Sobota 20.05.2017

Piersi Kendall Jenner też przyleciały do Cannes (ZDJĘCIA)

modapudelek 70. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes festiwal w Cannes 2017 festiwal w Cannes Cannes 2017 Kendall Jenner

Kendall Jenner nie cieszy się ostatnio dobrą passą. Kilka tygodni temu burzę wywołała reklama Pepsi, w której "zwalczała problemy świata". Film spotkał się z tak negatywnym odbiorem widzów, że został wycofany po niespełna dobie od publikacji. Zaraz po tej wpadce młodsza siostra Kim Kardashian zaliczyła kolejną, tym razem promując z Bellą Hadid Fyre Festival. Spot, w którym wzięły udział modelki, obiecywał uczestnikom luksusowe warunki. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, co wywołało oburzenie fanów Kendall, zwłaszcza tych, którzy zapłacili za bilety tysiące dolarów. Na szczęście modelka szybko znalazła sposób, aby odwrócić uwagę mediów od jej kłopotów i na gali MET pochwaliła się pośladkami.

Zobacz: Pupy modelek na gali MET: Kendall Jenner czy Bella Hadid? (ZDJĘCIA)

Jak można się było spodziewać, Kendall nie mogła sobie odmówić również wizyty na festiwalu filmowym w Cannes, który staje się ostatnio rajem dla kochających lans celebrytek i modelek. Tym razem Jenner postanowiła jednak nie czekać na czerwony dywan i już na lotnisku w Nicei przyciągnęła uwagę fotoreporterów, prezentując się bez stanika. Jej piersi przebijały się przez biały, pleciony komplet, do którego modelka dobrała buty Yeezy i torebkę Hermes za około 32 tysiące złotych.

Jak myślicie, co pokaże na czerwonym dywanie?

« Poprzednie 1/14

Kendall Jenner na lotnisku w Nicei

2Kendall Jenner na lotnisku w Nicei