
super ma piosenki
anuśś
10 lat temu
niw wierze to geniusz
gość
10 lat temu
dla mnie jest złodziejem w takim sensie że ukardł OneRepublic cały sukces... to ryan napisał teks, muzykę do apologize a teraz to tim. uważają za wielkiego autora... bo wprowadził kilka poprawek i pomachał łapami w teledysku. żaaal! 1R
gość
11 lat temu
Totalna bzdura
gość
11 lat temu
ZAHU też oskubał z bitów i podkłądów!!!!!
gość
11 lat temu
to nie jest żaden plagiat wokalista który niby śpiewał do it wynajął jakiegoś gostka by podrobił do it nelly furtado!!!! Fiński wokalista chciał w ten sposób wrócić na scenę i to wszystko kosztem timbalanda. NIE MA PLAGIATU!!!! DURNI LUDZIE!!!!!
UY
12 lat temu
j***c czarnucha
gość
12 lat temu
Plagiator kradnie muzykę 8-bitowych muzyków z C64!
bCxEdXIb
gość
12 lat temu
Zobaczcie na tiny. pl/28l7
klausia
12 lat temu
tim nie możliwe
gość
12 lat temu
ale jestes t**a...
gość
12 lat temu
release date: ""Courtship Dating/Trash Hologram" {March 31, 2008}" - rzekomo sciagnal z tego ayo. btw oboj timbo/zespol crystal castle mogli samplowac na tym samym kawalku i to wystarczy.
gość
12 lat temu
ne ukradł..
KRUXBON
12 lat temu
To jest geniusz...a ten p***l co pierwszy zrobil ta piosenke niech sie pocalluje..TIMBO3Maj sie:D:D:Di tak dalej stary:D
...
Następna strona
bCxEdXID