Szczęśliwy Andrzej Duda na finale Pucharu Polski (ZDJĘCIA)
Po dogrywce Arka Gdynia pokonała Lecha Poznań 2:1.
Andrzej Duda gratuluje piłkarzom Arki Gdynia
Wczoraj po popołudniu na stadionie narodowym w Warszawie odbył się finałowy mecz Pucharu Polski, w ramach którego zmierzyły się drużyny Arki Gdynia i Lecha Poznań. Ostatecznie, wynikiem 2:1 po dogrywce zwyciężyła Arka. Dla drużyny z Wielkopolski to trzeci przegrany finał z rzędu, dla piłkarzy z Wybrzeża pierwsze trofeum od 38 lat.
Gościem honorowym spotkania był prezydent Andrzej Duda, który gratulował zwycięzcom. Widać było, że oglądanie meczu z trybuny dla VIP-ów sprawia mu dużą przyjemność.
Jak sądzicie, prezydent jest za Wisłą czy Cracovią?