Niedziela 13.08.2017

Złota olimpijka jednak jest MĘŻCZYZNĄ? "Dyrektor podstawówki, w której uczyła się Semenya był zaskoczony, że jest teraz dziewczyną"

Caster Semenya

Złota olimpijka jednak jest MĘŻCZYZNĄ? "Dyrektor podstawówki, w której uczyła się Semenya był zaskoczony, że jest teraz dziewczyną"

Sprawa biegaczki na 800 metrów, Caster Semenyi od miesięcy wzbudza duże kontrowersje, bowiem sportsmenka "nie przypomina kobiety", a sportowi przeciwnicy zarzucali jej "zbyt duży poziom testosteronu". Historia zna podobne przypadki, gdzie przez niesprawiedliwy osąd zostały zniszczone życia i kariery. Najlepszym przykładem jest Polka, Ewa Kłobukowska, która była rekordzistką świata w biegu na 100m. Gdy w 1966 roku wprowadzono do sportu badania płci, zbadano ją metodą chromosomów w nabłonku i błędnie osądzono, jakoby posiadała chromosomy zarówno męskie XY jak i żeńskie XX. Kłobukowska zaraz po ogłoszeniu wyników badań i dożywotniej dyskwalifikacji, opuściła kraj. Depresja i załamanie nie pozwoliły jej na założenie rodziny. Po latach okazało się, że posiadała chromosom XXY, który pozwoliłby jej na normalne życie i urodzenie dzieci.

To jednak nie jedyny taki przypadek w historii polskiego sportu. Na stałe mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, ale zdobywająca medale dla Polski Stella Walsh, wcześniej Stanisława Walasiewicz po tragicznej śmierci w czasie napadu na sklep okazała się obojnakiem. Sekcja zwłok ujawniła, ze posiadała zarówno męskie jak i żeńskie narządy płciowe.

Jedna z australijskich gazet opublikowała nieoficjalne wyniki badań Semenyi, z których wynika, że biegaczka hermafrodytą. Oznacza to, że posiada zarówno męskie jądra produkujące testosteron, którym zawdzięcza swój męski wygląd, jak i zewnętrzne żeńskie organy płciowe, dzięki którym czuje się kobietą.

Kontrowersje wokół południowoafrykańskiej lekkoatletki nie cichną. Tym razem za włożenie kija w mrowisko odpowiedzialna jest brytyjska felietonistka Katie Hopkins, która na swoim profilu na Twitterze, opublikowała ślubne fotografie Caster Semenyi. Na zdjęciach widzimy Caster w garniturze, która bynajmniej, nie przypomina kobiety. Jakiś czas temu, obecna małżonka biegaczki, Violet udzieliła wywiadu, w którym otwarcie mówi, że kiedy spotkała Caster w damskiej toalecie myślała, że jest mężczyzną i poprosiła ją o wyjście. Po krótkiej wymianie "uprzejmości" z pewnością nie spodziewały się, że kiedyś wezmą ślub. Pikanterii dodaje fakt, że Violet, w momencie poznania swojej żony, była w związku z mężczyzną i nie wykazywała homoseksualnych skłonności.

Dziennikarze, próbując rozwiązać te zagadkę, odwiedzili rodzinę i szkołę do której chodziła Caster. Dyrektor podstawówki, w której się uczyła był ewidentnie zaskoczony informacją, że Semenya teraz jest dziewczyną. Był przekonany, że to chłopak ponieważ tak się ubierała i zachowywała.

Wierzycie w te doniesienia?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (236)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 236
Odpowiedz
112 15
zgłoś
gość 13.08.2017 12:16
Boże....naaa co się porobiło na tym świecie...
Odpowiedz
65 14
zgłoś
gość 13.08.2017 12:16
Trans-Syberia :)
Odpowiedz
1236 215
zgłoś
Gość 13.08.2017 12:16
Jak nasza biegaczka miała wygrać z tym napakowanym bykiem
Odpowiedz
1180 213
zgłoś
Gość 13.08.2017 12:17
Nie widzę u niej żadnej cechy kobiecej.
Odpowiedz
925 145
zgłoś
Gość 13.08.2017 12:17
Na bank ma męski poziom testosteronu, wygrać z nia to jak wygrać z mężczyzna. 2i 3 miejsce to jak wygrać.. sport juz nie ma niestety duzo wspólnego ze... sportem. To tylko wielka maszynka do robienia kasy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 236