Środa 21.06.2017 19:30

Dziedziczka rodu Swarovskich wzięła ślub w "kryształowej" sukni ważącej 49 KILOGRAMÓW za ponad 3,4 MILIONA!

Victoria Swarovski Werner Mürz Werner Muerz

W show biznesie zaczął się sezon ślubów. W Polsce właśnie pobrali się piłkarz Artur Sobiech i zwycięzca The Voice Mateusz Ziółko. Za to za granicą padają kolejne rekordy: w Wielkiej Brytanii odbyło się wesele syna nigeryjskiej miliarderki, na które wydała 5 milionów funtów, zaś w Argentynie Leo Messi szykuje wesele na 600 osób.

Zobacz: Syn miliarderki z Nigerii ożenił się z irańską modelką. Wesele kosztowało... 5 MILIONÓW FUNTÓW! (ZDJĘCIA)

Wszystko to na razie na głowę bije ślub dziedziczki rodu Swarovskich, 23-letniej Victorii, która wyszła za mąż za wieloletniego chłopaka, prawie dwa razy starszego potentata rynku nieruchomości, Wernera Mürza.

Wystawny ślub i wesele odbyły się we włoskim Trieście, niektóry jest położony stosunkowo blisko granicy z Austrią, skąd pochodzą nowożeńcy. Ci złożyli przysięgę małżeńską w katedrze przed 250 zaproszonymi gośćmi.

Bardziej od samej Victorii uwagę wszystkich przyciągnęła jej kreacja, na którą rodzina wydała ponad 780 tysięcy euro, czyli ponad 3,4 miliona złotych! Ważącą aż 46 kilogramów suknię wysadzaną słynnymi kryształkami wykonał dubajski projektant Michael Cinco, który "obszywa" m.in. Lady Gagę, Beyonce, Rihannę czy Jennifer Lopez. Na kreacji znalazło się ponad 500 tysięcy kamieni, każdy wycinany w małe dzieło sztuki. Do takiej sukni nie mogło pasować nic innego niż ośmiometrowy welon z trenem oraz szpilki od Jimmy'go Choo.

Zobaczcie zdjęcia!

« Poprzednie 1/14

Ślub Victorii Swarovski

2Ślub Victorii Swarovski