Staropolanka "jedyną FASZYSTOWSKĄ WODĄ MINERALNĄ"?!

205
Podziel się

Producent wody stworzył limitowaną linię wody z producentem nacjonalistycznej odzieży dla ulicznych bojówek, Red is Bad. Czy można nią popijać kebaba?

Staropolanka "jedyną FASZYSTOWSKĄ WODĄ MINERALNĄ"?!

"Klimat polityczny" w naszym kraju sprzyja aktualnie sprzedaży "nacjonalistycznych" produktów, takich jak chociażby coraz częściej spotykane na polskich ulicach "patriotyczne" koszulki. Na szczęście jednak Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uznało, że produkowanie kijów baseballowych z Małym Powstańcem i używanie symboli Polski Walczącej jako dekoracji dla chuliganów to przesada.

Od niedawna w sieci jest głośno o kolejnej nacjonalistycznej kampanii promocyjnej - tym razem producent wody mineralnej Staropolanka "pożenił" swoją markę z Red is Bad, producentem odzieży dla narodowców. Oprócz typowych ubrań firma szyje także "odzież taktyczną", czyli niepozorne dresy, w których - jak sama wprost zachwala - łatwo można chować broń i magazynki z nabojami. Prawidłowe pytanie to: kto potrzebuje czegoś takiego w czasach pokoju w środku Europy?

Staropolanka to najwyższej jakości polska woda mineralna, wydobywana z orzeźwiających źródeł polanickich od ponad 100 lat. Podobnie jak RED IS BAD, Staropolanka również może poszczycić się w pełni polską produkcją i polskim kapitałem - czytamy na profilu wody. Woda dostępna już w tym tygodniu w naszych sklepach stacjonarnych oraz już w tym momencie u wybranych dystrybutorów.

Niestety, większość dystrybutorów wody to już sieci zagraniczne. Co ciekawe, wbrew sugestii, historia Staropolanki jest wielokulturowa, zaczęto ją butelkować w 1905 roku, gdy Polanica-Zdrój była niemiecką miejscowością uzdrowiskową Bad Altheide. Promocja "nacjonalistycznej wody" spotkała się z dużą krytyką ze strony internautów, którzy wyrazili swoje wątpliwości co do współpracy z marką Red is Bad i ideologizacji produktów spożywczych.

Interesujący może być fakt, że rok temu do zarządu zespołu spółek produkujących wodę weszli prezes Marcin Gwóźdź, a jednym z jego zastępców został Piotr Pawełczyk - działacze PiS-u. Związek inicjatywy Staropolanki z PiS-em jest jeszcze taki, że dwa lata temu w listopadzie prezydent Andrzej Duda publicznie promował markę Red is Bad występując w jej bluzce podczas wizyty w Chinach.

Nie przeszkadza to z kolei narodowcom, którym Staropolanka od razu zaczęła bardziej smakować. W Internecie popularny stał się komentarz jednego z nowych fanów wody.

Moi myly zapraszam do lajkowania pierwszej i jedynej faszystoskiej wody mineralnej z Polski. Staropolanka została zaatakowana na fb przez bandy niedojebanych lewaków, za współpracę z firmą z odzieżą patriotyczną od Red is Bad. Coś mi się wydaję, że sprzedaż pójdzie w górę jak wtedy z browarem Marka Jakubiaka. Nic tak nie zachęca do zakupów jak krytyka neokomunistów. Od jutra to będzie moja ulubiona woda.

Nie wiadomo jednak, czy woda jest koszerna, ani czy zaleca się popijanie nią kebabów.

Przypomnijmy przepis na marketingowy sukces Jakubiaka: Właściciel Ciechana do Michalczewskiego: "Życzę ci MAMUSI Z FUJARKĄ! BĘDZIESZ MIAŁ CO SSAĆ!"

KOMENTARZE
(205)
Gość
3 lata temu
Pijcie ludzie wodę a nie trująca cole!
gość
3 lata temu
Ile można wycierać sobie twarze patriotyzmem, symbolami i wydarzeniami w imię ''niszczenia lewaków'' i ''obrony ojczyzny''? Ludzie wstydu nie mają.
Gość
3 lata temu
Woda wyklęta w butelce zamknięta. Paranoja.
Gość
3 lata temu
Butelka wydana z okazji swieta państwowego a pudel wszystko przeinacza
Gość
3 lata temu
Faszyzm a nacjonalzm to dwie rozne rzeczy wy bando baranôw z pudelka
Najnowsze komentarze (205)
gość
rok temu
To takie gadanie, u nas w firmie zaczęto kupować wodę w butelkach, a po kwartale się okaząło, że płacimy 4x tyle co wcześniej. I zaczęło się szukanie kosztów :) Na szczęście nie w ciemię bity jestem - dystrybutory filtrujące z firmy rosa zjechały nam z kosztami o 91% :)
KOBIETA.DE
3 lata temu
Nie wiem czy pasuje do kebaba, ale na pewno świetnie się nią popija polskie potrawy narodowe: pierogi ruskie, barszcz ukraiński, fasolkę po bretońsku, rybę po grecku, golonke po bawarsku, śledzika po japońsku, karpia po żydowsku, rybe po grecku i zupki chińskie. A po jedzeniu czas na polski seks po francusku i znowu łyk tej boskiej polskiej wody. Rano na pożegnanie polski francuski pocałunek i znowu woda :) Tyle o narodowcach, ja proponuje ja do spuszczania w klozecie, świetnie spłukuje goowno.
Wodzianka
3 lata temu
dziwicie sie? co za debile. żeby coś takiego robić. woda to woda. najlepsza id'eau! nikt się tam nie panoszy nie wiadomo z czym. wodę trzeba pić a nie ideologizować!
gość
3 lata temu
Dzięki lewakom, to teraz jesyna słuszna woda w moim domu !
Gościu
3 lata temu
Jesteście chorzy??? Na pewno wybiorę teraz staropolankę i ciuchy od RIB za to co im robicie, szczególnie że to produkty najwyższej jakości - w odróżnieniu od szczującego dziennikarstwa na pudelku
Duran
3 lata temu
pis=nsdap
Alik
3 lata temu
haha! Rzeczywiście bardzo "narodowa" ta niemiecka woda. Pislamisci sie niedoczytali. ZENADA
gość
3 lata temu
Koniec z kupowaniem tej Wszechpolanki !!!
barwy narodow...
3 lata temu
Co to za Polacy, którym przeszkadzają barwy narodowe?
gość
3 lata temu
Sprawdźcie sobie w encyklopedii co to jest faszyzm, banda idiotów
gość
3 lata temu
Jeżeli tak jest już jej nie kupię. Chcę wody nie gówna
widok
3 lata temu
tfu! ohyda!
pool
3 lata temu
gdyby nie te LEWAKI to pracodawca by ru ch a l cie jak chce..bo bylo by ich kilku..za 4zl na godzine...elyta by mogla wszystko , placilbyc za lekarza , nie ma emerytury etc etc tylko te niedouczone polaczkipatriotaki widza wszystko czarnobialo..........jakie ludziki taki kraj ...pa pa
nn
3 lata temu
tylko ta nazwa tej superpolskiej firmy....wstydza sie wlasnego jezyka chlopaki? czy ''ciapatym'' tez chca sprzedawac bo przeciez kaska nie smierdzi ??
...
Następna strona