Kontrowersyjna "Żelka" odpada z "Idola" tuż przed finałem!

127 reakcji
0
0
127
Podziel się

Jurorzy jednogłośnie wybrali Jakuba Krystyana, z którym Angelika Zaworka zmierzyła się w dogrywce. Będziecie tęsknić?

Kontrowersyjna "Żelka" odpada z "Idola" tuż przed finałem!

W ostatnim przed ścisłym finałem odcinku Idola zmierzyło się ze sobą czterech uczestników, z których każdy zaśpiewał po dwie piosenki. Pierwszą z repertuaru "hitów filmowych", a drugą wybraną przez jury.

Na początek Karolina Artymowicz wykonała Choop Choop Song z filmu Syreny z niezapomnianymi rolami Cher, Winony Ryder i Christiny Ricci. Jej występ zebrał sporo pochwał od jurorów.

Chodziłam z Cher do podstawówki. Ona nie zdała - zażartowała Ela Zapendowska, po czym dodała: Karolinka, nie spodziewałam się, że w takiej piosence sobie tak świetnie poradzisz. Z czarodziejki się zrobiła taka złodziejka tanuszka. Gratulacje, bardzo fajnie.

Za każdym razem się boję, że tym razem będzie słabo i za każdym razem to jesteś nadal ty, brawo - pochwalił Janusz Panasewicz.

Był wyczuwalny dystans, miło, wesoło, fajnie sobie poradziłaś - dodała Ewa Farna.

Dźwignęłaś tę piosenkę z lekkim przymrużeniem oka, z parą, ze swobodą, tu nie ma o czym rozmawiać - podsumował Wojtek Łuszczykiewicz.

Następnie w piosence Roya Orbisona Pretty Woman z filmowego hitu o miłości prostytutki i biznesmena zaprezentował się Jakub Krystyan. Jego występ jednak pozostawiał wiele do życzenia.

Bardzo dużo było nieczystych dźwięków, ładnie zawarczałeś raz, warkot był dominujący. To proste dźwięki, a dużo nieczystości - wytknęła mu Ela.

Podobnego zdania był Wojtek: Chyba powinieneś się trzymać od takich piosenek z daleka, bo się wysypałeś na tym - ocenił.

Roy Orbison pierwsze poważne pieniądze zaczął zarabiać po śmierci. Ja ci tego nie życzę, ale wyciągnij z tego wnioski - rzekł zagadkowo Janusz.

To wykonanie było średnie, ale wyglądało na to że ty się dobrze bawiłeś - dodała na pocieszenie Ewa.

Kolejna wystąpiła Angelika Zaworka, czyli Żelka, która tradycyjnie już musiała wspomnieć o swoim dziecku - tym razem, po wyznaniach o "samodzielnym korzystaniu z toalety", dowiedzieliśmy się, że dziewczynka jest fanką Kucyków Pony. Zaworka wykonała piosenkę It's raining men z filmu o Bridget Jones.

Ty nawet jak się potkniesz, to nie ma znaczenia, bo jesteś w tym fajnie bezczelna - skomplementował ją Wojtek.

Ten show się świetnie ogląda, ale intonacyjnie kilka razy było bardzo, ale to bardzo słabo - przyznał Janusz.

Żelka, we wszystkich talent showach nie było takiej dziewczyny jak ty. Było parę nieczystości, ale mnie to nie przeszkadza - próbowała bronić uczestniczki Ela.

Mi to też nie przeszkadza, ale na tym etapie powinno mnie zachwycić. Kropka - zripostowała Farna.

Jako ostatni w "filmowej" części programu zaprezentował się Mariusz Dyba, który zaśpiewał piosenkę Iris Goo Goo Dolls z Miasta Aniołów. Wokalista Chemii zrobił ogromne wrażenie na jury.

Mario, ten dzisiejszy występ był Twoim najlepszym w tym programie - zachwycił się Janusz.

Też tak uważam, byłeś skupiony, totalnie w swoim żywiole, na tle uczestników byłeś artystą - potwierdziła Ewa.

Zgadzam się, w mojej hierarchii po tej piosence jesteś najwyżej - przyznała Elżbieta.

Ewa wyjęła mi to z ust, o Ciebie się w ogóle nie boimy, w przeciwieństwie do Jakuba, czy Żelki - dodał Wojtek.

W drugiej części programu Karolina Artymowicz zaśpiewała piosenkę Pocałuj Noc z repertuaru Varius Manx, wybraną dla niej przez Elę Zapendowską. Jej występ nie wywołał jednak takich emocji, jak wcześniejszy.

Okazuje się, że masz dość silny głos, ale niepotrzebnie nadużywasz siły - powiedziała nie do końca zadowolona jurorka.

Obiekcje miał również Wojtek, ale ostatecznie pochwalił występ Karoliny: Ja ciebie lubię w innym wydaniu. Ale w tej piosence trzeba naprawdę pośpiewać i ty tutaj naprawdę śpiewasz. Niektóre wokalistki Varius Manx mogłabyś zawstydzić.

Następnie Jakub Krystyan zrobił furorę swoim wykonaniem utworu Human, Rag'n'Bone Man, wybranego przez Ewę. Jurorka aż piszczała z radości.

Jestem taka dumna, ten numer jest dla ciebie napisany. To było zaśpiewane tak seksownie, super było! - zachwycała się.

Od czasu naszego pierwszego spotkania jeszcze cię takiego nie widziałem. To wszystko wreszcie zagrało - dorzucił Panasewicz.

To było fantastyczne, super świetnie - chwaliła Ela.

Proszę Kubie napisać taką piosenkę, Brawa i oklaski! - dodał Wojtek, który wybrał piosenkę kolejnej uczestniczce. Była nią Żelka, która zaśpiewała Lipstick on the glass Maanamu.

Trzymaj się tego rodzaju wrażliwości i liryki, a będzie z tobą ok - poradził jej po wszystkim juror.

Jako ostatni wystąpił Mariusz Dyba z utworem Hoziera Take me to church, zaproponowanym przez Janusza. Po występie zachwycony juror bił mu brawo na stojąco.

Zabrałeś mnie do tej świątyni. Bardzo ci gratuluję, jesteś znakomitym wokalistą - chwalił podopiecznego.

Myślałam, że już nie wyjdziesz z tego rzemieślnictwa, myślałam, że odpadnie Mariusz Dyba, a tu niespodzianka. Dzisiaj mnie przekonałeś, że jesteś artystą. Brawo - komplementowała Ela.

Jedynie Ewa była nieco sceptyczna: Uważam, że twój pierwszy występ był lepszy - mówiła.

Tuż przed dogrywką na scenie pojawiła się "gwiazda odcinka", czyli Grzegorz Hyży.

W strefie zagrożenia znaleźli się tym razem Jakub Krystyan, który próbował obronić się utworem Jestem sam, Macieja Maleńczuka raz Żelka z piosenką Farby Chcę tu zostać.

Jurorzy nie chcieli jednak, żeby Zaworka "tu została" i jednogłośnie wyrzucili ją z programu. Tym samym w finale zmierzą się Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba i Jakub Krystyan.

Kto Waszym zdaniem powinien wygrać?

127
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(127)
gość
3 lata temu
is qznalazłem fajną s****************************i: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl miedze egoizm mylaca iglami milion grzmia kupala kociolgestie fazuje gazowy
Ka
3 lata temu
Wszyscy są beznadziejni, ta edycja to totalny niewypał. A ta dziewucha w ogóle nie powinna się znaleźć w tym finale, tylko podpierała się dzieciakiem i swoją historią, żenada.
gość
3 lata temu
ona od początku była pomyłką
kamila
3 lata temu
nareszcie
gość
3 lata temu
Nareszcie! Dość promowania patologii w tv!
Najnowsze komentarze (127)
gość
3 lata temu
Jakub śpiewa tak jakby to go bardzo męczyło.Wkurza mnie za kazdym razem.Nie powinien znależć sie w finale.W finale powinien być koleś w rudej kurtce i z długimi wlosami, co odpadł za wcześnie.
fanka
3 lata temu
Karolinko ślicznie śpiewasz ale brzydko cię ubierają. Zastań ą słodką dziewczyną jaką byłaś przychodząć do programu.
Gość
3 lata temu
Strasznie irytująca osoba ta cała żelka robiła z siebie wielką gwiazdę a jej występy mnie zwyczajnie śmieszyły... Dno!
gość
3 lata temu
is qznalazłem fajną s****************************i: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl miedze egoizm mylaca iglami milion grzmia kupala kociolgestie fazuje gazowy
gość
3 lata temu
ae nznalazłem fajną s****************************i: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl kajuta czarka mylnie liryzm erotyk furiat duzego fusachmurzyn dopoty hultaj
gość
3 lata temu
ly nznalazłem fajną s****************************i: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl maznie drzalo grabic brykom dociec czknac brudna figachkalecy dworny dygnij
gość
3 lata temu
rl pznalazłem fajną s****************************i: parkiet.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl desant chuste krypta mienia mestwu mniszy keczup chadekmekach glowek lochow
oska
3 lata temu
zulka to typwe 500 plus pisu
enna
3 lata temu
kobita ma dziecko i nadal mowi ze jest zelka zenada a co zulka skonczyla
Gość
3 lata temu
Tyle było lepszych glosow od niej... Jak ona mogła zajść tak daleko... Z tak marynym glosem
Gość
3 lata temu
Kuba nie powinien znaleźć sie w finale, ponieważ jest monotematyczny, męczący i ciężko sie go slucha, a jeszcze gorzej patrzy jak sie krzywi przy śpiewaniu. Wyraźnie widać ze Farna go faworyzuje, ale jest to nieprofesjonalne. Wydawało mi sie, ze ona zna sie na muzyce a teraz mam wątpliwości. Najlepszy Mariusz-jako jedyny pokazał wczoraj klase🙂 Poziom Idola słabiutki...
Gość
3 lata temu
Nikt
gość
3 lata temu
Choop Choop Song? LOL
gość
3 lata temu
Żellka jest najlepsza i tylko ona z tego towarzystwa zrobi karierę, to pewne jak w banku. Artymowicz na pewno sie cieszy, ze ona odpadła, bo widać , ze była dla niej największym zagrożeniem. Krystyna i Dyba, to barowa konkurencja, Krystyna tak naprawdę w ogóle nie utonie śpiewać, a kolega Dyba, już jest na takie rzeczy za stary. Chyba, ze bedą mieli swoje zespoły i swoje , dobre numery, w co wątpię.
...
Następna strona