Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Lewandowska (prawie) pokazała twarz Klary! (FOTO)

316
Podziel się

Przy okazji pochwaliła się, że odpuszcza trening na rzecz... przytulania.

Anna Lewandowska (prawie) pokazała twarz Klary! (FOTO)
bCPAdejV

Ostatnio wśród matek-celebrytek bardzo popularny jest trend (nie)pokazywania swojego dziecka w sieci. Natalia Siwiec, Zosia Ślotała czy Anna Lewandowska bardzo uważają, żeby nie pokazywać twarzy noworodków, a jedynie wybrane fragmenty ich ciała - fani mogą więc zobaczyć a to piętę, a to piąstkę dziecka. Z tego rozwiązania korzystają wszyscy: fani mają poczucie, że "znają" dziecko swojej idolki, a z kolei one cieszą się z kolejnych kontraktów reklamowych, mając względnie czyste sumienie. Zwykle na publikację całego wizerunku dziecka trzeba trochę poczekać, co powodowane jest odpowiednimi negocjacjami z kolorowymi magazynami oferującymi odpowiednią sesję zdjęciową.

Wygląda na to, że powoli od tej zasady wyłamuje się właśnie Lewandowska. Ania na najnowszym zdjęciu z Instagrama prawie pokazała twarz małej Klary. Przy okazji pochwaliła się, że rezygnuje z treningu (!) na rzecz całodziennego przytulania:

Dziś tylko taki trening będziemy się przytulać cały dzień miłego dnia kochani! - napisała.

bCPAdejX

Faktycznie, na zbliżeniu widać fragment twarzy dziewczynki oraz jej dłoń, którą wyciągnęła po telefon mamy.

Myślicie, że Lewandowska zrobiła to specjalnie?

bCPAdekd

**Smutny Karolak obejmuje córkę na spacerze

bCPAdeke

**

bCPAdeky
KOMENTARZE
(316)
gość
3 lata temu
INSTAMATKI to patologia.
gość
3 lata temu
post z d...
gość
3 lata temu
Dajcie jej spokój
bCPAdekz
gość
3 lata temu
g**o mnie to obchodzi, komentuję, żebyście o tym wiedzieli, Pudlu
Gość
3 lata temu
Odpuszcza trening? Wierzyć się nie chce.
Najnowsze komentarze (316)
Gość
2 lata temu
Dziecko starej urody do ojca albo babki.podone.. dobrze że nie pokazuje twarzy bo nic ciekawego. Aparycha fatalna ale kasy ogrom. Anka na dodatek brzydko je ubierasz. Zastanów się czy kogoś twoje dziecko interesuje. Przestań więc zameczać ludzi.
gość
3 lata temu
P******y bachor. Niech go nie pokazuje, żeby ludzi nie straszyć.
grejs
3 lata temu
Niezła żenada! Ciągłe parcie na szkoło! A to przecież ZWYKŁA matka ze ZWYKŁYM dzieckiem! Gdyby nie kasa, byłaby nikim, więc nie wiem, czym się tak podnieca i pcha przed kamery! Powinna się wybrać do Hollywood, skoro tak się lubi wystawiać!
gość
3 lata temu
Lewandowscy są wspaniałymi ludźmi i rodzicami dla Klary, mam nadzieję że się nie przejmują hejtami na Klarę, ona jest cudowna dziewczynką, wyrośnie na pewno na tak śliczną i mądrą kobietę jak Ania. Ludzie hejtują z zazdrości, brzydalami się zachwycają a pięknych i wartościowych ludzi hejtują. Typowa mentalność Polaczków. Polacy to taki wredny naród wstyd mi jest za rodaków. Nic dziwnego że kraje na Zachodzie nie maja o nas dobrego zdania, skoro my tylko gnoić innych potrafimy. Niemcy, Francuzi, Anglicy są dużo bardziej kulturalni niż my zachłanne P******i. Oni nigdy nie hejtują małych dzieci, nie gnoja nie tępią tych którym się w życiu udało. A u nas Polak Polakowi wilkiem. Zapamiętajcie P******i, to nie Zachód patrzy na wszystkich wilkiem to my sami gotujemy sobie zły los!
gość
3 lata temu
Słuchajcie, a co by się stało jakby oni pokazali to dziecko, czy to jakiś zabobon jest inni pokazują dzieci i co ?A te dzieci szybko rosną i się zmieniają i nikt nie pamięta szczegółów. Chyba im odbiło.A niech przykrywają tą pieluchą bo na pewno nie ma się czym zachwycać.
Gość xxx
3 lata temu
I po tych dzieciach będzie widać ile ich matki wydały na zmiane swojego wizerunku i twarzy. Cóż natury nie oszukasz :D
gość
3 lata temu
Jakoś w dalszym ciągu nie widzę matczynej więzi do dziecka , jedynie lans, lans, lans.
Gość
3 lata temu
Najlepsze sa jej zdjecia z zaskoczenia wtedy robi glupie minki
bCPAdekr
Gość
3 lata temu
Ale brzydka jest ich córka
gość
3 lata temu
Ona ma coś z nogą na każdym zdjęciu
znawca
3 lata temu
Ludzie nie przeraża Was to że niemowlę ciągle matkę z telefonem widzi, już wyciąga do niego rączki, później jak 2 latkowi matka książkę czyta, paluszkiem dotyka bo chce przesunąć myśląc że to smartfon, opanuj się kobieto bo krzywdzisz własne dziecko.
gość
3 lata temu
p**********y pasztet parcie ma na szkło babo ludzie juz na ciebie sraja
gość
3 lata temu
R****M NIĄ !!
gość
3 lata temu
Fajna pozytywna dziewczyna - matka suuuper!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bCPAdekT