Trwa ładowanie...
Przejdź na

Robert Janowski odchodzi z "Jakiej to melodii", bo Kurski chce wprowadzić PIOSENKI PATRIOTYCZNE? "Doszedł do wniosku, że musi odejść"

626
Podziel się:

"Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule" - mówi pracownik TVP. "Musiałby także brać udział w projektach firmowanych przez Telewizję Polską".

Robert Janowski odchodzi z "Jakiej to melodii", bo Kurski chce wprowadzić PIOSENKI PATRIOTYCZNE? "Doszedł do wniosku, że musi odejść"

Robert Janowski od 20 lat prowadzi program Jaka to melodia. W ciągu dwóch dekad tylko raz zabrakło go na planie, z powodów zdrowotnych. Zastąpił go wtedy Jacek Borkowski.

Program cieszy się stałą oglądalnością na poziomie 2 milionów i jako jeden z nielicznych nie stracił widzów w wyniku "dobrej zmiany". Ponieważ show tak dobrze sobie radzi, prezes Jacek Kurski uznał, że najwyższy czas coś zepsuć. Postanowił zmienić formułę programu i wprowadzić do niego piosenki patriotyczne. Jak informuje magazyn Flesz, stało się to możliwe, gdyż zadłużona TVP, zdenerwowana ograniczonym wpływem na kształt muzycznego show, odkupiła licencję od Media Corporation.

Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formie - ujawnia w rozmowie z Fleszem pragnący zachować anonimowość pracownik TVP. Podobno pojawił się na przykład pomysł, by obok rozrywkowych przebojów wprowadzić także piosenki patriotyczne.

W dodatku Janowski miałby zostać pracownikiem TVP, przez co musiałby brać udział w projektach firmowanych przez Telewizję Polską. Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była niełatwa decyzja, bo przecież miał w tym roku świętować dwudziestolecie "Jaka to melodia". Ale wreszcie będzie mógł skoncentrować się na pisaniu rodzinie i pasji, czyli pisaniu wierszy. Może też będzie więcej koncertował.

Na szczęście nie wszystko stracone. Wprawdzie TVP odkupiła licencję na teleturniej, jednak prawa do tytułu Jaka to melodia wciąż należą do Media Corporation.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by firma dogadała się z inną stacją, zainteresowaną programem o takim tytule, prowadzonym przez dotychczasowego prezentera. Wtedy na rynku pojawiłyby się dwa teleturnieje: jeden patriotyczny, a drugi normalny.

Zobacz także: Kayah o TVP: "Nie sądzę, żeby pragnęli mojej obecności. Chyba, że prezes zmieni tok myślenia!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(626)
gość
6 lat temu
W końcu Kurski zostanie sam w tej "telewizji"...
gość
6 lat temu
I religijne może jeszcze ? De- bil Kurski
Gość
6 lat temu
Robert. Nareszcie. Brawo.
bld3
6 lat temu
Ale jaja! Barej by tego lepiej nie wymyślił, a to się dzieję naprawdę!
gość
6 lat temu
Patriotyzm jest super, ale nie robiony nachalnie i topornie, i obciachowo
Najnowsze komentarze (626)
Gość
5 lata temu
D.....!
gość
6 lat temu
szkoda Robert Janowski cudownie prowadzi ten program.....
Eli
6 lat temu
No i dobrze zmiany zmiany ,zmiany...nudny Janowski😜 wypalił się dajcie kogoś młodego pręznego fajnego , tak jak zmiana była w teleexspresie na plus...Nudny Orłoś poszedł....w...pi ...du😂😂😂
Gość
6 lat temu
Robert, Duże wyrazy współczucia, bo ten program to Ty, a "znawca telewizji" psuje Ci to tuż przed 20-leciem. Ale jeszcze większy szacunek, bo nie dajesz się przydusić komuś, kto powinien pierwszy podawać Ci rękę. Robercie, bardzo proszę, zdecyduj się na inną stacje! Wszyscy którzy Cię znają i szanują, będą dalej oglądać tak wspaniały program! Nie chodzi o robienie komuś na złość, czy konkurencję, nazwę macie dalej, a ten program to Ty i wszyscy którzy to tworzą. Róbcie to dalej, prosimy! W imieniu nie tylko swoim, Krzysztof. POZDRAWIAM!!
on
6 lat temu
pudelek córka wirtualnej polski same bzdety i kłamstwa
gość
6 lat temu
Jak tam pudelek zbiera do puszek na rozprawę sądową za "Na dobre i na złe" podobnie jest z innymi kłamstwami pudelka
gość
6 lat temu
"Wtedy na rynku pojawiłyby się dwa teleturnieje: jeden patriotyczny, a drugi normalny." dla żydów patriotyczny to znaczy nienormalny
gość
6 lat temu
Taki z niego patriota jak ze mnie Barack Obama. Niech się schowa gdzieś, gdzie go nikt nie znajdzie. Niebawem TV pójdzie na psy!
gość
6 lat temu
Ten artykuł powinien zacząć się tak: " Robert Janowski przez 20 lat prowadzenia "Jaka to melodia" został milionerem...". Serio mam płakać za kolesiem który za jeden odcinek tego dennego programu zgarniał 10tys a odcinków w miesiącu było dwiadzieścia. Mam może wyjść na ulice i żądać przywrócenia go do tv? No kuźwa każde koryto się kiedyś kończy, to było bardzo syte i dostanie, wystarczy mu już do konca życia.
gość
6 lat temu
Panie Kurski.powyrzucać tych pseudocelebrytów .Powodzenia.
gość
6 lat temu
Dobrze-.rozwodnik kilka razy, dość tych flirtów i romansów.
gość
6 lat temu
brawo robert
gość
6 lat temu
Hahaha Kurski = Jaruzelski
Zbych
6 lat temu
Janowski!-trzeba tez coś po polsku , bo jesteśmy w Polsce.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie