Czwartek 31.08.2017 20:45

Lewandowski, Szczęsny i Milik ostro trenują przed meczem z Danią (ZDJĘCIA)

reprezentacja Polski Robert Lewandowski Wojciech Szczęsny Arkadiusz Milik Kuba Błaszczykowski Adam Nawałka mecz Polska Dania

Już w piątek 1 września reprezentacja Polski zmierzy się z Danią w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w Rosji, które odbędą się w 2018 roku. Kilka dni temu kadrowicze zjechali się do hotelu Hilton w Warszawie, gdzie nie tylko pokazali zgromadzonym fotoreporterom swoje modne stylizacje, ale zaczęli też intensywne treningi do zbliżającego się meczu. Kapitan reprezentacji, Robert Lewandowski szczególnie zadbał o to, aby jego przyjazd nie został niezauważony i przed paparazzi paradował w drogich okularach przeciwsłonecznych, podwiniętych spodniach i… mokasynach.

Przypomnijmy: Modny Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie (ZDJĘCIA)

Lewy, podobnie jak jego koledzy, na boisku zamienił modne mokasyny na korki i rozpoczął oficjalny trening, na który zostali zaproszeni też dziennikarze i fotoreporterzy. Pod czujnym okiem trenera Adama Nawałki trenowali m.in. Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik, Kuba Błaszczykowski, Kamil Grosicki i Łukasz Fabiański. Wirtualne pozdrowienia dla piłkarzy przesłał Grzegorz Krychowiak, który w tym roku nie dostał powołania do kadry.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/15

Oficjalny trening reprezentacji Polski przed meczem z Danią

2Oficjalny trening reprezentacji Polski przed meczem z Danią

fot. PAP