Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejne rewelacje z życia księżnej Diany ujrzały światło dzienne: "Wpadła w szał na widok bransoletki dla Camilli. ZDEMOLOWAŁA pokój!"

202
Podziel się:

"Zaczęła podejrzewać wszystkich o szpiegostwo. Była zazdrosną o Królową Matkę".

Kolejne rewelacje z życia księżnej Diany ujrzały światło dzienne: "Wpadła w szał na widok bransoletki dla Camilli. ZDEMOLOWAŁA pokój!"

Ten rok dla brytyjskiej rodziny królewskiej ma wyjątkowo symboliczny charakter. Za dwa miesiące Brytyjczycy obchodzić będą 20. rocznicę śmierci księżnej Diany, "Królowej ludzkich serc". Jej życie, które jest gotowym materiałem na niejeden film to w dużej mierze splot bolesnych doświadczeń i przykrych historii. Niemałą rolę w nim odegrała Camilla Parker Bowles, do której gorące uczucie żywił książę Karol, mąż Diany. Camilla za trzy tygodnie będzie świętowała swoje 70. urodziny i z tej okazji fani brytyjskiej rodziny królewskiej zyskali kolejną okazję do zajrzenia w głąb sekretów Windsorów.

Dzięki najnowszej biografii Camilli mamy szansę poznać jej "mroczną" stronę, pełnej tajemnic sprzed lat. W przeszłości piętnowana za rozbicie związku Diany i Karola, w końcu zdecydowała się na mocne wyznania.

Jak dowiadujemy się z publikacji Penny Junor, przyjaciele Karola od początku jego związku z Dianą przeczuwali, że może on ponieść klęskę.

Mieli ze sobą niewiele wspólnego. Była między nimi przepaść intelektualna - wyznał jeden z nich. Karol popełnił ogromny błąd. Stał się architektem porażki - wyznał drugi.

Camilla i Diana na początku próbowały się zaprzyjaźnić. Dla tej pierwszej świadomość, że Karol nie kocha Diany była tyleż ulgą, co bolączką - sama wiedziała bowiem, co znaczy mieć niewiernego męża. Zwłaszcza, że Karol unikał prawdy na wielu płaszczyznach. Zamiast powiedzieć żonie, że Camilla jest jego pierwszą miłością, "utrzymywał, że żyli w przyjaźni". Zachowanie księcia miało doprowadzić Dianę do stanów paranoi.

Stała się zazdrosna, a ludzi podejrzewała o szpiegostwo. Była przekonana, że konwersacje Karola z jego matką dotyczyły tylko niej.

Dianę najbardziej rozwścieczył prezent, który Karol wysłał Camilli - była to bransoletka, którą Diana znalazła na biurku męża.

Widziałam wygrawerowane na niej litery - G i F - od Gladys i Fred - miała powiedzieć Diana nawiązując do pseudonimów, jakich używali w stosunku do siebie Camilla i Karol.

Bransoletka stała się jednym z kluczowych momentów w historii związku Diany i Karola - od tamtej pory księżna miała być przekonana, że jej mąż jej nie kocha.

Wpadała w szał, wymiotowała, demolowała ich pokój podczas miesiąca miodowego - czytamy. Diana miała też rzucić obrączką ślubną.

Zobacz także: #gwiazdy: Beata Kozidrak zabiera tajemniczego kochanka na wakacje
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(202)
OnlyLove
6 lat temu
Diana byla cudowna kobieta, wrazliwa na krzywde drugiego czlowieka. Ale Karol powinien poslubic Camile. Kochali sie tyle lat. Niepotrzebnie oni cierpieli i Diana.
Gość
6 lat temu
Miała bardzo smutne życie. :(
gość
6 lat temu
Biedna kobieta, życie z tą zakłamaną rodziną zniszczyło jej psychikę :(
gość
6 lat temu
Dajcie jej spokój!!!
Gość
6 lat temu
Też bym wpadła w szał, gdybym w domu znalazła prezent męża dla kochanki
Najnowsze komentarze (202)
Gość
6 lat temu
Nigdy do siebie niestety nie pasowali.
abisi
6 lat temu
jak mozna zranic tylu ludzi przez nieodpowiednie wybory zyciowe
tina
6 lat temu
Po co wywlekać przeszłość -Diana nie żyje już tyle lat .Synowie powinni czcić pamięć o matce i nie zgadzać się na publikacje z Jej życia
gość
6 lat temu
Winę ponosi przede wszystkim królowa Elżbieta. To ona zniszczyła najpierw życie swojej siostry a potem syna zabraniając im małżeństwa z osobami które kochali, a wszystko to "dla dobra monarchii". Jak widać prawdziwa miłość się obroniła i Karol ożenił się w końcu z Kamillą a ofiarą tych królewslich intryg padła biedna Diana.
jazz
6 lat temu
Diana została wykorzystana przez Karola tylko do urodzenia mu dzieci. Tylko po to była mu potrzebna. Dlatego bardzo mi żal było tej Diany. Miała bardzo smutne i trudne życie , jak i za dzieciństwa i jak była już dorosła.
gość
6 lat temu
Ale numer wykręcił ten Karol. Wstyd na cały świat. Mam nadzieję, że wkrótce zlikwidowana zostanie monarchia angielska. I byłoby bardzo dobrze darmozjadom.
Basia
6 lat temu
Chyba cały świat trzyma stronę Diany, A Karol podobno jest inteligentny, ale tego dopatrzeć się jakoś nie można.
gość
6 lat temu
Karol wygląda na idiotę, a Camilla na kretynkę. Dobrali się, jak w korcu maku. Owszem Diana nie kończyła studiów, bo była młodziutka. Niechby sobie wziął jałówkę rozpłodową, a nie piękną dziewczynę.
pp
6 lat temu
G****o mnie to obchodzi!!!
gość
6 lat temu
Oj taka biedna on taki zły a uja wiecie jaka była naprawdę włąśnie to ona mogła pozować całe życie, poznałem taką kobietę i ona niszczy wszystkich dookoła siebie , a tak ładnie się uśmiecha
gość
6 lat temu
O tej bransoletce wiadomo było od dawna, pisano o nie w książce Diana: Her True Story. Nosili też bransoletki od Chanel CC (Charles Camilla)
gość
6 lat temu
ciekawe jak wy zachowalibyscie sie widzac zdrade wspolmalzonka
gość
6 lat temu
Diana dawno była tego palanta kopnąć w tyłek.Nie dość że to brzydkie jak kupa to z Diana nie pasowali ona piękna inteligentna urokliwa a on nadymany pompon ze swoją brzydulą Kamilą.Dwa wieśniaki się dobrały pasuja idealnie.Ale szczęśliwi nie byli i nie będą.Pamiętajcie wszystkie kórwy zło powraca za rozbicie czyjegoś małżeństwa.
gość
6 lat temu
Biedna dziewczyna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie