Trwa ładowanie...
bDmyCFhN

Gwiazdy "Premier" Opola: Trojanowska, Cerekwicka, Lewczuk i Zakopower (ZDJĘCIA)

Drugi dzień festiwalu "uświetnili" zapomniany Stan Borys i zespół Kombi z nowym wokalistą. Podobały Wam się występy?

255
Podziel się
1 z 21
Konkurs "Premier" w Opolu
Konkurs "Premier" w Opolu
0
0

Po udanym otwarciu festiwalu w Opolu, gdzie jubileusz 50-lecia pracy artystycznej świętowała Maryla Rodowicz, drugiego dnia także nie zabrakło "emocji". Na konkursie "Premier" zaprezentowało się 12 artystów, w tym znajomi Jacka Kurskiego, którzy założyli zespół o wiele mówiącej nazwie - Omen. Liderem grupy okazał się Tomasz Siwak, prezes zarządu PGE Energia Odnawialna SA. z nadania PiS-u, z kolei "fankluby" zespołu przyjechały do Opola specjalnie wynajętymi autokarami.

Sobotni koncert otworzył zespół Feel z "młodzieżowym" Piotrem Kupichą, który zaśpiewał swoje największe przeboje. W głównym konkursie zaprezentowali się m.in. Sebastian Karpiel-Bułecka z zespołem Zakopower, Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz, Izabela Trojanowska, Lanberry, zespół Pectus, Katarzyna Cerekwicka i Krzysztof Kiljański.

Gospodarzami drugiego dnia festiwalu w Opolu zostali Rafał Brzozowski i Agata Konarska. W oczekiwaniu na werdykt widzów, imprezę "uświetnili" zapomniany Stan Borys i zespół Kombi z nowym wokalistą - Zbyszkiem Filem. Konkurs Premier wygrała Katarzyna Cerekwicka.

Zobaczcie zdjęcia:

bDmyCFin
KOMENTARZE
(255)
gość
3 lata temu
Fryzura KUPichy - dramat. Jakby ptak narobił.
Gyryry
3 lata temu
Oglądam teraz i mam pytanie dlaczego kamery nie pokazują widowni??? Czyżby nikogo nie było??
gość
3 lata temu
przez chwilę oglądałam Pietrzaka. Wg mnie żenada Scenografia jarmarczna,widownia filmowana tylko z bliska, prawie sami pracownicy PGE, kamerzyści unikają szerszych najazdów na publiczność, pewnie dlatego, żeby nie pokazywać pustych krzeseł. Klapa totalna
bDmyCFir
Gość
3 lata temu
Masakra Stan Borys nie powinien juz spiewać
gość
3 lata temu
Warto przeczytać jaka jest różnica między tym Kombi które występowało w Opolu, a Kombii (tak, różnicą są "i" w nazwie zespołu) które wszyscy kojarzymy. Historia "kolegów" którzy zaczęli odcinać kupony od dzieła Łosowskiego, kiedy ten zajął się chorującą żoną.
Najnowsze komentarze (255)
Gość
3 lata temu
Zespół jest dobry.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że spaliłeś głupa.
Gość
3 lata temu
Pectus to świetny artysta.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że masz kabanosy.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że masz papierosa.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że się mylę.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że masz marchewkę.
Gość
3 lata temu
Jakiego masz konia?
bDmyCFij
Gość
3 lata temu
Nie mów, że masz okazję.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że masz ochotę.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że leżał wprost.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że się zastanawiasz.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że jesteś łysy.
Gość
3 lata temu
Nie mów, że masz irokez.
...
Następna strona
bDmyCFhV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

American Music Awards: zjawiskowa Jennifer Lopez, zabandażowany The Weeknd, cekinowa Paris Hilton (ZDJĘCIA)

Sławy amerykańskiego show biznesu dopisały frekwencją na czerwonym dywanie mimo rygorystycznych obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Czyja kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu?
9.

CIACHO TYGODNIA: Gamou Fall - utalentowany przystojniak, który spuścił łomot Maciejowi Szewczykowi na Fame MMA (ZDJĘCIA)

W przerwach od uprawiania mordobicia w klatce młody mężczyzna skupia się na pielęgnowaniu kariery modela i początkującego aktora. Czy z taką urodą jest skazany na sukces w show biznesie?
bDmyCFhW
8.

Jolanta Kwaśniewska: "Hillary Clinton Wschodu", ikona stylu (STARE ZDJĘCIA)

W sobotę obchodzili z Aleksandrem 41. rocznicę ślubu. "To była najlepsza decyzja w moim życiu" - napisał były prezydent.
7.

Oto 16-letnia córka Charliego Sheena i Denise Richards, Sam Sheen. Ma zadatki na gwiazdę? (ZDJĘCIA)

Nastolatka zamierza pójść w ślady rodziców i zostać gwiazdą kina. Podobna do matki i ojca?
6.

Co się dzieje? Izabela Janachowska na zmianę ZIEWA i SIĘ ŚMIEJE (ZDJĘCIA)

Wypiękniona Izabela spędziła długie godziny na nagraniach w swoim butiku. Nawet gdy ziewała, robiła to jak prawdziwa księżniczka...
bDmyCFhX
5.

Halina Mlynkova z NOWYM FACETEM i torebką za 4 tysiące idzie do warzywniaka (ZDJĘCIA)

Po rozstaniu z Leszkiem Wronką 43-latka przeprowadziła się do Warszawy, gdzie zakochała się w innym muzyku. Miło spędzają razem czas?
4.

Blanka Lipińska i jej goła stópka grasują po ekskluzywnym butiku i przymierzają śniegowce za 2,5 tysiąca złotych (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska w towarzystwie koleżanki wybrała się na zakupy pod ukochany adres warszawskich celebrytów. Próbowała odreagować stres ostatniego tygodnia?
bDmyCFhY
2.

Tak żyje Sławomir Świerzyński z Bayer Full - beneficjent Funduszu Wsparcia Kultury: wielohektarowa posiadłość, prywatny jacht, helikopter i miliony na koncie (ZDJĘCIA)

Lider discopolowej trupy i jego małżonka mieli dostać łącznie 550 tysięcy złotych z państwowego funduszu. Cieszy Was, że rząd wspiera najbardziej potrzebujących rodaków?
bDmyCFiL