Środa 14.06.2017

Najlepiej zarabiający celebryci według "Forbesa": Beyonce, Ronaldo, The Weeknd i... Kylie Jenner! (ZDJĘCIA)

Beyonce Cristiano Ronaldo Kylie Jenner The Weeknd najlepiej zarabiający celebryci The Global Celebrity 100

Jak co roku magazyn Forbes opublikował listę najlepiej zarabiających gwiazd świata. Podliczono na niej ich dochody z ostatnich dwunastu miesięcy, posługując się wynikami specjalnie zrealizowanych badań. Okazało się, że 100 najlepiej opłacanych gwiazd zarobiło w ciągu ostatnich 12 miesięcy ponad 5 miliardów dolarów.

Listę The Global Celebrity 100, którą przygotowano już po raz 18., otwiera tym razem Sean Combs z dochodem 130 milionów dolarów. Co ciekawe, występujący pod pseudonimami Puff Daddy, P. Diddy czy Diddy muzyk, otwierał też pierwszą listę w 1999 roku. Na szczyt powrócił głównie dzięki nowej trasie koncertowej i nowym kontraktom reklamowym.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się w tym roku również Beyonce, Cristiano Ronaldo i J.K. Rowling, natomiast na okładkę numeru z rankingiem trafił The Weeknd, który uplasował się na szóstym miejscu z zarobkami w kwocie 92 milionów dolarów. Największym zaskoczeniem jest jednak obecność na liście Kylie Jenner, która znalazła się na 59. pozycji z wynikiem 41 milionów dolarów, zostając tym samym najmłodszą celebrytką na liście Forbesa.

Zobaczcie, ile zarabiają najbogatsi celebryci świata:

« Poprzednie 1/20

#1 Sean "Diddy" Combs - 130 mln $

Producent w 1999 znalazł się na szczycie pierwszej listy Forbesa, by w tym roku powrócić na nią dzięki zawrotnym zarobkom. Diddy zawdzięcza je przede wszystkim trasie koncertowej Bad Boy Family Reunion Tour, a także kontraktowi z marką alkoholi Ciroc i sprzedaży udziałów w firmie odzieżowej Sean John.

2#1 Sean "Diddy" Combs - 130 mln $