Piątek 14.07.2017

Brigitte i Melania w sukience za 33 tysiące oglądają defiladę na Polach Elizejskich (ZDJĘCIA)

Donald Trump Melania Trump Emmanuel Macron Brigitte Macron

Przy okazji wizyty Donalda Trumpa w Paryżu wyszło na jaw, że pierwsze damy Francji i Stanów Zjednoczonych szybko się zaprzyjaźniły. Bez wątpienia jest to również element strategii dyplomatycznych, jednak widać, że Melania Trump i Brigitte Macron miło spędzały razem czas.

Zobacz: Zaprzyjaźnione Melania i Brigitte pozują fotografom nad Sekwaną (ZDJĘCIA)

Dzisiaj w ramach obchodu Dnia Bastylii Trumpowie wzięli udział w uroczystej paradzie na Polach Elizejskich. Elegancka - i odważna, bo znów odsłaniająca ramiona - Melania wybrała na tę okazję białą sukienkę z motywem kwiatowym od Valentino. Stylista pierwszej damy, Hervé Pierre, tłumaczył, że wzór ten miał odnosić się do kwiatów (goździków i maków), które w 1945 roku trzymali w rękach mieszkańcy Paryża, wiwatujący w tym samym miejscu z okazji zakończenia drugiej wojny światowej. Kreacja Melanii kosztuje 9 tysięcy dolarów, czyli ponad 33 tysiące złotych.

Jej koleżanka Brigitte zaprezentowała się z kolei w kostiumie od Louisa Vuittona, do którego dobrała torebkę tej samej - zresztą jej ulubionej - marki. Tym razem nieco tańszą, bo wartą "tylko" około 4 tysięcy złotych.

Zobaczcie, jak się prezentowały.

« Poprzednie 1/15

Melania i Donald Trump z Emmanuelem Macronem i jego żoną, Brigitte

2Melania i Donald Trump z Emmanuelem Macronem i jego żoną, Brigitte

PAP/EPA