Piątek 19.05.2017

Cannes 2017: Uma Thurman, Julianne Moore, Adriana Lima i piersi Emily Ratajkowski (ZDJĘCIA)

modapudelek 70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes festiwal w Cannes 2017 festiwal w Cannes Cannes 2017 Julianne Moore Uma Thurman Adriana Lima Emily Ratajkowski

W środę wieczorem odbyła się uroczysta gala otwierająca jubileuszowy, 70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Jak można było się spodziewać, na czerwonym dywanie pojawiły się nie tylko prawdziwe gwiazdy, ale też cały legion modelek walczących o uwagę fotografów.

Przypomnijmy: Otwarcie festiwalu w Cannes: majtki Belli Hadid, półnaga Emily Ratajkowski, dorosła Lily-Rose Depp... (ZDJĘCIA)

Drugi dzień święta europejskiej kinematografii stał pod znakiem premier filmów Nelyubov i Wonderstruck. Organizatorzy festiwalu po raz kolejny zadbali o to, by na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd i celebrytek. I tak, obok Umy Thurman, Julianne Moore i Michelle Williams na imprezach pojawiło się kilka ambitnych modelek. Emily Ratajkowski pochwaliła się biustem w wycinanej kreacji, Adriana Lima przyciągała wzrok pomarańczowymi ustami, a Petra Nemcova postawiła na suknię z odważnym rozporkiem. Paradę modelek zamykała "najpiękniejsza dziewczynka świata", Thylane Blondeau.

Zobaczcie największe gwiazdy drugiego dnia w Cannes. Ładnie wyglądały?

« Poprzednie 1/14

Julianne Moore

2Julianne Moore