Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowym prowadzącym "Jaka to melodia" zostanie... mąż Kurdej-Szatan?!

165
Podziel się:

Rafał Szatan od kilku lat gościnnie śpiewa w teleturnieju i zapewnia, że zawdzięcza to tylko sobie. "Sam się wepchnąłem" - przekonuje.

Nowym prowadzącym "Jaka to melodia" zostanie... mąż Kurdej-Szatan?!
bEILsDcl

Ubiegły miesiąc upłynął pod znakiem medialnej awantury o festiwal opolski, który ostatecznie, dzięki Jackowi Kurskiemu nie dojdzie do skutku ani w Opolu, ani w Kielcach, a już rozpętała się kolejna afera związana z TVP. Tym razem poszło o teleturniej Jaka To Melodia, który na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest od 20 lat. Choć program cieszył się popularnością i nie wymagał ulepszeń, prezes uznał, że jednak przyda mu się "metamorfoza" i postanowił go nieco "unarodowić". Nowa formuła miała nie przypaść do gustu prowadzącemu, Robertowi Janowskiemu, który nie chce ponoć firmować swoją twarzą nowego pomysłu prezesa.

Zapewne też nie spodobało mu się, że decyzje zaczęto podejmować za jego plecami, co akurat jest charakterystyczne dla wykonawców "dobrej zmiany".

bEILsDcn

Natychmiast ruszyła też "giełda nazwisk" potencjalnych kandydatów na zajęcie miejsca po Janowskim. Mówi się między innymi o Rafale Brzozowskim oraz Jacku Borkowskim, który ma już nawet doświadczenie na tym polu.

Super Express wymienił też Rafała Szatana - wokalistę, który gościnie występuje w JTM, a prywatnie męża Barbary Kurdej-Szatan, która w TVP prowadzi program Kocham Cię, Polsko! oraz gra w M jak Miłość.

Zdaniem tabloidu Szatan przy wstawiennictwie żony miałby duże szanse na zwycięstwo w castingu. Sam muzyk twierdzi jednak, że taka propozycja nie padła. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił oświadczenie, w którym zdementował plotki.

bEILsDct

Muszę Was zasmucić, ale ani ja ani tym bardziej moja żona nie otrzymała żadnych propozycji, odnośnie prowadzenia przeze mnie programu "Jaka to melodia". Muszę was jeszcze bardziej rozczarować faktem, iż moja żona owszem zawsze mobilizuje mnie do działania i bardzo jej za to dziękuje, ale niestety w tym przypadku nie miała jeszcze żadnych szans, ponieważ dowiadujemy się o tej historii od was... - przekonuje artysta. O castingach do roli prowadzącego również nic mi nie wiadomo, a tym bardziej, że w ogóle jestem brany pod uwagę... także dziękuje, że pilnie śledzicie wszystkie wydarzenia i nas informujecie...

Przy okazji Rafał zapewnił, że jego występy w programie nie mają nic wspólnego ze sławną żoną i nikt mu niczego nie załatwiał.

No cóż... W ramach informacji, do programu "Jaka to melodia" "WEPCHNĄŁEM" się sam jakieś 8 lat temu - zostałem po prostu zaproszony przez produkcję, za co bardzo dziękuje, występuje w nim gościnnie jako WOKALISTA i póki co w takiej formie pozostanę.

My mimo wszystko stawiamy na Brzozowskiego, który nie tylko zaczynał w The Voice of Poland, ale jako jeden z niewielu nie zrezygnował z upolitycznionego przez Jacka Opola.

bEILsDcu
bEILsDcv
bEILsDcO
KOMENTARZE
(165)
Gość
4 lata temu
Kogo by tam nie postawili, to i tak nie będzie to samo. Co się zspsuło to się już nie odpsuje.
Gość
4 lata temu
Tylko ktos bezwstydny weźmie te fuche
Kondezjusz
4 lata temu
Bez Pana Janowskiego to już nie będzie taki sam program :(
bEILsDcP
Gość
4 lata temu
Irytujące małezeństwo!
Gość
4 lata temu
Nie lubię Basi
Najnowsze komentarze (165)
twidz
4 lata temu
Ale wybitni , bez kompleksów jak sam prezes -marni komedianci. Panie Janowski jet i będzie pan mistrzem w programie " JAKA TO MELODIA ""- pozostaje tyko Żal , że wszystko co DOBRE jest ROZWALANE przez partaczy i miernoty.
gość
4 lata temu
krótkie nóżki, duża d***a.
gość
4 lata temu
a kto ją lubi
gość
4 lata temu
Szataniści opanują Misyjną ?
gość
4 lata temu
co to za portal, pokazujecie jakieś gó... na a dobrych komentarzy nie widać bo je usuwacie
Gość
4 lata temu
Kurski wal się
gość
4 lata temu
kurde....Szatan w TV Polskiej... Narodowej...Katolickiej ..serio? to nie przejdzie
gość
4 lata temu
Bardzo dobrze, że w końcu będzie ktoś inny, Janowski nie jest niezastąpiony, styl w jaki prowadził program stał sie nudny - wiem bo sama juz tego od jakiegoś czasu NIE OGLĄDAM. Nowa twarz przyda się . Jannowski da sobie radę, ma sprytną żonę która umie sobie radzić. hahahaha
bEILsDcH
gość
4 lata temu
Bez Janowskiego nie ma programu !!!!!
gość
4 lata temu
to już chyba ostatni program jaki oglądałam w TVP!!!!! PO CO PSUĆ COŚ CO BYŁO DOBRE???? nawet nie wiem, jak to skomentować. płakać się chce!
xxyxx
4 lata temu
szatan w katolickiej tv
gość
4 lata temu
A może jednak Pietrzak? Też śpiewa i o wiele bardziej mu się należy!!! Bo jemu się zawsze należy...
gość
4 lata temu
fajny facet że też wziął sobie taką pustaczkę za żonę!
Gość
4 lata temu
Janowskiego powinni wywalić już dawno - po aferze z żoną, która wynosiła futra że sklepu....!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEILsDdA
bEILsDdB
bEILsDdC
bEILsDdD
bEILsDdE
bEILsDdj