Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ile warte są gwiazdy?

92
Podziel się
Ile warte są gwiazdy?
bDSFAjwB

Michał Wiśniewski, Joanna Brodzik, Marek Kondrat - ich twarze znają wszyscy. Ile są naprawdę warci? Ile mogą wziąć za firmowanie swoją twarzą produktu?

Magazyn Forbes sporządził listę najdroższych polskich gwiazd. Na pierwszym miejscu uplasował się oczywiście Michał Wiśniewski, którego wizerunek specjaliści od reklamy wyceniają na około 750 tysięcy złotych. Nieco niżej plasuje się Joanna Brodzik, warta 550 tysięcy. Tyle samo wart jest Marek Kondrat - aktor i znawca win. Z kolei Paweł Deląg wart jest "zaledwie" 210 tysięcy.

Super Express cytuje te dane, podpowiada też, co mogłyby reklamować gwiazdy. Niestety, największe pieniądze dają kontrakty reklamowe ze znanymi na całym świecie markami - perfumeryjnymi czy biżuteryjnymi, a mało której z wymienionych gwiazd udało się taki kontrakt podpisać. Można więc powiedzieć, że cyfry cyframi ale nie są one nic warte, dopóki duża firma nie zechce faktycznie wyłożyć takich pieniędzy.

bDSFAjwD

Pamiętajmy też, że szanse na sensowne pieniądze ma tylko kilka najbardziej znanych i lubianych osób. Przeważająca liczba polskich gwiazd (zwłaszcza aktorów) zarabia miesięcznie niewiele ponad średnią krajową. Naprawdę! Nam też kiedyś było ciężko w to uwierzyć. Dla nich jedynym sposobem na podratowanie swojej sytuacji finansowej jest konferansjerka, do której jednak nie każdy ma talent.

Do grona tych, którym się udało należy Kasia Cichopek. Aktorka podpisała kontrakt z Creation Lamis - firmą specjalizującą się w perfumach po 20 zł za 100 ml, o nazwach mnie lub bardziej nachalnie kojarzących się z produktami z wyższej półki. Z drugiej strony - jedna z dziewczyn z popularnego niegdyś "serialu" Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym prosiła w sklepie o "perfumy, ale te takie droższe, po 20 zł"...

A Lindsay Lohan i tak jest od was bogatsza:

bDSFAjwJ
bDSFAjxe
KOMENTARZE
(92)
gość
15 lat temu
www.slawniwegetarianie.w.pl -wegetarianizm-wszystko o diecie bezmięsnej - zdrowszej, ekologicznej, polecanej przez lekarzy, dietetyków - wegetarianie od Jezusa do Einsteina, naukowcy, artyści, twórcy, gwiazdy muzyki, filmu SŁAWNI WEGETARIANIE:Pamela Anderson, Briggite Bardot, Bono(U2),Cohen,Dylan,Moby,Kate Winslet,Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Tina Turner John Cage,Johny Rotten, Beastie Boys, JaRule, KRS-One,RZA,Bruce Lee...Jezus, Platon, Sokrates, Leonardo Da Vinci, Newton, Darwin, Einstein, Edison, Tesla, Kafka, Tołstoj, Wolter, Ghandi, Twain, Rifkin BEZ MIĘSA=BEZ WSZYSTKICH CHORÓB: RAKA, SERCA,ŻOŁĄDKA, MIAŻDZYC,ZAWAŁÓW, WYLEWÓW,CUKRZYC,90%ZATRUĆ,OTYŁOŚCI, EPIDEMII:PTASIEJ GRYPY,BSE(SZALONE KROWY),SARS,GŁODU,ZMIAN KLIMATYCZNYCH,ZANIECZYSZCZEŃ, PASOŻYTÓW, ALERGII, BULIMII, ANOREKSJI, JADŁOWSTRĘTU- Wśród wegetarian o95% mniej raka, 99%chorób serca,90%przedwczesnej śmierci-dane z najszacowniejszego pisma medycznego "British Medical Journal"=wyniki z 13 lat badań stanu zdrowia 11 tys. osób-wegetarian. Badania nazwane"Studiami Oksfordzkimi",określiły pozytywne konsekwencje zdrowotne diety wegetariańskiej. (1996; 313 (7060): 775-779) BSE(SZALONE KROWY) TEŻ UKRYWANO= MIĘSO=MORDERSTWO ZWIERZĄT,ZDROWOTNE SAMOBÓJSTWO! NAJLEPIEJ NIE CHOROWAĆ=JAK? WIECZNIE CHORZY POLACY:MIESO,MLEKO,WÓDKA,PAPIEROSY,KAWA=LEPIEJ ZYĆ ZDROWO I NIE CHOROWAĆ,ZAPOBIEGAĆ NIŻ BEZSKUTECZNIE SIĘ LECZYĆ=CZY TO NIE ZNAK BY PRZESTAĆ JEŚĆ MIĘSO? Organizacje ekologiczne wskazują także, że hodowla zwierząt i produkcja mięsa jest największym źródłem zanieczyszczenia środowiska, w tym szczególnie poprzez erozję gleby powoduje katastrofalne susze i zniszczenie środowiska (np. Grecja jest przykładem erozji gleb na skutek nadmiernego wypasu zwierząt) a mięso np. jest przyczyna głodu w Afryce-ZBOŻA Z GŁODUJACYCH KRAJÓW TUCZA ZWIERZETA W EUROPIE,z 1 ha można wykarmić 60 osób jedzących soje , a tylko 2 jedzące mięso Z punktu widzenia etyki produkcja i sprzedaż mięsa często wiąże się ze zbędnym okrucieństwem i zabijaniem zwierząt. Mięso zawiera 10-1000x więcej szkodliwych substancji niż rośliny kumulowanych ze środowiska (bo na 1 kg mięsa potrzeba 10 kg paszy roślinnej)+szkodliwe pozostałości tuczu i przemysłowego przetwarzania mięsa: konserwanty, antybiotyki, sztuczne hormony i inne dodatki. Ryby kumulują wszystkie skażenia z wody:związki rakotwórcze,toksyczne,metale ciężkie, PCB, powodujące uszkodzenia genetyczne
gość
15 lat temu
Bakusiowa, jestem z tobą, czepiają się lindsay,Na tych zdjątkach wyszła super i wogle ona jest cool;p (A wiśniewskiego to bym nie wzięła jakby mi dopłacali;p)
gość
15 lat temu
ja bym nawet złotówki nie dała za Wiśniewskiego hehe
bDSFAjxf
gość
15 lat temu
g***i ma zawsze szczescie a Wisniewski to g****k.......
bakusiowa
15 lat temu
ha, co za bezdenni i****i z administratorow pudelka, jako ze moj komentarz byl dla nich obrazliwy to go wykasowali, ale spamu typu reklamy to nie wykasuja nie? pudelek to syf!
Najnowsze komentarze (92)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
13 lat temu
za Wisnie nie dala bym zlamanego grosza.Jest beznadziejny.dzieciorob.
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
elka
14 lat temu
To przecież media robią z Wisniewskiego gwiazdę.A my odbiorcy mamy go w głębokim poważaniu........
gość
14 lat temu
za takiego Wiśniewskiego 100zł najwięcej bym dał... on i ta jego kobieta wyglądają jak z KOSMOSU!!!
Pia
14 lat temu
Rude górą!
bDSFAjwX
Buszmen
15 lat temu
Wiśniewski to p***c że jeszcze chcą z nim gadać :) dziwne
gość
15 lat temu
bo Lindsay Lohan wie jak i komu pokazać gołe cycki hahaaha
Ja
15 lat temu
Umgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakumgarakum GerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkumGerkum
bydgoszcz
15 lat temu
penie ze Michl jest na pierwszym miejscu w koncu jest najlepszy!!!!
gość
15 lat temu
Wiśniewski!!! NIe wstyd ci??!! tyle zarabiasz ??!! podzielił byś sie z mandaryną i płaciłbyś jej alimenty a nie świrujesz!! Doda powinna zaśpiewać zamiast "... fajna dżaga z ciebie jeste..." to "... fajny czubek z ciebie jest..."
Gość pudelka
15 lat temu
Powiem tyle że ludzi się nie sprzedaje a chodzby popularnych.A jeśli uważącie że Michał W. Joanna B. i Marek K. to gwiazdy twarz to zabijcie się.Kretykujcie siebie a nie innych!
...
Następna strona
bDSFAjxz