Trwa ładowanie...
Przejdź na

Diane Keaton szczerze o upływie czasu: "Ludzie nie lubią starszych osób"

71
Podziel się:

Aktorka w obszernym wywiadzie podzieliła się refleksjami na temat przemijania. "To nie znaczy, że podeszły wiek ma być czasem rezygnacji i zgody na znikanie!".

Diane Keaton szczerze o upływie czasu: "Ludzie nie lubią starszych osób"
bECQzgsB

Diane Keaton, aktorka nagrodzona Oskarem za rolę Annie Hall w filmie Woody'ego Allena jest jedną z niewielu gwiazd, która godzi się z postępem czasu. Choć Hollywood wywiera ogromną presję na kobiety, aby pomimo upływu lat wciąż wyglądały pięknie, Keaton nie zdecydowała się na chirurgiczne poprawki. Gwiazda nie dała się wciągnąć w kult młodego, szczupłego i wysportowanego ciała, który zmusza młode aktorki do myślenia, że po trzydziestce czeka je tylko botoks i filmowa emerytura. Przez ten tok rozumowania niektóre z jej koleżanek po fachu zmieniły się nie do poznania.

Teraz, choć nieczęsto Diane Keaton pojawia się na branżowych imprezach, chętnie udziela wywiadów, w których dzieli się życiowym doświadczeniem i z dystansem do siebie opowiada o latach młodości. W rozmowie z Wysokimi Obcasami aktorka ze smutkiem mówi o starości:

Ludzi dziwi to, że kobiety - bo to dotyczy szczególnie kobiet - w moim wieku mają jeszcze apetyt na życie - przyznaje. W ogóle zauważam, że ludzie nie lubią starszych osób. Myślę, że to dlatego, iż przypominamy im o kierunku, w jakim wszyscy nieuchronnie podążamy.

bECQzgsD

Mimo tego, że Diane doskonale zdaje sobie sprawę z powszechnego postrzegania starości, zdaje się nic sobie z tego nie robić:

Ale to, że inni tak myślą, nie znaczy, że podeszły wiek ma być czasem rezygnacji i zgody na znikanie! Musimy walczyć z tym poczuciem, że jesteśmy ofiarami - dodaje Keaton.

Diane podnosi na duchu wszystkie kobiety w kwiecie wieku, identyfikując się z bohaterką jej ostatniego filmu Zawsze jest czas na miłość:

Nikt nie chce myśleć o staruszkach, którzy się zakochują! Kogo to obchodzi? W młodej miłości bardzo istotny jest element seksualny i ludziom się wydaje, że z wiekiem to mija.

bECQzgsJ

Zgadzacie się z nią?

bECQzgsK
bECQzgsL
Zobacz także: Szczere wyznanie Arciuch: "Widać zmarszczki na moim czole. Młodość nie za wszelką cenę!"
bECQzgte
KOMENTARZE
(71)
Gość
4 lata temu
Doskonale powiedziane, a aktorka bardzo dobra, ładnie się starzejaca kobieta.
Paninka
4 lata temu
Uwielbiam ja. Choc jedna nie oderwana od rzeczywistosci...
gość
4 lata temu
piękna, mądra, naturalna kobieta.
bECQzgtf
Gość
4 lata temu
mozna sie pieknie zestarzec, tylko media i spolka wmawia nam ze nie! kobiety nie dajmy z siebie robic workow na silikony botoksy itp wszystkie jestesmy piekne!
Gość
4 lata temu
Uwielbiam ją i jej pociąg do wina😁mamy coś wspólnego😂
Najnowsze komentarze (71)
gość
4 lata temu
U tak chudych kobiet twarz starzeje sie szybciej..
basia
4 lata temu
uwielbiam te pania
gosc
4 lata temu
tYLKO niech wygladzi sobie twarz , bedzie ladniejsza .
gość
4 lata temu
To prawda ludzie starsi są niewidzialni dla innych, a często są to właśnie ludzie którzy z ciepłem uśmiechają się do innych , tak bezinteresownie
gość
4 lata temu
Fantastyczna kobieta :-)
gość
4 lata temu
Mam 18 lat, dopiero niedawno oglądalam Ojca Chrzestnego. Główni aktorzy bardzo mi się spodobali, a nawet nie poznalam, ze ten mlodziak to Al Pacino.
gość
4 lata temu
Co tam zmarszczki , uwielbiam ją.
gość
4 lata temu
Uwiellbiam ja.
bECQzgsX
gość
4 lata temu
Uwielbiam ją. Dopiero teraz widzę że ma uśmiech podobny do Karoliny Korwin Piotrowskiej. Pewnie za dziesiątą lat będzie wyglądać podobnie.
gość
4 lata temu
Uwielbiam ją!! Piękna, mądra i zawsze uśmiechnięta i urocza! Sprawia,że wiesz,że to charakter człowieka przyciąga , a nie zewnętrzność. Wspaniała!
Gość
4 lata temu
Mloda czy nie i tak jak ja widze na ekranie to odechciewa mi sie filmu
Gość
4 lata temu
Piekna mądra kobieta i świetna aktorka.
gość
4 lata temu
Diane jest piękna, utalentowana i sławna, a mimo to odczuwa "ageism". Co mają powiedzieć normalne kobiety..?
gość
4 lata temu
dla mnie jest, była i będzie bardzo atrakcyjną kobietą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECQzgtQ
bECQzgtR
bECQzgtS
bECQzgtT
bECQzgtU
bECQzgtz