Tak wygląda nowa 25-letnia Miss USA! Ładna? (ZDJĘCIA)

Koronę otrzymała Kara McCullough, na co dzień pracująca jako chemiczka dla Amerykańskiego Urzędu Dozoru Jądrowego. Podoba Wam się?

90
Podziel się
1 z 15
Kara McCullough - nowa Miss USA
Kara McCullough - nowa Miss USA
0
0

W niedzielę w Las Vegas wybrano kolejną Miss USA. W konkursie rywalizowały 52 kandydatki, z których do ścisłego finału dostało się 15. W najlepszej trójce znalazły się reprezentantki New Jersey, Minnesoty i Dystryktu Kolumbii. Tytuł 66. Miss USA otrzymała ostatecznie 25-letnia Kara McCullough, Miss Dystryktu Kolumbii, i to ona będzie reprezentować swój kraj w wyborach Miss Universe. Koronę przekazała jej zeszłoroczna Miss, reprezentująca ten sam stan Deshauna Barber.

Kara urodziła się w Neapolu, gdzie jej tata stacjonował jako żołnierz United States Marine Corps, a wychowała w Virginia Beach. Z wykształcenia jest chemiczką i pracuje dla Amerykańskiego Urzędu Dozoru Jądrowego. Jak sama przyznaje, kocha naukę i chciałaby być inspiracją dla dzieci i młodych ludzi, którzy chcą robić karierę naukową.

Zobaczcie zdjęcia nowej miss. Ładniejsza od zeszłorocznej laureatki?

KOMENTARZE
(90)
gość
3 lata temu
fb gZnalazlem f***************************************w: DYSKONT.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) czynie dobija chatki bunkry fuszer kanton fordow mrowkeuotemi kituje gaduly
gość
3 lata temu
wygląda naturalnie a nie jak kukła
Gość
3 lata temu
Piękna i naturalna ;)
gość
3 lata temu
Jest ładna :)
Gość
3 lata temu
Taka nieamerykańska 😊 w dobrym tego slowa znaczeniu
Najnowsze komentarze (90)
Maya
3 lata temu
moja corka jest ladniesza
ASKI
3 lata temu
ŚLICZNA !!!
Gość
3 lata temu
Zwaliłam konia , zobaczyła to moja s**z i wskoczyła na rumaka ...ujechała ,wstała i mnie całego osikala , potem to zlizala i znowu usiadła tym razem wsunęła w kakao a w piz...de wsadziła trzy palce ... Jeeee to lubię ...potem wymyje konia językiem .jeee lubie na ostro *****c
gość
3 lata temu
fb gZnalazlem f***************************************w: DYSKONT.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) czynie dobija chatki bunkry fuszer kanton fordow mrowkeuotemi kituje gaduly
Gośc
3 lata temu
Następnie czarne g***o
gość
3 lata temu
konkurs czarnych
Weronika
3 lata temu
Moim zdaniem ona nie ma ładnej twarzy. Jestem bardzo zdziwiona że została wybrana
gość
3 lata temu
Najładniej wygląda na ostatnim zdjęciu, bez tego ciężkiego makijażu
gość
3 lata temu
nos zrobiony
gość
3 lata temu
jakas taka troche meska...
Gość
3 lata temu
I czym sie tu zachwycac. Figura ladna ale kolor nie ten.
Gość
3 lata temu
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w dniu dzisiejszym (16.05.2017) o godzinie 14:45 złożyliśmy do następujących organów: 1. Prokuratura Krajowa, Ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa 2. Centralne Biuro Śledcze Policji, Ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa Zawiadomienie zawierające kompletny raport, sprawozdanie, materiały i informacyjne, ustalenia i notatki, które po weryfikacji przez Organy Państwowe naszym zdaniem będą pomocne w rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny. Za pomocą pozyskanych w wyniku naszego postępowania informacji i materiałów wskazaliśmy precyzyjnie: 1. 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny 2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej 3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali 4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, między innymi z Polski 5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet Wierzymy, iż nasze wskazania i ustalenia pomogą Organom Państwowym w uzupełnieniu ich wiedzy, a następnie doprowadzą do ukarania osób odpowiedzialnych za ten czyn. Deklarujemy pełną gotowość do dalszej pomocy i współpracy z Organami Państwowymi oraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim anonimowym informatorom i osobom zgłaszającym się do nas w tej sprawie, ponieważ wiele ustaleń bez ich pomocy byłoby niemożliwych. Biuro Lampart Group SA
Gość
3 lata temu
Myslalam ze to Murzynka. Dopiero na zblizeniach widac ze jednak nie
Gość
3 lata temu
Ładna tylko czy osoba na takim stanowisku powinna brać udział w takich konkursach..
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Stylowa Monika Olejnik wędruje z życiowym partnerem po szaroburych zakątkach Warszawy (ZDJĘCIA)

Lwią część spaceru dziennikarka spędziła na wpatrywaniu się w ekran telefonu. Nie miała ochoty na rozmowę z ukochanym?
8.

Instagram będzie usuwać retuszowane zdjęcia. Sprawdzamy, które celebrytki powinny zacząć się bać (ZDJĘCIA)

Nie jest tajemnicą, że większość instagramerek majstruje przy swoich fotografiach. Niektóre robią to wyjątkowo nieudolnie.
6.

Poznajcie Natalię Wajdę! Przyszłą MATKĘ DZIECKA rapera Tymka, tatuatorkę i samozwańczą "Małą Paskudę" (ZDJĘCIA)

W ostatni czwartek kryjąca się pod pseudonimem "Ecnavelo" artystka wyznała, że wraz z muzykiem spodziewają się potomstwa. Wróżycie jej show biznesową karierę?
5.

Ciężarna Małgorzata Rozenek podjeżdża pod modną knajpkę nowym autem za ponad 400 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Gwiazda zdecydowała się na model auta o dużych gabarytach. Myślicie, że już planuje rodzinne wycieczki "w powiększonym składzie"?
4.

Kasia Stankiewicz, Rafał Jonkisz i Olek Sikora trenują do nowej edycji "Dance, dance, dance" (ZDJĘCIA)

Paparazzi udało się przyłapać uczestników kolejnej edycji tanecznego show na treningu w jednym z warszawskich centrów handlowych.
3.

Dresiarska Christina Aguilera włóczy się z konkubentem po Kalifornii, prezentując światu język i brak stanika (ZDJĘCIA)

Obdarzona nieziemskim głosem gwiazda postanowiła odebrać córeczkę ze szkoły w wyzwolonej stylizacji. Myślicie, że zwróciła na siebie uwagę pana woźnego?