Tak wygląda teraz Kamila Warzecha, transpłciowa uczestniczka "Top Model"! (ZDJĘCIA)
Od premiery szóstej edycji programu minęły już dwa lata. Pamiętacie ją?
Kamila Warzecha, uczestniczka "Top Model"
Przypomnijmy najbardziej "spektakularne" kariery:
Kamila Warzecha, bardziej niż predyspozycjami do bycia topmodelką, zapisała się w pamięci telewidzów swoją niezwykle przejmującą historią. To pierwsza, transpłciowa uczestniczka w historii programu, która w trakcie eliminacji oficjalnie wciąż była "Kamilem":
Jestem osobą transpłciową. Urodziłam się jako chłopiec. Mam męskie dokumenty. To nie moja wina, że nie było zgody natury, na to kim jeste m - mówiła.
Po dwóch latach od premiery szóstej edycji programu Top Model Kamila wciąż próbuje swoich sił w modelingu.
Zobaczcie jak teraz wygląda. Trudno uwierzyć, że kiedyś była mężczyzną?