Nastoletnie lesbijki zostały królowymi balu! "Na tańczące razem dziewczyny każdy lubi popatrzeć"

156
Podziel się

Brie i Lindsey zostały parą trzy lata temu. "W naszej szkole nikogo to nie szokuje".

Nastoletnie lesbijki zostały królowymi balu! "Na tańczące razem dziewczyny każdy lubi popatrzeć"

W Polsce już kilka razy dochodziło do medialnego skandalu z powodu par jednopłciowych, które chciały razem bawić się na studniówce. W niektórych przypadkach szkoła zabraniała uczniom przyprowadzenia swoich prawdziwych partnerów, w innych nauczyciele z tolerancją podchodzili do homoseksualnych nastolatków. W skrajnych sytuacjach dochodziło nawet do zawieszanie uczniów za karę za "epatowanie orientacją seksualną".

Inaczej wygląda kwestia tolerancji nastoletnich gejów i lesbijek w USA. W szkole w Tallahassee dyrekcja nie tylko nie zabrania uczniom na zabawę z prawdziwym partnerem lub partnerką, ale wspiera ich w "zrozumieniu swoich potrzeb". Dzięki temu po raz pierwszy w historii stanu para lesbijek zdobyła tytuły króla i królowej balu. Brie Grimem i Lindsey Creel poznały się w szkole i szybko zostały parą. W wywiadzie dla mediów obie nastolatki przyznały, że nawet w tolerancyjnym środowisku trudno było im wyjawić swoją orientację.

Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Bałam się jednak jak zareagują przyjaciele i rodzina. Była moją pierwszą dziewczyną. Wcześniej miałam samych chłopaków - powiedziała 18-letnia Lindley. Na początku rodzina nieakceptowana mojego wyboru i raczej mnie nie wspierała. Po roku w końcu zrozumieli, że to nie kaprys.

Uważam, że dziewczynom jest łatwiej ujawnić orientację seksualną. Chłopakom jest trudniej w szkole i w społeczeństwie. Na tańczące razem dziewczyny każdy lubi popatrze ć. W naszej szkole nikogo to nie szokuje - dodała Brie.

W głosowaniu w trakcie balu para lesbijek otrzymała zdecydowana większość głosów. W komentarzach dla mediów koledzy ze szkoły chwalili obie królowe za "bycie sobą".

KOMENTARZE
(156)
maniek
3 lata temu
Kto wytlumaczy dlaczego jedna przyjęła rolę samca a druga samicy... Mimo orientacji
Gość
3 lata temu
Skoro homoseksualizm chce sie uznawac za Normalny to dlaczego w tych parach zarowno gej/les zawsze jedna strona wystepuje w roli bardziej kobiecej a druga męskiej? Mamy tu kolejny przyklad ultra kobieca a ta druga jakis taki biber bez jąder... natura zawsze dązy do równowagi
Gość
3 lata temu
A co mnie to.Mam depresje.Nic mnie nie cieszy.Milego dnia chociaz dla Was.
mk
3 lata temu
W Polsce pewnie koleżanki by je pobiły, jak te z nowego filmiku
Gość
3 lata temu
Czemu zawsze jedna musi robić za faceta ?
Najnowsze komentarze (156)
gość
2 lata temu
słodkie!
Gość
2 lata temu
Prosze przerwijcie ta nienawisc. Homoseksualizm nie jest choroba. Poczytajcie i nauczcie sie czegosc o odmiennosci seksualnej zanim bedziecie pisac takie rzeczy. Zrozumcie
gość
3 lata temu
Co one takiego zrobiły? Kim są, że Pudelek musi onich coś napisać. Orientacja to każdego prywatna sprawa. To nie są gwiazdy, żeby je promować. Swoją drogą to ta niska dziewczyna powinna nosić te wysokie obcasy.
gość
3 lata temu
Powód do dumy jak ch*j!
gość
3 lata temu
No to niewiele z tego będzie - fotka i tyle . OD DZIECI WARA ZWYRODNIALCE !
Gość
3 lata temu
Skoro one się ujawniły i szkoła im pozwoliła. To chyba nie ma problemu. W polskich szkołach średnich z własnego doświadczenia ja nie słyszałam o takim przypadku. Skoro nie zgłaszają takich chęci to kto może wiedzieć że chcą iść razem? Nie chcę nikogo na siłę wyoutowac ale przecież jakby przyszły że sobą dwie dziewczyny to nikt by ich nie wyrzucił skoro zapłaciły i mają prawo się bawić.
Gość
3 lata temu
Szczerze ja nie słyszałam o takiej dyskryminacji w polskich szkołach jak to było napisane w pierwszym akapicie. Na mojej studniówce niektórzy szli albo ze swoimi znajomymi, chłopakami, dziewczynami albo sami. A później i tak się bawili z kim chcieli. Wybór był. A co do poloneza jak ktoś nie chciał to nie tańczył. Nie odczułam nietolerancji.
gość
3 lata temu
homo nie wiadomo :D
gość
3 lata temu
zamiast udawać ,że się ma faceta może lepiej po prostu być z facetem.....
3an2
3 lata temu
dla tej Blondi mógłbym zostać lesbijem :)
gość
3 lata temu
Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców. Pedałek.pl dalej promuje zboczeńców.
Gość
3 lata temu
Piękna szczęśliwa para , aż miło się patrzy. Hejterzy szczęścia nie rozumieją.
Gość
3 lata temu
Bardzo ładna z nich para !
gość
3 lata temu
tak zawsze jest ze jedna robi za faceta
...
Następna strona